N6270 ili SE K750i

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

N6270 ili SE K750i

Post od iLuka »

toliko sam puta citao odgovore vezane za ova dva telefona i njihove specifikacije ali i dalje ne mogu da se odlucim,pa bih zamolio za odgovore koji najpre da uzmem. hvala...

Nikola PFC
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 30. Dec 2005. 21:57
Lokacija: ZVEZDARA

Post od Nikola PFC »

SE K750I je mnogo mnogo bolji telefon od 6270. Najveca mana nokije je slaba baterija, veliki i cetvrtasti displej.

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Post od slavisaj »

A kakav display ima k750? okrugli?
Ja sam isto zainteresovan za nokiu 6270.
sad koristim SE s700, negde oko 7meseci, pa me je vec malko smorio, pa mislim da ce mi nokia 6270 bit prelazno resenje dok ne izadje nokia n91.
pozdrav

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

i ja sam pre za nokiju ali,ipak ne znam,posto nisam koristio 6270 i zato bih mogao da budem "malcice subjektivan"...inace ne znam zasto bi veliki i cetvrtast ekran(po specifikacijama sasvim ok) mogao da bude problem i mana nokije? ako neko ima N6270 mislim da bi bilo "lepo" da iznese svoje misljenje... :wink: :wink: :wink:

jok_jok
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 23. Nov 2005. 13:54
Lokacija: VŽ, Cro

Post od jok_jok »

Nikola PFC napisao: veliki i cetvrtasti displej.

pa ti bas nisi normalan, svi fonovi imaju cetvrtzasti displej, a osim toga, meni je vaznije da je displej sto veci, a ne sto manji :P ! vezano uz temu, ja dajem svoj glas nokiji, ima umts, i medu najnovijim izaslim fonovima je

Nikola PFC
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 30. Dec 2005. 21:57
Lokacija: ZVEZDARA

Post od Nikola PFC »

Pa jel znas ti koliko traje baterija na 6270? Ja cu ti reci- JEDAN DAN i to sve zbog displeja,i kada ti je nokia 6270 u dzepu to ti je kao da imas parce cigle. Uostalom stvar je ukusa ali mislim da je mnogo bolji izbor k750i. A ako ti je vazan displey onda bolje uzmi 9300,9500 itd.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Ako jos ima k750i na zalihama onda uzmi njega.Ako hoces da ipak malo budes drugaciji od ostalih,uzmi Nokiu,ali tada gubis dobru kameru i odlican stereo zvuk na slusalicama.Pored toga,SE je mnogo manji ako ti je velicina vazna.
Iskreno,nije mi jasno zasto trazis savet kad vec znas sve o svakom telefonu,nasi postovi ti ipak nece mnogo pomoci,jer ces ipak TI morati da odlucis,a ne mi :wink: :wink:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

mislis da je kamera na SEu mnogo bolja? mislim, ja ne znam, ali ne bi trebalo da bude. ako je neko imao oba modela neka kaze nesto... :wink: :wink: :wink:

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Nokia je noviji,moderniji telefon i smatram ga boljom kupovinom.Prica o bateriji ne stoji,jer se ne moze reci da baterija traje jedan dan.Ja mogu svaki telefon da ispraznim za dan,sto zavisi od koriscenja telefona.Telefon je zahtevan i sigurno trosi vise energije pa je autonomija slabija od SE-a,kamere su pribliznog kvaliteta,(istina,malo bolja je na k-750).Ipak,sada su u modi slajder telefoni,veliki ekran,deluje ozbiljnije od k-750,tako da bi pre kupio Nokiu

Nikola PFC
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 30. Dec 2005. 21:57
Lokacija: ZVEZDARA

Post od Nikola PFC »

Ja sam upravo to i rekao da je velik displej i da zbog toga trosi vise energije,i slazem se sa tobom da su trenutno u modi telefoni poput 6270.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

veliki ekran je svakako prednost pa makar i zbog njega punio bateriju svaki dan :blinky: :blinky: :blinky: ... malo su me "bunile" kamere jer nisam znao koje je kvalitetnija...ali sada mogu da kazem (po vasim komentarima) da je SE K750i ipak u prednosti... :P

