6620 ?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
o_O
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2004. 00:43
Lokacija: Somewhere

6620 ?

Post od o_O »

Poz svima.
hteo bih da znam da li ima nokia 6620 kod nas i koliko kosta.
u suprotnom ako nema da li je nokia 6600 dobar izbor u toj klasi para jer svi pricaju da je mp3 player ocajan.
i za kraj samo jos jedno da li 6600 ima fm radio ili mozda nekako se moze ugraditi jer i mp3 se posebno ugradjuje jel tako?

unapred hvala

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

1. mp3 nije ocajan, nije savrsen ali nije ni ocajan
2. jedini moguci radio na 6600 je radio preko gprs, dakle zaboravi na radio ;)
3. Ne postoji 6620, postoji 6260 i 6630
4. 6600 je u svakoj klasi odlican izbor.

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Srbin,

Postoji 6620.

o 0,

Taj telefon ne radi na našim mrežama i nema nigde da se kupi sem u Severnij Americi. Po specifikaciji, najbliži njemu je 3230, koja izlazi u martu. :mrgreen:
U susret novim izazovima...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Ma dobro to... sta meni vredi sto tamo postoji, japanske i americke telefone i ne gledam :) Ovde ne postoji :)

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Al ste od tog 6620 napravili nekog budzu! Pa telefon se gotovo ne razlikuje od 6600, osim sto (cini mi se) podrzava EDGE, i malo je dizajnerski doteran... Sta ce ti kog vraga radio na mobilnom telefonu ako imas mp3 plejer?

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Sto? To moze jako korisno da bude... pa ja sam vukljao tranzistor u skolu da slusamo olimpijske igre.. ovako to moze mnogo suptilnije da se radi :)

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Radio je po meni mnogo korisniji od mp3 plejera i skoro jednako (ako ne i vise) zabavan, a preko njega mozes saznati i mnoge korisne informacije, u pokretu i besplatno... Izmedju radia i mp3 uvek bih izabrao ovaj prvi...
Nokia 6620 je mnooogo bolji telefon od 6600. Dosta se razlikuje od 6600 - pored svega nabrojanog ima i, cini mi se, duplo vise interne memorije od 6600 i jos neke druge zanimljive karakteristike, sto nije mala stvar...
Prava je steta sto nije quad band pa da ga mozemo "trositi" i kod nas....

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Polako.. ne sumnjam ja da ce i tako nesto uskoro doci kod nas za neke pristojne pare a sa nalepnicom NOKIA na kutiji :)

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Interna memorija mu je 12,5 mb, a prica se da ce nesto slicno doci i kod nas,i stvarno je dosta bolji od 6600,a meni je i lepsi.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

nije mi je jasno, nokia natavlja da pravi symbian telefone bez radia a sa mp3, pa zar nije logicnije da bude obrnuto?
bolje je da integrisu radio u telefon a mp3 mozemo i da instaliramo?! :mrgreen:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Nije logicnije.. kad je 6600 izasao on bas i nije bio predvidjen za grupu ljudi koja slusa radio :) za njih inas 6230 i sl telefone...

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Radio manje-više postaje standard za sve klase telefona sem biznis. To mi baš i nije jasno(poslovnim korisnicima su važni izveštaji sa berze, vesti... koje mogu da čuju preko radia). Ja verujem da do drugog kvaratala neće postojati nu budžetni telefoni bez FM prijemnika, dok će svi makar malo jači modeli imati TV.

Ja se slažem da je na S60 telefonu radio prijemnik značajniji od mp3 plejera, s obzirom da ovaj drugi možemo lako da instaliramo, kada već imamo stereo podršku za radio, dok je radio nemoguće instalirati(sem preko GPRSa, što košta)...
U susret novim izazovima...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Kod S60 telefona da, slazem se, ali da moram da biram izmedju radia i mp3 plejera a da nijedan od ta 2 ne mogu naknadno da instaliram izabrao bih mp3. Radio skoro da nisam ni palio ni na jednom telefonu... A mp3 ne gasim. :mrgreen:
Pa ajde sto kosta, ali sto je sporo i sto mozes da slusas samo odredjene stanice i sto moze da zapinje i sto... :mrgreen:

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Slusaj ludaka... kralj :) pa ko slusa sa berze ne mora da se steka za kintu za gprs :) problem je u nama ekonomskoj klazi.. Hocu da slusam utakmicu preko moba... za inat :)

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Jeste, ali GPRS košta, a ima i zanimljivih emisija, vesti... U suštini radio ne bi bio bitan u koliko bi svi imali 3G telefone i milione dolara da ga slušaju preko mreže, ali u ovom trenutku i sa ovakvimj stanjem, ja bih pre izabrao radio. :mrgreen:
U susret novim izazovima...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Pa to jes.. i ja se ne bih ljutio da su ga stavili :( ali avaj... moram gledam wap live prenose :) ne dam inat za inat :)

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Ej! Cuti! Nije smesno :( Hteli da me izbace sa pismenog iz matematike kad smo u pola prvog casa ja i ortak ustali i krenuli da se nicim izazvano dernjamo ko manijaci.. Naime tom prilikom smo posle mucnih 5 setova jedva dobili Holandjane u odbojKi i to je moralo da se proslavi jednim takvim emotivno zvucnim praznjenjem... problem je sto profesor ni ne zna sta je to lopta i ne zanima ga..

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

hah ova je dobra... :mrgreen: :mrgreen: dobro je to ali sta ce ti kad mozesh da slushash prenos na radiu....meni se neshto slichno desilo kad sam slushao prenos na radiu... :mrgreen: ..ali bratee shto ste na PISMENOM gledali prenos... :| :|

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Ko gledao? Slusao sam na tranzistoru.. pa zato sam i nosio transzistor u skolu.. bubu u uvo i piTChi... to su bili srecni dani

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ih kad se setim koliko sam casova pregurao, nokia 8310, radio i milina, da nije bilo toga ne znam kako bih izdrzao! Treba radio na telefonima definitivno! :mrgreen:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori