siemens sx1

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

siemens sx1

Post od Krile007 »

zablokirao mi se mobilni i prise da treba da se ukuca phone code ali nece da primi brojeve kada ih kucam neko mi je rekao da treba da se to uradi preko komipijutera ali mi je u jednom servisu lik rekao da je to jako osetljiva stvar i da moze da se zezne ceo telefon pa je najbolje da ja to odnesem u servis koji se bavi time mada on ne zna ni jedan u celom beogradu

Sn1p3r
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 22. Avg 2006. 18:59

Post od Sn1p3r »

haha -taj je sigurno neki maher za telefon kad ti je to rekao :uhuh: :uhuh:
Ima svakakvih
  • ______________________________________________________
    izmnenio b_udder:: nije dozvoljeno citiranje poruke o 100 karaktera

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Ne secam se tacno,ali ako si se igrao sa 'lock phone' opcijom (koja se pojavljuje pritiskom na crvenu slusalicu) onda imas problem.Za razliku od nokia symbian telefona kod kojih nakon 5 pogresnih unosa koda,telefon ostane zablokiran 5 minuta,sx1 ostaje zablokiran trajno! Jedini nacin da ga odblokiras je servis.Ne pomaze fles,ne pomaze nista,samo servis! Ako nisi menjao phone code i ako nisi kucao 5 puta,default je 12345 .Idi na podforum servisiranje i pitaj da li moze neko da ti pomogne!
PS. Ako ti nesto znaci,nisi jedini koji se upecao,mnogi se tako zeznu :wink:
E da,ne brini,najgore se vec desilo,ne mozes da zeznes telefon,treba ti samo dobar servis.
srecno 8)

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Moze u servisu da ti ocitaju kod kojim je zakljucan telefon, znaci nista mu nece raditi samo ga prikaciti na komp i ocitati ti sifru kojom je telefon zakljucan...
Meni su tako uradili sa n-gage i nisu cak nista hteli da naplate sto me je bas iznenadilo pa sam im dao 400 din da popiju nesto i to je to. Mislim intervencija je smesna ali ne bi rekao da je izvodljiva u kucnoj reziji :roll:
5130+Koss the plug....

Odgovori