Samsung i8510 Innov8

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
guava
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Uto, 18. Jan 2005. 01:56

Post od guava »

odusevio sam se sa ovim FRING-om, vrh je, ima i msn i skajp i yahoo sve na jednom mestu, a imam i turbo msn koji je socijala u odnosu na fring... isprobaj ga pa mi javi, a msn mogu da ti shibnem na mail ali je bzv

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Fring nije losh, probao sam samo MSN nisam ostale mogucnosti, ali onako na prvi pogled nisam uspeo npr. da nadjem statuse (online, away, busy itd), pa onda nechiju adresu tj. izadje lista prijatelja i imena ali ne mozesh da vidish koja je adresa iza tog imena i tako neke sitnice...Mozda mogu da se nameste ali ja nisam nashao za sada...

Koji MSN imash? Na starom telefonu sam koristio TurboMSN koji je bio stvarno dobar, ali ne mogu da nadjem krekovanu verziju...

EDIT: Moderatori bi mogli da preimenuju temu i Samsung i8510 innov8..

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Ljudi koristite nimbuzz, ima msn, yahoo, google, skype, myspace, facebook, i još gomilu drugih mesendžera. Mogu da se obavljaju internet pozivi preko njega, razmijenjuju fajlovi, gledaju adrese, mijenjaju statusi... Ma sve što vam padne na pamet :)
I obavezno pročitajte dobro temu o symbian s60v3 aplikacijama u Nokia podforumu, tamo ćete naći na desetine, ako ne i stotine, vrhunskih aplikacija. Glupo je da se ođe mučite sa aplikacijama kad sve to postoji odavno napisano u drugom dijelu foruma ;)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

guava
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Uto, 18. Jan 2005. 01:56

Post od guava »

DEXTER: instalirao sam turbo, ali sam ga skinuo.. daj mail poslacu ti
SENSEI: vecina tih aplikacija nije kompatibilna, bar kad bi bila tema za simbian 9.3 aplikacije...

ali ko ima innov8 moze ovde da napise sta je instalirao i sta shljaka a sta ne

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

guava, pa nije baš tako, čak suprotno od toga, većina aplikacija su kompatibilne!
Pa imaš puno nokija sa 9.3 symbian-om koje koriste članovi foruma(6220 classic, n79, n96 i gomila drugih) i svi oni isto pišu u toj temi.
Ok je i da ođe pišete šta provjereno radi na i8510 ali biće vam mnogo lakše da nađete dobre programe u onoj temi jer mnogo duže postoji, samo sam vam zato to predložio. :)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa ima programa i tamo naravno, upoznati smo mi sa tim programima, nema neshto bog zna shta novo ali ovde chisto diskutujemo kako shta radi na ovom telefonu.

guava, Jel krekovana verzija? Poslao sam ti mail na pp...

Shto se tiche FRING-a, radio je ok prvi put, sad mi se loguje po par minuta, poludim... :angry:

nexa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 11. Maj 2007. 11:24

Post od nexa »

Čekajte.
Hoću da kupim L870 i zanima me da li apps i games sa Nokie mogu da rade na Samsungu?

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

nexa, ovo je tema o Samsung-u i8510 (codename: "INNOV8"), kakve veze ima L870 sa njim ?
Nokia 5800XM

nexa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 11. Maj 2007. 11:24

Post od nexa »

Pa valjda imaju isti softver?
I jedan i drugi su symbian.


:chytry:

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

nexa, mogu da rade sve aplikacije za symbian kao i na nokijama.Nece raditi samo one koje zahtevaju specijalan hardver da bi funkcionisale,kao sto je wifi antena,ugradjeni acelerometar i slicno.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

nexa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 11. Maj 2007. 11:24

Post od nexa »

Sale_M,

Hvala.
Znači samsung je ipak ostavio prostora za disanje. E sad samo još da utopim postojeći fon i eto nove igračke.


:roll:

lazar1987
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 15. Maj 2009. 23:56

Post od lazar1987 »

drugari, moze li mala pomoc oko navigacije.. kako da instaliram garmin i kako da ga instaliram, i gde da skinem mape ?

Achilles
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 18:02

Post od Achilles »

Jel bi mogao neko da napravi par slika sa ovim telefonom u mracnoj prostoriji. Ne mora u potpunom mraku, ali skoro potpunom... tipa upaljena lampa samo, i da okaci negde te slike. Samo takodje da bude malo iz daleka nesto slikano. Recimo kauch sa 3 metra udaljenosti. Jer na netu nema sanse da nadjem takve, sve su danju napravljene.

Achilles
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 18:02

Post od Achilles »

Ljudi imam problem jedan. dakle kupio sam telefon, izgleda mi fantasticno... samo kada pokusam da kopiram neki .avi fajl na telefon, izadje mi poruka "file taj i taj may be copied to the device for storage or transport use only". I znaci ako ga kopiram, ne mogu da ga pustim uopste. Stoji na telefonu, vidim ga u opcijama, ali ne mogu da ga pustim.

Zbog cega ovo, ako podrzava .avi fajlove? jel to mora da bude odredjene rezolucije, ili postoji zastita od kopiranja video fajlova zbog piraterije, ili mora da se instalira neki zaseban program?


Molim za pomoc.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Achilles
.avi је широк појам,ко зна који је кодек видео фајла зато телефон не може да га репродукује.
Инсталирај Coreplayer 1.32 - пустиће већину фајлова које пренесеш са рачунара.
Слобода или смрт

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Ili instaliraj Smart movie player ( po meni najbolji za symbian) i pokusaj da ga pustis ako nece skines celu verziju smart movie playera u kome dobijes i dekoder i onda odradis u njemu izaberes format koji znas da ce mobb da ti procita i pustis. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Achilles
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 18:02

Post od Achilles »

ja sam nasao i jedan i drugi player, i ne mogu da instaliram. Jedini koji sam mogao da instaliram je windows media player 11, ali opet ne mogu da pustim.

Achilles
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 18:02

Post od Achilles »

Namestio sam, core player ga pusta.


Inace, telefon je fantastican. Ranije nisam bio uopste zainteresovan telefonima, sada sam potpuno opsednut. Znaci svaka preporuka za nekog ko voli da ima sve u jednom, pogotovo ako ne voli touch screen telefone kao ja sto ih ne volim (bolje reci ne perferiram).

Znaci odlican kvalitet slike, cak je i uvece sa blicem dobar, jedino sto ne moze iz daleka da se slika nocu, mora da se priblizi foto aparat. Takodje odlican kvalitet zvuka, sve je jako pregledno... ma svaka preporuka. I8510 rulz

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Blic tj. LED pravi vampire od ljudi ako nije na odgovorajucoj udaljenosti, inache sve ostalo ok.

Jedino shto je pocheo malo da se ljushti tj. na par mesta mi se ogrebao i bode malo ovaj sivi metal ispod al ok...Mora da se pazi...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Dexter cuti pa je metal... mozes da ga sredis i zacas modernizujes...meni se LG ks20 pozadi izgrebao i sad me dusa boli...mislim ne vidi se dok se ne zagleda ali ja znam da je tamo :cry: Zato sad trazim folije svuda po Nisu i svi me gledaju ko da sam uso i reko im narezite mi mobilni u kocke... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Odgovori