HTC desire deblokiranje Network-a

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

Evo uputstvo kako u kućnoj radinosti bez ikakvih box-ova i dodatnih uređaja možete otključati sim locket Desire
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=943726

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

dakiza,

Da ali to nije full no temporary unlock...... i ne radi na svim verzijama :)

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

Naravno da je full, i radi na svim verzijama jedino što nekad treba pustiti software više puta dok unlock ne prođe. A evo i c/p sa foruma gde korisnik pita, a autor odgovara:

Korisnik

Is there a difference between Desires unlocked via this method and via IMEI with the proper code from my carrier?

Can this be undone? Can IMEI unlock be done after it?

I'm tempted to try it, but afraid it might work only halfway (e.g. unlocking only a few carriers and not all of them, or something like that) and having no way to go back or unlock fully via the usual means.

Autor

It can be undone but with a new unlock code, different from your provider's.
If you need to relock it, pm me your imei and I'll give you the solution.
After using this app, the phone will be either unlocked for all networks, or still locked..

Znam da ovo nije dobro za vas servisere, ali ima dosta stvari koje korisnik ne može da odradi sam i tu je vaša zarada, a ovo radi 100%

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

dakiza,

axax,ma ok,verujem im sve.Inace je ovo dobro za nas servisere jer ja se ubih para od vracanja ubijenog boot-a na HTC-u,Samsungu itd....mnogo ljudi vole da eksperimentisu sa onim sto samo procitaju a ne razmisljaju o posledicama.Posle im skupo da se ozivi aparat,ali ja uvek kazem "svaka se greska u zivotu mora platiti"..... :smutny:

Odgovori