Vesti od Microsofta

Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Windows OS
Odgovori
niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Vesti od Microsofta

Post od niko1a »

Ovo stvarno postaje prica u prazno, jer na androidu jednostavno radi sve, sistem je sazreo odavno, i to sve sto izvoljevas je moguce, ali posto nije na nacin tvog "prozorskog" razmisljanja onda tebi to ne valja, a po tvojoj prici niko nikad ne bi pogodio da si ti sa bilo cime u zivotu zadovoljan. To sto ti poredis babe i zabe apsolutno ne daju nikakvu tezinu tvojim komentarima, suprotno. Po tvojoj analogiji neki uredjaji mogu samo da obavljaju pozivi, neki samo da salju poruke i slicno, bas lupetas za medalju, covek pokusa da ti objasni po koji put vec da mozes da koristis ono o cemu si kukao da hoces a ti nastavljas da izvodis, neka me neko opomene svaki sledeci put kad nesto pokusam da objasnim ovakvim specijalcima, nema razumne price sa takvim ljudima ocigledno.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od miodrage »

Dobro, ajde da stavimo tacku onda na bespredmetnu raspravu. Sve na Androidu mozda i moze, sve super, jedino, sto JA NECU na taj nacin. Hocu drugacije i punkt.
E onda znaci ne moze sve.
Znaci necu da stavljam sve i svasta na komp i telfeon, hocu da sve samo radi iz kutije.
Ako moze - evo javno cu da napisem da je Android savrsen sistem, da mu nema premca i da predjem na isti. Srecom, znam da ne moze, pa ne moram da berem kozu na siljak.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od гари »

Pa dobro, Green i Nikola, kad vi hoćete sebi radi jednostavnosti sve da stavite u neki prost kalup, ko vam je kriv. Nepojmljivo vam da čovek bude nečim generalno zadovoljan, ali da istovremeno ima i razne primedbe ili komentare.

Slažem se Miodraže.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Vesti od Microsofta

Post od Green »

Pa dobro, ako ti konstantne zalopojke i cmizdrenje kako sistem nema ovo, nema ono, smatras generalnim zadovoljstvom, onda ok

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od miodrage »

Kad sam ja kukao da Win nesto nema ili iOS? I jos da znam da Android to ima?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Vesti od Microsofta

Post od Green »

Istina, nisi uopste kukao. Tebi je radilo i sto sistem nije imao. :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od miodrage »

Ne, sistem je sve sto je trebalo imao, i to je radilo besprekorno. To sto pojedinci ne znaju da nameste, i nece da se bakcu je isto to kao sto i ja kazem za Android. Siguran sam da radi, ali ja NECU tako.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Vesti od Microsofta

Post od Green »

Steta sto 1808 vise ne posecuje forum, da te opet malo podseti kakve si nebuloze pisao. :D

knezevic76
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2014. 13:35
Kontakt:

Re: Vesti od Microsofta

Post od knezevic76 »

Ništa ne radi čim se izvadi iz kutije i uključi. Čak ni PC sa Microsoftovim SW. Prvo, mora se platiti windows oriđiđi, drugo, moraju apdejtovati milion i jedna glupost, čak i skinuti neke aplikacije da ne nabrajam dalje.
Imao sam lumiu 925 i 640 od prvih dana kad su izašle.
Da, imao je MS dobrih zamisli ali retko koja je bila 100% dobro implementirana.
Ne bih sad navodio detalje. Meni je legao al ne davim po forumu i ne pričam gluposti o njegovom savršenstvu, jer nije bio savršen.
Ne, MS na lumiama nije radio savršeno na mnogo polja.
L925 plaćena u to vreme puno kao neki aparat iz više klase je takve lagove imala u radu, u komumikaciji sa PC da ne govorim.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od sugarcoated_ass »

As a culmination of the end of support process, the Windows Phone 8.1 Store will  shut down on December 16, 2019. Lumia phones using Windows Phone 8.1 and any apps that have already been downloaded from the Store may continue to work after this date. However, users may experience a further reduction in functionality as follows:

Users will not be able to download any additional apps to the phone. Users should make sure to download all applications that they might want before December 16, 2019.

There may be some degradation in app functionality going forward as updates are no longer available via the Store. Users should check with app publishers if they have questions.

Reinstallation of apps will no longer be possible. If a user removes an app from the phone it will not be possible for such app to be restored. This includes phone reset as well as use of the Windows Device Recovery Tool (WDRT) where apps are deleted or removed. Users should take this into consideration before choosing to reset the phone or use WDRT on or after December 16, 2019.

Certain Lumia phone models can be upgraded to Windows 10 Mobile. Users who choose to upgrade an eligible device should note that Window 10 Mobile is already out of support or, in some cases, will be by the end of 2019. This means the operating system will no longer be updated (including no additional security updates), though the Store is currently still functional.

support.microsoft.com

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Vesti od Microsofta

Post od гари »

Zanimljivo, a ko propusti taj datum, neće moći više da skine ni onaj Windows 10 Upgrade Assistant.[emoji16]

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Odgovori