Samsung D600

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

stojane, joj....idi u meni-settings-display-wallpaper- i bi trebalo negde da bude da namestish screensaver... Nemam D600 trenutno pri ruci ali snacicesh se vec...

project, shto se tiche jachine,ne znam ja sam experimentisao pa isprobavao dokle ima svrhe da ga pojachavam moracu da pogledam koliko je to tachno... A shto se tiche chinchova pogledacu,nego sver na brzinu dodjem zadnjih dana sam tu tako da...reshicemo to vec nekako... :wink:

altas
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Čet, 19. Jan 2006. 15:39

Post od altas »

evo vam tutorial za instaliranje jave u d600 sa sve slikama, valjda pomogne!
http://users.skynet.be/yozy/tutorials/d600-1.htm

aleksa3811
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 17. Maj 2006. 19:57

Post od aleksa3811 »

Zna li neko da li samsung D600 moze da se koristi kao prenosivi disk? Imam nokiju 6230i i nju trenutno tako koristim tj. dovoljno je samo da je povezem preko usb kabla na racunar i bez ikakvih drajvera ili podesavanja pristupim podacima na memorijskoj kartici. To mi je veoma korisna funkcija a s obzirom da planiram da kupim novi telefon interesuje me da li i samsung to moze?

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

moze , jer te podatke snimas na memorijsku karticu , a ne na telefon , tj. ima dovoljno memorije , a i mozes da snimis na karticu sve i svasta pa da polje prebacis na comp , ali to nemozes otvarat u telefonu , tj. telefon ne moze sve stvari koje snimis na karticu da ocita 8) :wink: :) :D :lol:

aleksa3811
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 17. Maj 2006. 19:57

Post od aleksa3811 »

DEL BOY, da li si siguran u to? Ni na jednom od review sajtova nisam video da su pomenuli tu opciju.
Nokia to pomene uvek medju prve dve tri bitnije stvari. Npr. druga stavka pri reklamiranju novog N73 je upravo ta, odmah posle kamere od 3.2M. :unsure:

stojan
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 00:47
Lokacija: Novi Sad

Post od stojan »

Dexter tamo u timopcijama nema nema tog podešavanja! uhuh: :uhuh:

Na žalost! :uhuh:

project
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Sub, 29. Apr 2006. 15:42

Post od project »

[/quote]to moze nokia ali samsung bas i nemoze kada hoces da kopiras podatak u telefon ili mem.karticu odmah telefon izbaci da objekat ne moze da se prebaci posto nije podrzan[/quote]

meni ne izbacuje niste, mogu da prekopiam sta hocu na TsF karticu....

@nebojsa ????? kako ti to izbacuje????

inace sa kompa na tel prebacujem podatke preko BT...... preporucujem svima koji koriste D600 da podatke prebacuju podatke sa kompa na tel preko BT,jer mi je neki lik u servisu rekao da sa USB kablom moze da se sprzi nesto u telefonu(D600) tako da uopste ne koristim USB kabl....

DebeLi-ZiLe
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 18:41
Lokacija: Kragujevac

Post od DebeLi-ZiLe »

skinem sliku,prebacim na fon i onda kada je stavim kao pozadinu mnogo je mala KAKO BRE DA MI BUDE PREKO CELOG EKRANA!!!!!!!!!!!!!!!! :? :?
la,lalala,lalala,lalala,la,lala,lalal,la,la,laaaaaaaaaaaa

XIII
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 12. Jun 2006. 19:34

Post od XIII »

Jer istina da je bila serija D600 kod kojih je software crpio bateriju pa je trajala vrlo kratko?
Kako da ne "upecam" jednog takvog? :)
F1 molim

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,nisam chuo za takav softver...Nemoj to da te preoterecuje pri kupovini,ako bude problema reklamiracesh ga i gotovo...

@DebeLi-ZiLe
U kojoj rezoluciji si prebacio sliku ??

