NOKIA 6600 memory card

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
Baggle
Banned
Postovi: 52
Pridružio se: Uto, 14. Mar 2006. 10:03

NOKIA 6600 memory card

Post od Baggle »

Kada sam hteo da formatiram memory card on mi pojavio memory card corrupted i ponasa se kao da nema unutra karticu ! ! ! Sta da radim ? ? ? Ako neko zna neka mi kaze ! ! ! Unapred hvala ! ! !

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Odnesi kod nekog drugog da ti taj neko formatira karticu pa je vrni u fon. Mislimd a bi to trebalo da ti reshi probleme.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

probaj i u card readeru i ako tamo ne pokaze nikakav znak zivota mislim da je otisla u nepovrat :disgust:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Baggle
Banned
Postovi: 52
Pridružio se: Uto, 14. Mar 2006. 10:03

Post od Baggle »

Na card readeru je nije prikazivalo ali sam je odneo u servis pa su je sredili za nepuni 5min ! ! ! I sad radi perfektno tako da nema problema ! ! ! :roll: :roll: :roll: :roll:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Verovatno su i oni koristili card reader ali ne i Windows za format,vec MMC Medic,ili NSS (idete u Tools,pa odaberete format MMC-a i onda birate Low Level ili...) ili nekom trecom alatkom,a koliko su ti naplatili za to zadovoljstvo!?
Pozdrav 8)

Baggle
Banned
Postovi: 52
Pridružio se: Uto, 14. Mar 2006. 10:03

Post od Baggle »

Ma sta su mi naplatili da odem da im kupim jedan sok i da im donesem ! ! ! :D :D :D :D :D

Odgovori