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Luca,iskreno da ti kazem,6270 je po meni ipak lepsi telefon sto se izgleda tice,mada ja jos nisam privrzen slider-ima(mozda kad SE izbaci Walkman slider) :)
Da sada biram telefon od ova dva,uzeo bih Nokiu zbog izgleda,sto se kamere tice,to uzmi s rezervom,znace se koja je bolja posle testova...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

uh,uh,uh...video sam 6270 i mogu vam reci da je stvarno veliki :blinky: jos kad se otvori... :wacko: :wacko: :wacko: mislim da cu pri kupovini vise biti privrzen SE sto zbog velicine sto zbog "lepote". sto se tice f-ja mislim da nema nekih prednosti ni jedan telefon(barem od onih koje ja koristim)...hvala svima na odgovorima... :wink: :wink: :wink:

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Ipak je n6270 naprednija od sek750i (iako sam ljubitelj SE).Ima EDGE protokol sto k750i nema(najveca mana k70i),mnogo veci ekran,....ja bih se u bilo kom slucaju odlucio za k750i zbog toga sto se fon vec dokazao na trzistu kao najbolji ne-smartphone aparat...poz
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

n6270 je zaista velik mobitel ali meni licno veci mobiteli sa vecim displeyom odgovaraju , stim da n6270 ima i stereo zvuk sa nekim 3d efektom preko zvucnika ( ako je neko cuo kako zvuci neka opise ) a mada i k750je extra , mislim da bi se prije odlucio za 6270 narocito zbog toga sto su sada slayder telefoni u modi , a i monoblock su mi i dosadili.... pozz 8) :lol:
rocK for ever

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Lomnica je potpuno u pravu kad kaze da za "kusur" moze jos stosta da se pazari.Ja sam se, na primer, dvoumio za K750i ili W800i(presudio K750i),dokupio memorijsku 512 Mb, bolje sluske i jos nisam bio dogurao do pune cene W800i. :) A posto ce sigurno cena 6270 biti nabudzena u pocetku...........sve postaje jasnije :wink:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Drug mi ima 6270, telefon me odusevio. Ekran je bolji nego na W800i, i puno veci. Za mp3 preko slusalica ne znam vjerovatno nije, ali preko zvucnika jeste. Kamera je odlicna, mada slike nisam prebacao na komp pa da mogu da vidim i mane... :unsure: Za bateriju ne znam kolko traje...

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ako uzimas fon 'na duge staze' ako nemas u planu sutra da ga menjas e onda ti je k750 JEDINA varijanta i po autonomiji,kameri(autofokus)i dizajnu koji traje a koliko sam citao o n6270 fontel je stvarno na svom mestu jedino sto mu je slajd fabricki raskliman i to ce te razocarati posle par meseca i moraces ga menjati da ti se ne raspadne skroz :wacko: :blinky: :uhuh: ne razumem zasto nokia ne stavlja slajd mehanizam sa oprugom kao samsung jer bi onda stvarno bio fontel bez greske....a ako ti se samo radi fensi reklame kupuje,definitivno finac :D
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

uzeo sam K 750i i stvarno sam zadovoljan...od baterije preko zvuka kada pustim MP3 (stvarno cist i glasan zvuk) pa sve do kamere koja po mrklom mraku slika extra svetle sllike :o :o :o ...hvala vam na odgovorima ali svi ipak moramo da se sami odlucimo koji cemo telefon da kupimo (naravno uz vasu pomoc)... 8) 8) 8) a,da,jos samo nesto...dobio sam uz telefon adapter za karticu pa neka neko kaze kako se on koristi??? :oops:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

adapter za karticu se koristi iskljucivo za kard reader ali tebi to i nije bitno... :) :) :)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Odgovori