Opšta pitanja

opušteno ćaskanje o mobilnim telefonima
Nikollo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Ned, 19. Mar 2017. 19:40
:: Htc desire 310

Opšta pitanja

Post od Nikollo »

Pretrazio sam teme i nisam naisao na nesto slicno ovome a mislim da bi bilo veoma korisno da postoji. Ovo bi trebalo da bude tema sa gomilom raznoraznih pitanja i odgovora sa zajednickom temom o telefonima. Dakle stvar je u brzom dobijanju odgovora. Kada neko ne zna kako ili na bilo koji drugi nacin ima poteskoca da nadje adekvatnu temu za postavljanje pitanja- postavlja pitanje ovde. Nesto slicno mozda ne bi bilo lose da se napravi u vidu nemam pojma koje forme ali npr za pocetak bi moglo da bude na najuocljivijem delu foruma odnosno pri vrhu liste. Ako bas ne uspe da se realizuje moja ideja onda neka bude ovo tema za pitanja koja ne mogu da se kategorisu u nijedne od postojecih tema.

Nikollo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Ned, 19. Mar 2017. 19:40
:: Htc desire 310

Re: Opšta pitanja

Post od Nikollo »

Kolika bi trebalo da je optimalna temperatura uredjaja. Do koje tacke kada dodje treba da odmori?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Opšta pitanja

Post od Green »

Ne postoji optimalna temperatura uređaja, postoji optimalna temperatura baterije i procesora, jer su to komponente koje se greju. Sve preko 45 stepeni već nije dobro.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Opšta pitanja

Post od Azimuth »

Za opšta pitanja postoji offtopic tema. U suštini si je duplirao, jer su "opsta pitanja" samo jedna od pitanja o kojima se tamo priča. Više bi imala smisla tema tipa "brza pitanja i odgovori" ali to se definitivno neće odobriti jer bi tamo em svi pisali svašta što ih zanima em bi se napravio kupus i svako malo bi se jedno te isto ponavljalo.
I još jednom, pročitaj pravila foruma. Ovo je moja poslednja opomena. Kad pročitaš skontaćeš zašto sam ti na to skrenuo pažnju.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Opšta pitanja

Post od Green »

Mislim da čovek hoće temu tih odgovora u vezi telefona, ne opštih pitanja u vezi bilo čega.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Opšta pitanja

Post od sugarcoated_ass »

Upravo tako. Još je čovek to i napisao u prvom postu. :)

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Opšta pitanja

Post od Azimuth »

To i jeste problem. Dođem ja sa pitanjem za moj telefon, Sugar za svoj, Green za svoj i tako još par ljudi, obrnu se dve strane pa onda u krug. Sa tom temom bi zatvorili sve teme posvećene svakom pojedinačnom modelu telefona.
Imaš pitanje za npr G6? Pitaš u temi za G6. Tako za svaki model. Ako je u pitanju aplikacija, pitaš u delu gde se priča o aplikacijama. Ako je pitanje OS-a, pitaš u toj temi.
Ja razumem da je hteo da ih sve objedini, ali to neće proći jer će biti sve samo ne pregledno.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Opšta pitanja

Post od znemanja »

Nikollo, Iako tvoja ideja zvuči praktično, neće moći da bude ostvarena. Azimuth ti je rekao u čemu je problem. Ako bi postojala temi za brze odgovore, svi bi pitali šta im padne na pamet u toj temi i na taj način obesmislile bi se ostale teme na forumu.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Nikollo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Ned, 19. Mar 2017. 19:40
:: Htc desire 310

Re: Opšta pitanja

Post od Nikollo »

Da li mtsovi pripejd korisnici mogu da koriste 4g posto mi nije bas najjasnije nakon prelistavanja par stranica na mts.rs

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Opšta pitanja

Post od Azimuth »

Kako ova tema nema smisla i osnova da ostane ovde, biće zaključana. Svoje pitanje postavi i odgovarajućoj temi.

Zaključana tema