XIII
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 12. Jun 2006. 19:34

Post od XIII »

jer zna netko gdje da nadjem mp3 ili wav format skitova iz radovana 3 , :?
dajte ljudi to je zakon igrokaz
e, da ajd ako imate i neke zgodne 3gp animacije
puno zahvaljujem

DebeLi-ZiLe
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 18:41
Lokacija: Kragujevac

Post od DebeLi-ZiLe »

Pa bre brate snasao sam se kako da je povecam ali ne moze vise od 1600x1200 a meni je i to malo!!!!!!:smutny: :smutny: :smutny:
la,lalala,lalala,lalala,la,lala,lalal,la,la,laaaaaaaaaaaa

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

MOze li mi reci neko ko ima ovaj telefon kakav je u principu, jer nisam imao prilike da vidim kameru, mp3 player... Da li se sa telefonom dobijaju slusalice i da li su zvucnici dovoljno jaki? Da li se isplati kupiti ga?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Zavisi koliko si ti zahtevan i shta trazish od fona ali u svakom sluchaju je dobar.Dobijaju se slushke a zvuchnik je ok.. :wink:

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

DebeLi-ZiLe napisao:Pa bre brate snasao sam se kako da je povecam ali ne moze vise od 1600x1200 a meni je i to malo!!!!!!:smutny: :smutny: :smutny:
da bi ti slika stajala tachno preko celog ekrana treba da je smanjish na tachnu rezoluciju ekrana.znachi naprimer ako ti je ekran 320x240,treba da smanjish sliku na bash taj format i onda ce je prikazati preko celog ekrana,barem je na d820 tako.

lanemoje3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 04. Jul 2006. 07:57
Kontakt:

Post od lanemoje3 »

Pozdrav!
Poshto vidim da ste veoma dobro upuceni, potreban mi je savet i par odgovora:
- Da li D600 podrzava EDGE, poshto sam video da je neko na mobilnisvet.com prokomentraisao da podrzava EDGE, i ako neko zna kolika je stvarna POKRIVENOST EDGE-om kod MOBTELA(062/063), poshto sam video da imaju pokriven ceo Bg, a recimo kod Vuka, moj prijatelj sa D800 nema EDGE, a na TRGU ima?
- Posle koliko vremena dolazi do rasklimavanja mehanizma i gde se moze izvrshiti to dotezanje i naravno koliko to koshta?
- Shta vi preporuchujete D600, D800, D820(rot. kamera, za i protiv?

Pozz!!!!

Noni
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 04. Apr 2006. 17:25
Lokacija: Uzice

Post od Noni »

Postoji verzija d600E koja podrzava EDGE, ali kod nas se uglavnom prodaju standardne verzije d600 koje ne podrzavaju EDGE, sto se tice pokrivenosti EDGE-om to stvarno ne znam, u vezi rasklimavanja mehanizma sve zavisi koliko koristis telefon i kako ga cuvas i naravno da ti preporucujem d600 ako ti je vise vazna kamera... a ako ti je vise vazan izgled onda naravno d800\820. :D :P :lol: 8)

lanemoje3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 04. Jul 2006. 07:57
Kontakt:

Post od lanemoje3 »

Interesuje me da li mozda znash gde se moze naci D600E kod nas i po kojoj ceni, a shto se tiche D800 je FANCY ali nema slot za MEM. Karticu, a D820 je malo veci i po meni malo ruzniji!!!!

Pozz!!!!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa D600 ima bolju kameru a D820 ima EDGE pa ti vidi shta ti treba...A D800 nema proshirivu memoriju,ne znam koliko ti to smeta...

lanemoje3
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 04. Jul 2006. 07:57
Kontakt:

Post od lanemoje3 »

Pa relativno je!
U svakom sluchaju bih voleo imati Mem. Karticu, mada bitan mi je i izgled, tako da sada trazim kompromisno resenje!
Kakav je kvalitet Slajdera kod ovih fonova, poshto koliko vidim iz komentara dolazi do rasklimavanja kod D600, a za D800/820 nisam bash upucen!
Shto se tiche EDGE-a, da li se primecuje razlika u odnosu na GPRS i kolika je Pokrivenost EDGE-om kod 062/063 mreze u, Bg-u prvenstveno?

Pozz!

Odgovori