Koliko puta ste uradili *#7370#?

Pravila foruma
Symbian deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
NokiaSamsungSony Ericsson
volim sony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2005. 00:01

Post od volim sony »

formatirao sam fon kada je poceo da ispada iz mreze ali nije pomoglo... kartica ostaje netaknuta tako da nema problema. ponasa se kao da si gaprvi put upalio...

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

"Da bih uvideo korelaciju ekvivalenta disperzije sa koincidencijom egzistiranja dilatacije dimenzije cetiri pri abnormalnoj akceleraciji..."

Lobachewsky, pa tako reci! :wink: da te svi razumeju... :D
znachi hocesh da kazesh da je loshe po phone raditi cheshce format..?


ninolina, nisam ni mislio da nije interesantno pitanje, nego sam hteo da pitam 'zashto je to pitao'... znachi, ti si mi vec dala odgovor... :wink:

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Nije stetan (umeren) format, ali verovatno previse cest format moze da steti... kao i sve ostalo u cemu se preteruje.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

zvezdarac
neaktivan nalog
Postovi: 138
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 09:07
Lokacija: Zvezdara,Beograd

Post od zvezdarac »

Lobachewsky, Stoooj ! ! !
Ja jesam nov sa symbian telefonima ali mi to nije jasno?
Kako da steti? Brisanje memorije-vracanje na fabricke postavke.Kako to da steti?
Zasto bi fabrika ostavila takvu mogucnost ako to moze da steti?
pozdrav
N70 v 5.0609.2.0.1

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Pa pazi, ne steti umereno formatiranje... Vidis oni su ga formatirali po 100 puta, pa radi sve podmazano. Steti ako ga formatiras 5 puta dnevno 15 dana zaredom :) Nemas brige ;)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

Lobachewsky, ko bi ga toliko formatirao..? :? :D :roll:
a, i ne bi imao vremena za tako neshto... :roll: :wink:

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

vlaki napisao:
znachi hocesh da kazesh da je loshe po phone raditi cheshce format..?
Vlaki, pa ti si me pitao da li je stetno i ja sam ti odgovorio... Nikad pre toga ja to nisam pomenuo zato sto je, ipak, to retka pojava i nije vredna nekog skretanja paznje... Inace jedan moj kolega je tako pokvario N-GAGE. :)
btw. ova tema uopste nije tu zbog toga, ne znam odakle ti to :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

maraja
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Pet, 16. Sep 2005. 16:34

Post od maraja »

ja sam formatirala moju n70 7-8 pua u ovih 10 meseci koliko je imam, nemam nikakvih problema, prvo sve prebacim na mmc, jedino sto ne uspem da sacuvam je kalendar, on moze ako uradis total backup, ali onda ne postignem efekat koji sam zelela: da pobrisem file-ove i programe koji mi prave problem....
It dosen't matter now to me cause I lost my baby.
Nothing means that much to me without my baby anyway.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

maraja, za back up kalendara imas program Smart.vCal.v1.0.1... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

maraja
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Pet, 16. Sep 2005. 16:34

Post od maraja »

thanx :oops:

valjda ga ne koristim, samo za podsetnik sta imam za sutra i tako...

mada mi se ne dopada ovaj njegov fabricki...bas zato i radim taj format, svidjaju mi se neke druge aplikacije, ali, kao sto je neko gore vec rekao, ili nisu dobro krekovane, ili ne rade sa nekim drugim programima u kombinaciji.... :unsure:
It dosen't matter now to me cause I lost my baby.
Nothing means that much to me without my baby anyway.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,dosta puta.... :roll: Uglavnom pokusham da sachuvam shta mi je bitno i onda format...Nishta strashno...

NokiJa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Ned, 17. Okt 2004. 20:27

Post od NokiJa »

ja samo jednom il dvaput, al o istom trosku. tj. taj jedan put kad sam radio format mislim da sam ga odradio dvaput! al sam ja radio onu foru sto drziz olovcicu, zeleno i neznam sta jos(imam negde u fonu)
imam 6600
inace fon je mator vise od dve god...i taj jedan format sam odradio par meseci posto sam ga kupio! Bila je neka aplikacija sto ga je zezala i to se desavalo masovno. Znam da je ovde bilo toliko price o tome! a fon bas ne stedim strpo sam u njega svih zivih gluposti...moze se reci sve cega sam se dohvatio!
sad ume ponekad da brljavi(nekad ne zvoni na poruke, al ga ugasim -upalim i radi), pa mu se zabrljavi meni...al radi!iii imam toliko dokumenata i slika i stvari u njemu, da me bruka mrzi da sve to prebacujem na komp i da formatiram!!

Odgovori