Novi redizajn sajta mobilnisvet.com

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

Opusteno, pa niko nije savrsen..... :)
Redizajn je odlican, pogotovo posle ovih sitnijih prepravki..... Samo tako nastavite! :wink:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pa, opušteni smo (zar ne vidiš kako smo mlitavi), malo po malo i sve će se doterati da bude cakum-pakum-vakum... :D

Možda jedino mristicm nije opušten jer je izjavio "Sajt je toliko odvratan da nemam reci!!!" :o
No comments...

Meni je baš zgodnije da telefoni budu sortirani ovako, ali ko će svima ugoditi. Možda ne bi bilo loše ubaciti i "sortiraj po...", pa da svi budu happy. ;)

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

Eh, šta reći na takve komentare..... :wacko:
Priznajem, i meni je taj novi raspored bio pomalo čudan isprva, ali logika je jasna i svako sa pola mozga može brzo da se snađe (nadam se da ova opaska neće nikog uvrediti...). U svakom slučaju, više je "drugačije" nego "nemož' se snaći"! :lol:

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Dakle, izmestio sam datum gore po preporukama a takođe i scrollbar je sada "ubodljiviji" (koristim Firefox, a tu se scroll video normalno) tako da verujem da je to to barem što se tiče ovog topica. Koliko ja vidim, gdin Ristić je video da admin reaguje na kritike i odlučio da oplete po sajtu da bi mu se vratilo ono što je imao na staroj verziji. Opet kažem, sajt će se vremenom korigovati i značajnije ako bude trebalo.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Sve pohvale za novi izgled i funkcionalnost iste-a... A narocito sam odusevljen izgledom i funkcionalnoscu malih oglasa... Stvarno svaka cast... Vrh, vrh... 8)
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Odgovori