K800i gubi napajanje POMOC

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
stefgi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 178
Pridružio se: Uto, 25. Sep 2007. 07:10

K800i gubi napajanje POMOC

Post od stefgi »

Ljudi imam problem. Ustvari nekoliko problema. Prvi je a i najvazniji je da mi se gasi telefon svako malo, na po par minuta radi i opet se ugasi. Ne radi ni dugme za paljenje i gasenje vec mora da se izvadi baterija na par sec pa se on sam automatski upali bez koriscenja dugmeta. Odradio sam novi sistem misleci da je softverske prirode i nista.
Sta mislite da je problem? baterija,napajanje, dugme se mozda zaglavilo iako ima normalan hod bez smetnji?

Drugo pitanje je da li moze dzojstik da se namesti ili je crko ako ne radi na neku od strana? Tipa da li moze da se ocisti? I pojedini tasteri ne rade (3,7,9)

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

ajoj. tastaturu i džojstik promeni obavezno, moguce je da ti je puklo nešto, meni tako na k550 nije radila tastatura otišao flet..
a ovo za paljenje i gašenje probaj da staviš drugu bateriju(valjda ima neko od tvojih prijatelja SE) pa samo zameni to na par minuta da vidiš kako radi, ako se isto gasi možda je problem do dugmeta..
Nokia N73

stefgi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 178
Pridružio se: Uto, 25. Sep 2007. 07:10

Post od stefgi »

To sam i hteo da uradim sa baterijom ali reko ajd da pitam da li neko je imao isti problem a da nije baterija u pitanju. Pojma nemam koliko kostaju tastatura i dzojstik, ili cak i celo kuciste?

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Dalje diskutovanje o K800 nastavite u odgovarajućoj temi. :wink:

Lock

Zaključana tema