Samsung D900

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
razvaljen
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 12. Avg 2008. 21:00

pohvala

Post od razvaljen »

predobar telefon jedino u moje mape nema arhive i pod grupe ali ja sam preprezadovoljan iako nevolim kliznjake

radeiv
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2008. 23:05

Post od radeiv »

Moze li neko da mi kaze gde da downloadujem upustvo za koriscenje telefona i kako prebaciti muziku iz racunara u telefon (d 900)

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Pogledaj par tema ispod... :wink:
Nokia C6

radeiv
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2008. 23:05

Post od radeiv »

Moze li neko da mi pomogne... postoji li mogucnost da se zumira video zapis i zasto ne moze da otvara ekstenzije.nth

zllaja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Ned, 09. Dec 2007. 01:09

Post od zllaja »

radeiv, cini mi se da treba pritisnuti broj 1 kada se pusti video i onda ce ici preko cijelog ekrana. Ekstenzija .nth oznacava nokia teme za S40 seriju a zna se kako samsung stoji sa ubacivanjem novih tema ...
Nokia N95 8GB

pedja012
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 18:13

Post od pedja012 »

Moze mala pomoc ja i drug imamo iste telefone d900i i na njegovom displeju je aktivan world live a kod mene toga nema.sta da radim

radeiv
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2008. 23:05

Post od radeiv »

Hvala Zllaja... jos jedna molbica: da li postoji mogucnost da te extenzije.nth pretvorim u druge da bi mogle da funkcionisu na d900 i koje bi trebale da budu (u pitanju je predivna pozadina sa satom i imenom) i gde bi mogao da pronadjem jos neku pozadinu za moj telefon... Hvala puno

gamer980
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2008. 21:39
Lokacija: Cuprija

Post od gamer980 »

pozdrav ljudi pre neki dan sam kupio d900i i sad malo me zeza flet kabli mislim da se otkacio a drugo gledao sa neki klip na jubitubi da moze da se menja meni na d900i ako mozda znate kako moze da se promeni

besnopile16
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 06:12

Post od besnopile16 »

E pa evo mog prvog posta jes da je problem al sta da radim kupio sam samsung D900i u nemackoj prosle nedelje i imam 2 problema prvi ne mogu da ukljucim internet nikako i 2 ne znam kako da ubacim neku igricu u njega pa ako bi mogli da mi pomognete bio bih vam unapred zahvalan jer se stvarno ne snalazim ps tel. je dekodiran!!!

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

besnopile16, resenja tvojih problema ces vrlo verovatno naci na sledeci nacin:

Procitas OVU temu u kojoj si postavio pitanje i pogledas da o tome nije vec pisano i procitas temu o instaliranju java aplikacija na samsung telefone: viewtopic.php?t=13900
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

besnopile16
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 06:12

Post od besnopile16 »

ma citao sam ali nema za gprs jer mi je receno u servisu da ne mogu da ga imam jer je kao kupljen u inostranstvu!!!!!

Stefan9
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sre, 11. Mar 2009. 05:50

Post od Stefan9 »

Da li neko zna kako da povecam font u porukama a da ostane zapamcen, ako je to uopste moguce. Na jednom drugom Samsung modelu sam pronasao opciju iz menija poruka ali pri svakom ulazku u poruke moram ponovo da povecavam.

nidzo_bb
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 21. Feb 2010. 20:19
Lokacija: Bajina Basta

Post od nidzo_bb »

e ljudi imam d900 i d900i. na d900 mi radi living world (ili kako se vec zove), a na d900i ne radi! kako da ga nateram da radi i na d900i?

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

nidzo_bb, nalazi se u podesavanja/pozadina i gde je obelezeno ime slike, tipkas desno dok ne vidis da pise dinamicki ( znam da su 2 ili 3 opcije : slika, (tema) i dinamicki ). Ako ne postoji ta opcija, verovatno sam softver nema tu funkciju.
Nokia Lumia 630

Sava Savanović
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 14:09
:: RedmiNote3Pro
Lokacija: Belgrade

Post od Sava Savanović »

Moze hint na link kako odraditi flash firmware-a na srpski,a da je taze i proveren,da radi8) ,da ne dodjem u situaciju da ubijem fontele :shock:
Nokia 6630/Kingston MMC Mobile 1GB/Apacer Card r/w 23in1

nidzo_bb
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 21. Feb 2010. 20:19
Lokacija: Bajina Basta

Post od nidzo_bb »


Dovla89
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 22. Okt 2010. 18:24

Post od Dovla89 »

ljudi pomagajte dali D900i moze da cita word, excel fajlove i kako.. procitao sam celu temu i nikako mi ne ide ? pomagajte :(

djole__kg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 06. Jan 2011. 00:25

Post od djole__kg »

Imam problem, imam d900 vec dugo i sve je radilo ok, samo odjednom od pre neki dan ne moze da nadje mrezu.
Jel imao neko slicnih iskustava, u cemu je problem, hardver ili softver? Hvala unapred na odgovoru

Odgovori