Samsung S8300 ultraTOUCH

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
scepo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pon, 04. Avg 2008. 19:28

Post od scepo »

Pozdrav svima
Postao sam korisnik ovog mob i zbunjuje me jedna stvar naime ne svijetle dugmad za javljanje i prekidanje i dugme za izlazak , da li je to tako ili ima u podesavanjima da se podesi to i da li moze da se mijenja tema ? Hvala

korisnikboban
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Čet, 20. Nov 2008. 03:04

Post od korisnikboban »

Dobro veče,
hard reset za ovaj telefon je:
*2767*3855#.
Pazite, obrisat će sve što ste postavili na deo koji se odnosi na postavke telefona
ali će obrisati sav nepotreban balast koji usporava rad telefona.
:D

korisnikboban
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Čet, 20. Nov 2008. 03:04

Post od korisnikboban »

Dobar dan,
kada kucate SMS poruku na ovom mobilnom i vidite da ste u nekom od prethodnih redova napravili
slovnu ili drugu grešku, zadržite prst na ekranu nekoliko sekundi i dobijate opciju da možete kursor da pomerate u četiri pravca i na taj način da ispravite pogrešno kucanje teksta. :)

korisnikboban
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 194
Pridružio se: Čet, 20. Nov 2008. 03:04

Post od korisnikboban »

Dobro veče,
evo svih do sada objavljenih FW za ovaj mobilni telefon:
S8300XXIB4

S8300XXIB6

S8300XXIC4

S8300XXID3

S8300XXIE1

S8300XXIF1

S8300XXIG1

S8300XXIG3 + :)

trile11
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 19. Sep 2009. 10:49

Post od trile11 »

zdravo,interesuje me kako mogu da apdejtujem softver za s8300? korisnik sam telefona vec duze vreme i mogu reci da radi perfektno sve vreme....nikakvih prituzbi nemam sem te sto nema WiFi,ali dobro nemoguce je da sve ima :))) pozz

bure
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 15. Mar 2010. 22:25

Post od bure »

Pozdrav svima.Imam jedan problem sa ovim telefonom,Evo o cemu se radi.pre neki dan sam bio u jednom klubu gde svira moj drugar i hteo sam da ga snimim na video klip.Dodjem posle toga kuci,pustim klip kad ono sr....a.slika ima ton krci.Probam nesto da snimim kod kuce sa muzikom,ton normalan.Pojacam muziku kod kuce do daske,kad ono opet ton krci.Predpostavljam da mu je preosetljiv mikrofon.Telefon je inace pored ovoga bomba,ali su mu malo losije slike u mraku na daljinuKada slikam dok memorise sliku ona je extra,ali kada je memorise ona dobije crvenkastu boju..Zna li neko u cemu je problem i kako se ovo moze resiti?

matrix
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 31. Jul 2008. 15:17
Lokacija: Tuzla, BOSNA

Post od matrix »

naime, prije par dana sam kupio ovaj mobilni i nisam uspio "pročačkat" dvije stvari, na koje mi može odgovoriti i drugi koji imaju slične modele sa sličnim sotverom
1- gdje da promjenim ton/zvuk dolazeće poruke...nisam uspio nigdje to nađem, tako da imam samo jednu jedinu postavljenu po default-u
2-kako da sa diktafonom snimi vlastiti telefonski razgovor...
ako prvo pozovem, ostaje taj okvir na ekranu i nikako ne mogu pristupiti dikratofonu, a ako prvo pokrenem dikatfon, iz njega ne mogu izaći ako ne prekine da bi mogao telefonirati...zna li neko rješenje
3-imam problem sa media editorom, kada želim editovati neki video clip, pokaže mi da nije dobra rezolucija...da li to znači da mogu da editujem samo clipove sa "zadatom" rezom 320x240

micurka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 28. Dec 2012. 10:54
:: samsung S8300

Re: Samsung S8300 ultraTOUCH

Post od micurka »

da li neko ima neispravan ili bilo kako ostecen ovaj model ??? treba miiiii :smutny:

Odgovori