Samsung I5700 Galaxy Spica

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
lt.coci
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2010. 21:03
Lokacija: Vrbas

Post od lt.coci »

Hocu da reinstaliram sistem na voljenoj Spici pa me interesuje sta mi predlazete da uradim i koji sistem da ubacim tj koju verziju dali da to bude Froyo ili Gingerbread i koja njihova verzija...
Nisam neki poznavalac pa cu to raditi u servisu kod jednoga drugara
Prvenstveno me interesuje da sistem radi stabilno i da je vizuelno lep ....

Hvala vam na brzom oggovoru

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

lt.coci, jest da kasnim al nema veze. 2.3 nije bas odradjen kako treba, ima tu mnogo nedovrsenih stvari, pa ti preostaje ili da sacekas isti da srede ili da ga koristis tako okrnjenog. E sad, s obzirom da kazes da nisi vican cackanju telefona, moj predlog u tom slucaju je 2.1. 2.3 kontam da nikada nece ni sljakati na ovom aparatu onako kako bi treba i kako radi na drugim, novijim, jacim. Mislim da je 2.2 krajnji domasaj ovog telefona, i da nije bas savrseno izbalansiran ali nije ni najmanje los. Koliko god meni Spica bila draga, vreme je ipak ucinilo svoje sto se da videti i po tome koliko developeri rade na njoj...

n1tr0
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 158
Pridružio se: Pon, 23. Jun 2008. 10:50

Re: Samsung I5700 Galaxy Spica

Post od n1tr0 »

Ljudi ovako - ja sam uzeo drugi fon i devojci sam dao Spicu, medjutim kada smo isli fabricko resetovanje telefon je sve "odradio" i onda kada se bootovao kao da launcher treperi i samo se vidi onaj gornji status bar i pozadinska slika, i sta god probam da uradim samo zatreperi crno. Status bar mogu povuci dole. Nisam nista radio na njemu - dakle bio je fabricki 2.1 update preko samsung-ovog software odradjen.
edit: da odgovorim sam sebi - telefon je na svu srecu ostao u USB debug mode-u, a mene su zezali USB drajveri za Win 7 pa mi odin nikako da detektuje fon. Flashovao sam ga sa I570EXXJH7_bysamsdroid, a mozda kasnije budem probao neki drugi, ali za sada radi ok. Ako ima neko neki predlog za neki stabilni firmware koji lepo radi na Spici neka kaze. :)

Marisha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 28. Maj 2013. 17:26
:: Samsung I5700

Samsung I5700 Galaxy Spica problem sa wifi!

Post od Marisha »

Imam problem sa wifi,svuda radi sasvim normalno osim kod kuce.tacnije,prepoznaje moj wifi,ali ne moze da se prikace ( svi drugi mogu ) i takodje on svuda drugde moze.probao sam sve sto sam uspeo da nadjem na netu,od staticke IP adrese do promene sistema,jednostavno nece.ako je neko imao ovakav problem ili zna kako mogu da ga resim neka pomogne. :)

Dusan1990
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 11. Avg 2011. 14:38

Samsung GT-I5700

Post od Dusan1990 »

Imam problem sa telefonom Samsung GT-I5700 moze li mi neko pomoci kako da rijesim taj problem, a problem je trosi mi kredit nenormalno sta da radim

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung GT-I5700

Post od janka_88 »

Meni jedino što pada na pamet je internet, i to u slučaju da nemaš neki data paket.

Dusan1990
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 11. Avg 2011. 14:38

Re: Samsung GT-I5700

Post od Dusan1990 »

pa sta da radim kako da iskljucim ako je internet,sta da radim sta predlazes

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Samsung GT-I5700

Post od ~Arkan~ »

Podesavanja>Podesavanja bezicne mreze (to ti je ono prvo)>Mobilne mreze>i odstikliraj prvo :)

Odgovori