problem sa nokia 700

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
dvojkan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 04. Okt 2016. 13:28
:: nokia 700

problem sa nokia 700

Post od dvojkan »

Nedavno sam na Nokia 700 uočio problem da mi se ekran ne pali kad me neko pozove i ne vidim ko me zove niti imam opciju da na ekranu odaberem da se javim ili odbijem poziv. Mislio sam da je problem u softweru i uradio sam reset telefona.
Međutim sada nemam opcije i aplikacije koje su predviđene od proizvođača da budu deo softwera, na primer MAPE, Prodavnica i druge.
KAd pokušam da instaliram te aplikacije dobijam obaveštenje da je sertifikat istekao. I Ne mogu ništa da instaliram.
Telefon je kupljen na pretplatu u prodavnici.
Šta može biti problem i kako da ga rešim ?

qwertyu
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 14. Dec 2010. 21:47

Re: problem sa nokia 700

Post od qwertyu »

Oko ekrana: verovatno ti se nešto zaglavilo kod senzora za blizinu. To se i meni desilo, "rešio" sam to tek kad sam slomio ekran i morao da ga menjam :]

Oko sertifikata: moraš da hakuješ telefon, nije ništa opasno, traži po internetu.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: problem sa nokia 700

Post od Deksi »

Pa nemas vise odakle zvanicno da skines mape a prodavnica odano i ne radi. Mape potrazi po stranim forumima, ili ukucaj u gugle mape for nokia 700 i trazi, mozda nadjes nesto. Ili probaj da datum vratis u doba kad je telefon kupljen.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: problem sa nokia 700

Post od sugarcoated_ass »

... ili ti je vreme da menjaš telefon. [emoji38]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: problem sa nokia 700

Post od Deksi »

Da neki telefoni iako rade i dalje savrseno vreme ih pregazi, neki servisi ih vise ne sinhronizuju, neke aplikacije se vise nerade za tu verziju sistema i tako. U kuci imam e72 i htc desire bravo, iako su to smart telefoni sad su ustvari dumb telefoni jer rade osnovne funkcije. Ajde desire i moze da prodje nekako ali e72 samo pozivi i sms i pretraga interneta sa operom mini a koliku ona operativnu sposobnost ima to znamo. A ko novi su al dzabe. :D

Odgovori