Samsung Wave (S8500)/Wave II (S8530) Bada platforma

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
kapistec
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 14:25

Post od kapistec »

Moze li mi neko reci kako da postavim sliku po zelji za neku mp3 pesmu koju sam stavio u music player. U komplet test za ovaj telefon pise da moze to da se uradi ali nikako da nadjem tu opciju. Molim vas ako neko zna konkretan put za ovo da uradim da mi odgovori kako bih mogao da sredim music player. Hvala unapred

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

XXL Weather Ultimate Version
Screenshots :
Slika

Slika

XXL Weather Premium Version
Screenshots:
Slika

Slika

Simply Weather 1.11 Remastered
Slika

Slika


Link:
http://www.mysamsungwave.com/index.php?topic=1497.0[/img]
Poslednja izmena od ikiM u Uto, 05. Okt 2010. 20:03, izmenjeno 1 put ukupno.
Nokia e71

sket
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 18:24

Post od sket »

@ikiM| Nisam registrovan na tom forumu pa ne vidim linkove. Da li je taj widget (i onaj sat i vreme) na SamsungApps-u ili sa tog foruma treba skinuti i instalirati? (Kako se to radi ako je tako?)

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

Widget - App launcher:

Version 2.1 (4 icons applauncher):
Slika


Version 2.2 (9 in 1 app launcher):

Slika


Version 3.0 (Menu style app launcher):
Slika


Link:
http://www.mysamsungwave.com/index.php?topic=155.0

sket: nemaš tih widgeta na SamsungAppsu, a registracija tamo je besplatna i neopterećuju nikakvim spam porukama... ima interesantnih stvari
Nokia e71

sket
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 18:24

Post od sket »

@ikiM| Znam da ima dobrih stvari, ali kako se instaliraju aplilacije i widgeti kad ne ide preko Kies-a?[/b]

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

Veoma jednostavno... učitaš ih na računar, prebaciš kablom ili BT na računar, pronađeš ih na telefonu i pokreneš. Pojave se u wigdet-ima odakle ih možeš kasnije i izbrisati, ako ti se ne sviđaju.
Nokia e71

sket
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 18:24

Post od sket »

kapistec napisao:...
Skontao sam! Ovo je moguce uraditi samo za plejliste. Npr napravis plejlistu 'ex yu rock' i stavis sliku stare Juge (samo kliknes na default slicicu i promenis je) :)

p.s. Hvala za objasnjenje ikiM.

Izmenio tomas.hokenberi: Citiranje celih poruka nije dozvoljeno.

kapistec
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 14:25

Post od kapistec »

sket hvala na informacii. probacu da vidim sta cu uraditi. Nadam se da cu uspeti da sredim music centar. Pozz


Probao sam i funkcionise ali samo za play listu a ne za odredjenu pesmu. Nema veze i to je dobro.
Poslednja izmena od kapistec u Sre, 06. Okt 2010. 16:35, izmenjeno 1 put ukupno.

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

Widget - RSS Reader:
Slika
Za veću sliku:
http://img830.imageshack.us/img830/5617/rss.jpg

Link za widget:
http://www.multiupload.com/KL76XQAXAH

Na linku su postavljena inače 3 RSS widgeta, da bi mogli da čitate RSS feed-ove sa nekoliko lokacija. Widget je odličan, može da se menja pozadina, mada bih voleo da može da se menja i veličina prozora (widgeta), kao i da su dugmad na njemu, malo veća.
Poslednja izmena od ikiM u Sre, 06. Okt 2010. 21:24, izmenjeno 1 put ukupno.
Nokia e71

sket
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 18:24

Post od sket »

@ikiM| Mogao bi ti i linkove za download da nam ostavis ovde ;) Ako mislis da ce admini da brisu takav post, posalji ih meni u PP.

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

Pa linkove i postavljam ispod slika... vidim da nisu obrisani a i nemaju zašto, ne radi se o nelegalnim programima.
;)
Nokia e71

kapistec
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 14:25

Post od kapistec »

Moze li da postavi neko sliku kako izgleda TV Out za ovaj telefon. Guglao sam ali nisam mogao da nadjem. Dali je standardni sa izlas od 3 pina ili je drugacii. Treba mi za LCD Televizor HD-ready (ako postoi izlaz sa HDMI)

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Слобода или смрт

kapistec
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 14:25

Post od kapistec »

Bestboy ovo je vise nego jasno. Hvala na brzom odgovoru. Pozdrav i nadam se da cu moci da pogledam neki film u hd

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

Widget - Speed Dial:

Slika

Slika

Link za preuzimanje:
http://uploaded.to/file/lvgcuc
Nokia e71

srfaman
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 26. Sep 2010. 15:49

Post od srfaman »

Je li instalirao ko nDrive na Wave-u. Na njihovom sajtu pise da su izbacili i za badu, http://www.ndriveweb.com/software-bada/

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

nDrive možeš da probaš, mislim sa mapom Portugalije, ona je besplatna (skida se sa SamsungApps-a), dok postoje još mape za: UK, Rusiju, Francusku, Španiju, Nemačku i još par država i za te mape se plaća (isto se skida sa SamsungApps-a, ali npr. za Holandiju). Za našu Srbijicu, nisu uradili nDrive, iako mape postoje za npr. WinMobile i Symbian. Nije mi jasno zašto, ali su od pre nekih mesec dana zastali sa uzbacivanjem novih mapa. Takođe, mape kod IGO navigacije za WinMobile i Android su iste, ali kod Bade (za nDrive) to nije slučaj.
Navigacija za našu zemlju je jedan od većih nedostataka, za sada, koji naši korisnici mogu imati, vežano za ovaj telefon.
Nokia e71

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Post od kvaka33 »

gledam na samsung sajtu spominje se PC studio i ActiveSync Studio 4.5. i Software Updater :wacko:
koje je to ludilo sada

kapistec
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 14:25

Post od kapistec »

Dali bi moglo da se ukljuci TV Out sa Nokia CA-75U. Mogu da ih nabavim original za solidnu cenu ali ne znam dali ce 100% biti kompatibilni sa s8500. Molim za odgovor posto gde bi ih uzeo ne mogu da ih proverim. Pozz

stefgi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 178
Pridružio se: Uto, 25. Sep 2007. 07:10

Post od stefgi »

To ti je direktni derivat Nokie N95 i full su kompatibilni. Mene jedino zeza na samsung monitor/tv a ne znam sto. Na ostalim televizorima radi lepo. Jedino sto sam cuo je da ako hoces da pustas filmove na tv-u, obavezno neka budu mkv format jer on ne secka......tako sam cuo a ti proveri.

Odgovori