Pomeranje vremena

šta je novo na sajtu mobilnisvet.com?
Pravila foruma
Ovaj deo foruma je namenjen raznim obaveštenjima koja se odnose na Mobilni Svet i samo urednici mogu da otvaraju nove teme. Članovi imaju mogućnost komentarisanja ali ne i da naknadno menjaju postove.
Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Pomeranje vremena

Post od Miškoni »

Svi kojima je vreme u profilu postavljeno na GMT+2 neka ga vrate na GMT+1 da bi im se prikazivalo ispravno... ;)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

hehe meni je stalno stajalo GMT+1 i stalno vidim da moj zuri sat u odnosu na ovaj na forumu :) :oops:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Eto, prođe i ovih par meseci, došlo je "vreme" za pomeranje vremena sa GMT+1 na GMT+2 u vašim profilima. Naravno, nije obavezno, ali ko hoće da mu se vreme prikazuje pravilno - ne bi bilo loše... :wink:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

E oko ovoga, bio sam odusevljen kako mi se telefon sam updateovao, bez konekcije na net, bez icega. Stvarno sam bio fasciniran. 3300 iako je imao ovu opciju nikad to nije odradio bez moje intervencije :chytry:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da, da, i e50 je za promenu vremena znao pre mene :roll:
A koja je inače tu fora? Kakva je razlika između +1 i +2? Ok kod na se menjalo, a jel na Griniču nije? Inače e50 me pita samo za zemlju, i čim se postavi Srbija on sam stavlja Beograd a +1 ili +2 ne mogu ni da biram, to radi automatski zavisno od datuma. Nekada računari, danas i telefoni......

:)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

gargamel4, na web serverima se uglavnom ne menja automatski vreme jer ljudi pristupaju iz raznih zona. Što se tiče foruma, svako može (i treba) prilikom prijave da izabere odgovarajuću zonu ili da je izmeni kada i ako dođe do promene...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

meni je pisalo +1 pa sam sad stavio na +2 da bi pokazivalo ok...inace na simbyan telefonima je to automatski namesteno pa se promeni samo...pitao sam se otkud telefon zna sam da pomeri sebi sat ili da nisam mozda u snu ja promenio :blinky: :o :wacko: pozz 8)

Odgovori