Samsung D600

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

verovatno je bilo na 9201 a trebalo na 8080...Uh,i meni je laknulo da se ova "misterija" ipak reshila i da sve radi kako treba... 8)

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

tipujem na to 100%, a stvarno nema nigde podesavanja gprs,mms, e-maila, za d600 i ja sam kod sebe namestio sve po nahodjenju nije ni cudo sto se ljudi zbune :)

Shibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 27. Maj 2005. 14:11

Post od Shibby »

Sada opste pitanje, da li da skinem onu nalepnicu sa displeja, posto sam cuo da posle odredjenog vremena pocrni displej ako se nalazi nalepnica na njemu? I koliko vam traje bateija u proseku? I kako se moze namestiti da kada je batery low da se pusta muzika i snima video?

Dok jos niste otisli :D
Ја пуштам да ме свако спаси, хоћу ја да спасим њих..

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ja sam skinuo neverujem da pocrni ali ti se skuplja prasina na rubovima nalepnice i onda kad je jednom skines a skinuces je jer sama pocne da se odlepjuje sve oko ekrana ti bude prljavo a ekran cist pa to ruzno izgleda i tesko se skida, sto se tice baterije on automatski kad padne baterija iskljuci sve te funkcije pa i max osvetljenje ekrana i nemoze da se ukljuci, meni baterija traje 2 dana 8)

Shibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Pet, 27. Maj 2005. 14:11

Post od Shibby »

E sada kako da posaljem igru na telefon? Nasao sam neki freewap site i tu mogu da uploadujem igre ali koji fajl da uploadujem? *.jar ili *.jad? kada pocnem da skidam jar izbaci error odmah na pocetku a kada stavim jad pocne da skida i izbaci reor na 1%..... Oprostite sto smaram...
Ја пуштам да ме свако спаси, хоћу ја да спасим њих..

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

e to je vec problematicno :roll: , imas na prvoj strani sifru sto je dexter dao
kucaj ovo use the code #*536961#
kada ukucas treba da se pojavi wapsar enabled http disable posle toga idi na wap sajt i probaj *jar fajl da skines 8)

p.s. koji je to sajt da probam da li meni radi ako je bwsplatno postavi ako ne posalji na pp :wink:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa dadoh ti ja link gde da idesh da vidish za reshenje za te igrice... :roll: Eo ti ga o5,prochtaj malo tu shta ima i tako... :wink: http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?t=37324

Si siguran da treba da budu u *jar ? Mrzi me da porveravam sada,pogledacu malo kasnije tj uveche ali mislim da su u *jad dormatu... :|

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ma znam ja probaos am to sve je ok samo sto imam problem sa portom kao i ovaj sto je rekao
I tried the method, but my phone keeps restarting at the last stage, i am also getting an error msg saying 'Error openning \\.\COM5. Access denied'
trebaju dve softverske aplikacije da se instaliraju na komp da bi se instalirao *jad fajl na telefon, ali imam problem sa com6 portom.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

sneza, kako ne mozesh da primish slikovne poruke?Pa podesi MMS onda... :roll: A shto se tiche screensaver-a,to nije tako strasno... :wink:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

znam to :wink: uspeo sam nisam testirao ip adresu na aplikaciji pa mi nije video com port sad sve radi ok pomogao mi je onaj link sto si mi poslao na pp :wink:

DebeLi-ZiLe
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 18:41
Lokacija: Kragujevac

Post od DebeLi-ZiLe »

E izvinite sto se ubacujem ali imam jedno pitanje. Na D500 mi je slider za kratko vreme otis'o, a sad imam D600 hoce li i njemu tako brzo da rikne...
la,lalala,lalala,lalala,la,lala,lalal,la,la,laaaaaaaaaaaa

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,nisi dovoljno precizan...Jel se rasklimao,riknuo flet kabl ili shta ti se desilo sa slider mehanizmom na D500? Ok je uradjen slide mehanizan na D600,a normalno je da posle nekog vremena rikne flet ili se razdrnda malo od upotrebe...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa shta to da se sredi ?? :roll: Flet kabl moze da se zameni ako rikne,a klizni mehanizam moze da se uchvtrsti ako se bash puno rasklima...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Moze naravno,ali nece to tako skoro crci,cak me cudi da ti je i na D500 crkao mehanizam jer je dosta kvalitetniji od ostalih kliznih sistema kod Sasmung-a!I malo kulturnije pisi,ima ovde dosta devojaka pa ne deluje kulturno upotrebljavati takve reci!
Pozdrav 8)

Sassa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 01:10

Post od Sassa »

@nbnebojsa,

koju Nokiu si zrtvovao zarad D600 ??
Telefon mi se dosta svidja, a 6680 mi je malo dosadio ... pa se mozda upustim u avanturu :(

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Kakve su sluske za ovaj telefon,koliki je kapacitet Trans Flash memorijske kartice koja se dobija uz telefon kada se kupi u BG i kakav je blic kod kamere?

Noni
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 04. Apr 2006. 17:25
Lokacija: Uzice

Post od Noni »

Sluske i nisu bas extra ali mogu da prodju, retko gde dolazi memorijska kartica u paketu, a blic finkcionise na max. 1m :D

DebeLi-ZiLe
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 18:41
Lokacija: Kragujevac

Post od DebeLi-ZiLe »

A svi kazu da ce da riknu neki kablovi ispod slidera posto se non-stop otvara zatvara i popravka kosta 100 evra I zato niko ne preporucuje slider telefone. A meni se mnogo svidja D-600 .Sta da radim jel ima neko neki savet da li da kupim ili ne .Moze i predlog za neki drugi tel.
la,lalala,lalala,lalala,la,lala,lalal,la,la,laaaaaaaaaaaa

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Kao prvo zamena flet kabla ne koshta 100e :shock: vec oko 40e... :wink: Inache nije to samo kod slider vec i kod fonova na preklop...Sve zavisi od tebe,obichno flet kabl zna da rikne posle godinu dana i vishe,ali znam ljude koji opushteno evo 3 god koriste i nije im josh riknuo flet tako da...Ako ti se svidja,nemoj to da te sprechava u kupovini... 8)

DebeLi-ZiLe
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 18:41
Lokacija: Kragujevac

Post od DebeLi-ZiLe »

Pa 40 evra to je kineska popravka koja traje mesec dana a 100 evra bas ...ono.Tako su mi bar rekli prodavci. :|

Odgovori