baterija V3X

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Djolle
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 05. Nov 2006. 10:11

baterija V3X

Post od Djolle »

moze li neko da mi kaze koliko baterij "drzi" ?ovo moje cudo od telefona jedva izdrzi dva dana.gde je najbolje kupiti novu bateriju zaV3x?
  • -------------------------------------------------------------
    Izmenio gameforce:: Razlog:: nejasan naslov
    -------------------------------------------------------------

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

Pretpostavljam da si tek kupio telefon pa ga cackas :wink: Nemoj jos da kupujes novu bateriju jer sam i ja tako mislio prvih 7 dana 8)

p.s

ako grijesim nemam pravi odgovor na tvoje pitanje

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

drugaru je držala jedva 2 dana i to novog ga je uzeo i nova baterija je bila znači sve novo. možda postoji negde jača baterija ali promenio je taj mob samo zbog baterije!
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

Moja baterija je BC 60 ali sam u katalogu vidio da je BC 70 ona "prava" mozda je to problem zbog kojeg baterija traje kratko.... :disgust:
DJOLLE, koja je tvoja baterija

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

meni u proseku traje 3 dana. Naravno da bi trebalo da se uzme u obzir koliko drndas fon (mp3, kamera, itd.) Mada ga ja cim se malo izprazni nakacim i to e to :) e da, i ja imam bc60
Poslednja izmena od lud u Sre, 08. Nov 2006. 14:37, izmenjeno 1 put ukupno.

Djolle
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 05. Nov 2006. 10:11

Post od Djolle »

znaci niko ne zna gde i po kojoj ceni moze da se nadje BC70? :smutny: hvala i za ove informacije! :roll:

Damjanic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 09:57

Post od Damjanic »

Baterija u V3X je veoma izdrzljiva i traje oko 3 dana sa punim koristenjem kao telefona (ja koristim iskljucivo za razgovore i poruke) ali multimedija ga vjerovatno brzo prazni. bude puna po tri dana i cim padne jedna crta baterije ubrzo nestaju sve, tako je u svih V3x ali baterija je u sustini dobra. Cijena ovde u Banja Luci i Gradisci je 14 KM ili 7 eura i dosta su dobre. pozdrav

Odgovori