Samsung D600

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

kineska popravka?hmm,u kom servisu si to bio??Menjao sam eo vec sigurno 5-6 flet kablova na raznim telefonima,i jedino shto birash dal cesh kinesko ili original je nekakav mali metalni deo koji mislim i da nema na slider telefonima i razlika je shto fush koshta 5e a ovaj original 8e tako neshto...Tako da ne znam kakva to kineska popravka moze da bude?U svakom sluchaju,trajace ti flet kabl ne brini...

DebeLi-ZiLe
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 18:41
Lokacija: Kragujevac

Post od DebeLi-ZiLe »

A jel tacno da je snimak super a slike ocajne za kameru od 2 mpx :|. E samo jos to mi odgovori molim te!!!!!!!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

uopste nije ocajna cak sta vise je dobra evo jedna :)

Slika

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Upravo tako...Eo ti primer tako da proceni sam...Ne znam shta ljudi ochekuju ali kamera je sasvim ok... 8)

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Dvoumim se izmedju izmedju D600 i SE W810i, pa me zanima koje su mane ovog telefona i naravno prednosti. Help. please!

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

meni je bolji w810 , jer ima bolju kameru , vise memorije , bolji BT i ima IC , dok d600 ima vecu rezoluciju displeja , TV out i stereo zvucnike , to su neke glavne razlike 8) :wink: :) :D :lol:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,imao oba oba su mi nekako monotona shta znam...Najbolje da odesh u radnju i uzmesh ti sam oba u ruku...

DEL BOY, vishe memorije?bolji BT? :o

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Ne ocekujem da ima bas extra kameru. Ako budem hteo takvu kameru uzecu digitalac. Zanima me kakva je kamera na D600 u odnosu na kamere te klase i da li ima jake zvucnike?

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

Dexter napisao:Hmm,imao oba oba su mi nekako monotona shta znam...Najbolje da odesh u radnju i uzmesh ti sam oba u ruku...

DEL BOY, vishe memorije?bolji BT? :o
sto se tice mem. mislio sam na to da dolazi uz njega veca mem. kartica
a sto se tice BT-a w810 ima v2.0 , a d600 v1.2 , oprosti ukoliko sam nesto pogrijesio 8) ;) :) :D :lol:

stojan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 00:47
Lokacija: Novi Sad

Post od stojan »

Telefon je dobar,ali nikako da odradim to sa java igricama! Poludecu!!! :x i jos me nesto muči. Da li je bolji w810i ? Hvala unapred!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa...w810i ima fm,EDGE,IR,neshto bolju kameru,manju rezoluciju ekrana i 100e je skuplji tako da... :roll:

stojan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 00:47
Lokacija: Novi Sad

Post od stojan »

Hvala Dexter!

Samo jos kad bi mi neko rekao gde da uljucim onaj veliki sat kao screensaver , posto trazim u opcijama vec 2 dana,ali gga ne vidim nigde!! :o

stojan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 00:47
Lokacija: Novi Sad

Post od stojan »

Chitao sam vec nekoliko puta,ali mislio sam da slucajno nema nesto kao na D500 da sat stoji stalno na displeju, a ne kad se stisnu dugmici sa strane.
Ali hvala ti u svakom slucaju! 8)

E,da. Ovo sam pronasao na jednom sajtu! sta kazete? Nije mi nista jasno???? :ohmy: :ohmy:

http://www.mobilmania.cz/Article/BigImg ... I=/092.jpg
Poslednja izmena od stojan u Ned, 07. Maj 2006. 18:57, izmenjeno 1 put ukupno.

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Kakav je klizni mehanizam na ovom telefonu, da li se brzo kvari i da li je neko imao problema u vezi toga?

stojan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 00:47
Lokacija: Novi Sad

Post od stojan »

Ja zasad nisam imao problema. A nisam ni chuo a ni prochitao negde da je neko imao neki problem! istina je da se malo rasklima posle nekog vremena,ali NESMETA !!! :uhuh:

stojan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 00:47
Lokacija: Novi Sad

Post od stojan »

Pitanje za sve, a najvise za DEXTERA posto je najiskusniji !

Za cega sluze ona silna podesavanja u tajnom meniju

*#8999*8378# posto sam citao na stranim forumima,ali mi nije nista jasno iz razloga sto slabo znam engleski! Mislim da ces nam ti najbolje to protumaciti! Pozzzdrav........ :D

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

stojane, shta ti nije jasno na ono linku ? :? Screensaver ?

stefm, Klizni mehanizam je dobar i ne kvari se,samo se olabavi malo ali to moze da se pritegne,nije problem...

stojane,pa u "tajnom meniju" se nalaze skoro svi podaci na jednom mestu (Kad je napravljen,hardverska verzija,softverska verzija fona,razni podaci u vezi SIM kartice,informacije o zvuku.. ) Ja sam u tom meniju "budzio zvuk,tj. podesio mp3 player kad je zvuk na level 1 da bude mnogo tishe nego shto je fabrichki stavljeno i kad je na level 10 da bude neshto malo jache ali to je ne znatno jache...Tako moze da se podesi za svaki level koliko ce jako da bude itd... 8)

stojan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 00:47
Lokacija: Novi Sad

Post od stojan »

DA nije mi jasaN screensacer, kako stalno stoji sat?

A za ona podešavanja sam predpostavljao,ali nisam bio siguran. da li pomaze nesto to podesavanje jačine zvuka na izdržljivost baterije. :|

project
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Sub, 29. Apr 2006. 15:42

Post od project »

[quote="stojan"]DA nije mi jasaN screensacer, kako stalno stoji sat?

@STOJANE SINE screen server ne moze nikako da stoji non-stop vec kad ti je tel na standby-u zadrzish tastere sa leve stane, strelice (gore-dole) 1s i eto sata....

@DEXTER na kolu jacinu si stavio max volume mislim da meni stoji 120 ili tako nesto .... na koliko si ti stavio????? ... i daj pomzi za one kablove-chincheve poludeu... pogledaj temu

stojan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 00:47
Lokacija: Novi Sad

Post od stojan »

project TATA, znam da čitam!!! za te dugmiće sa strane sam pročitao i ranije(bez tvog teksta)!!! :chytry:
Na slici od linka kojeg sam postavijo lepo se vidi da nisu stiskani ti dugmići sa strane (bila bi bela pozadina) !!! :shock:

Odgovori