Samsung Galaxy S7 Edge

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
mrachni
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sub, 14. Jan 2006. 17:59
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od mrachni »

Što je najgore, nisam stavljao home_csc nego običan, i opet neće da mi promeni csc.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

Nisam pored računara, ali vidi da nađeš neki csc koji nije multi, pa prvo njega stavi i onda prebaci na btu. Ja sam sa XEO prešao na BTU onako kako sam napisao, drugačije nije hteo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

mrachni
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sub, 14. Jan 2006. 17:59
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od mrachni »

Probacu da nadjem neki pa cu da vidim da li ce da upali.
Hvala.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od zoreli »

Neverovatno , opet se FB Page Manager povremeno zakucava i gasi . Sve radi ali to nisu sredili do kraja :dry: , danas mi se bar 10 puta zaustavio .
16 godina na forumu MOBILNISVET

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Baraba »

zoreli, sad si me zainteresovao, čemu služi uopšte FB Page Manager? Koja je razlika između zvanične FB app i te?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

^Znaš one stranice sto imaš na FB, stranice bendova, ovog i onog... e da bi mogao u potpunosti da ih kontrolišeš treba ti ta Page Menager aplikacija. Bez nje, iz same FB aplikacije, imaš donekle pristup i mogućnost da uradiš ovo ili ono, ali nemaš pristup baš svim opcijama niti toliku lakoću upravljanja.
Interesantno mi je da sam i ja instalirao tu aplikaciju, ali nemam problem sa njom. zoreli, da li si probao sa nekom starijom verzijom aplikacije?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od acamatic »

@baraba, kada si moderator na nekoj FB strani moraš da poseduješ tu aplikaciju da bi uopšte mogao nešto da uradiš na tvojoj stranici. Tu mogućnost FB aplikacija nema skoro ništa.

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od kocapro »

Narode ,,,da li neko od Vas ovde na forumu ima s7 edge u boji silver titanium ,,,Zanimaju me dve stvari ,,,za koje trziste Vam je telefon i kakv punjac ste dobili uz telefon(da li onaj sa tri pina na koji se kaci onaj nastavak ili nas standardan evropski) mnogo Hvala na odgovorima :)
Forever !!!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

Sama oznaka telefon pokazuje za koje je tržište i u skladu sa tim dobijaš punjač. Ako je za evropsko onda ide naš punjač, ako je za američko onda njihov, za britansko njihov itd. Sve piše na kutiji, ne moraš je čak ni otvoriti.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Baraba »

Azimuth, acamatic, ako ne uređujem nikakve stranice onda nemam potrebu za tom za Page Manager? Imam samo svoj profil i to je to, mada ni FB app nisam instalirao neko vreme...

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od artifex »

Ja licno ne koristim Fb oficijalnu app uopste. Katastrofa je,nepotrebno 'teska' i pritom te teraju da instaliras messenger. Koristim neko vreme 'Friendly' i sve preporuke za nju.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

Friendly je ok, ali ima problem sa kašnjenjem notifikacija za poruke...ili je barem postojao taj problem...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od zoreli »

Baraba, preduhitrili me Azimuth i acamatic . Nisam probao neku stariju verziju , zanimljivo je da na MM sve radi apsolutno savršeno dok na Nugatu samo to pravi brlju , evo čak mi se i sam FB počeo "zakucavati" danas (verovatno zbog app managera) pa čak i ako se na njega ide i preko Browsera (Chrome i Samsungov) .
16 godina na forumu MOBILNISVET

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od janka_88 »

Fascinantno da se problem sa izostankom broja poruka na Viber ikonici isto pojavljuje i na Mate 9 koji isto ima 7.0 fabrički ali samo na home screen. U app drawer-u stoji broj nepročitanih poruka na ikonici tako da Nougat definitivno nije ispeglan skroz...

Sent from my Huawei Mate 9
Poslednja izmena od janka_88 u Uto, 14. Feb 2017. 13:57, izmenjeno 1 put ukupno.

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Drakenzen »

Ja ozbiljno počinjem da sumnjam na to da namerno osakate telefon sa ažuriranjem samo da bi se kupio novi model...

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od acamatic »

@baraba, baš tako ako nemaš neku stranicu na FB na kojoj si urednik onda nema nikakve potrebe za tom aplikacijom.

kocapro
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 255
Pridružio se: Čet, 10. Avg 2006. 00:06
Lokacija: Sabac

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od kocapro »

Ja mislim da s7 edge silver titanium nije uopste predvidjen za nase trziste ,nego samo u crnoj i zlatnoj boji se prodaje kod nas i u okolini ,zato sam i pitao da li ima neko s7 edge silver titanium a da je u pakovanju dobio standardan nas punjac ,,,moje misljenje je takvo :oops: p.s. ovo se iskljucivo odnosi na boju Silver Titanium
Forever !!!

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od dachakragujevac80 »

Nisam siguran za s7 (doduse meni u Vipu su i ponudjeni samo u crnoj i zlatnoj boji),ali moj drug je uzeo s6 edge plus preko Telenora u bas toj silver titanium boji.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Zemun »

Bio je u VIP letos s7e silver i obican s7 silver, nije mi se davalo tada za edge toliko para a s7 me izasao sa silnim popustima nekih 40k din., uzeo sam sivi.
Naravno uz paket, Nova 4.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S7 Edge

Post od Azimuth »

I u mts je bio silver. Kažem, bitna je oznaka telefona, a i na kutiji piše za koje je tržište.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Odgovori