Samsung Galaxy S5

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Odgovori
kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S5

Post od kvaka33 »

Ja sam danas odradio boc7 za telenor, videcemo ima li neke razlike u odnosu na raniji boc7
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Zemun
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 260
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2009. 22:02

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Zemun »

Oni dok srede ll izaci ce drugi os. :D

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S5

Post od kvaka33 »

Standardna prica,svaki novija verzija ima svoje probleme,tako je bilo i sa kk,jb,ic
Treba im vremena ,ali uvek srede
Kada izadje nova verzija bice opet ista prica ,jao lizalica je bila ...,ovo je uzas itd
Poslednja izmena od kvaka33 u Sub, 18. Apr 2015. 22:26, izmenjeno 1 put ukupno.
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Baraba »

Kad kvaka predje na ios, to će biti crn dan za android.

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S5

Post od kvaka33 »

Ahahhaha,ne verujem u to
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

pele90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 490
Pridružio se: Pon, 19. Mar 2012. 10:35
:: Samsung Galaxy S8

Re: Samsung Galaxy S5

Post od pele90 »

Otpade mi danas ona kapica na delu gde ulayi punjac... :D Sta mi je ciniti? Jel moze ona nekako da se vrati ili se uzima nova? Gde da trazim uopste? :)
xperia arc s, galaxy S5, S6,S8,S10+

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Azimuth »

pele90, na eBay-u ih imas, jedno pola kile za 5$ mozes uzeti. Prelistaj, naruci i cekaj da ti stigne.

pele90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 490
Pridružio se: Pon, 19. Mar 2012. 10:35
:: Samsung Galaxy S8

Re: Samsung Galaxy S5

Post od pele90 »

Ako ima neko od vas, javite se, lakse mi da kupim u srbiji. Nisam nikad preko ebaya uzimao. Tel mi je u garanciji jos uvek, da li da reklamiram, ili to ne podleze garanciji?
xperia arc s, galaxy S5, S6,S8,S10+

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Dexter »

U Srbiji racunaj oko 1500-2000 din sa zamenom po servisima.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Azimuth »

Pretrazi kupujemprodajem, mora ih biti tamo. Ili prosto u prvi servis i zavrsi, ako vec neces da cekas i ustedis neki dinar.

DjordjeHPetrovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 23. Apr 2015. 22:22
:: Samsung galaxy s5
:: Samsung galaxy s2

Re: Samsung Galaxy S5

Post od DjordjeHPetrovic »

Ako ti je otpala samo a nije unistena skroz samo je vrati i vodi racuna gde je stavljas zastitice ga od vode u svakom slucaju.

Da li i vama pomalo krcka onaj HOME taster? ne uvek ali desi se kao pod nekim odredjenim uglom kada se pritisne?

pele90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 490
Pridružio se: Pon, 19. Mar 2012. 10:35
:: Samsung Galaxy S8

Re: Samsung Galaxy S5

Post od pele90 »

Nije unistena, samo otpala. To sam i uradio dok ne zamenim. :-) Ne krcka meni kako god da pritisnem...
xperia arc s, galaxy S5, S6,S8,S10+

DjordjeHPetrovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 23. Apr 2015. 22:22
:: Samsung galaxy s5
:: Samsung galaxy s2

Re: Samsung Galaxy S5

Post od DjordjeHPetrovic »

Sinoć sam testirao Z2 Z1 i S5 kako slikaju pod slabijim osvetljenjem ili ova prva dva nisu bila nameštena baš najbolje mada je bila uključena automatic opcija na kameri ili je stvarno kao što mislim S5 bolji u fotkanju.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Azimuth »

Zavisi kakvi su ti Z1 i 2 zapali. Zapravo, Z2 je klasa sa S5, ali je problem sto postoje oni sa losom kamerom i oni sa dobrom koji slikaju kao i S5. Ne znam sta je po sredi i zasto je to tako, ali cinjenica je da jeste. Ista prica vazi i za Z3. A Z1 je vec u rangu S4.

DjordjeHPetrovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 23. Apr 2015. 22:22
:: Samsung galaxy s5
:: Samsung galaxy s2

Re: Samsung Galaxy S5

Post od DjordjeHPetrovic »

Ma nisu meni zapali drugari ih imaju bili smo u klubu svaki je podešen na automatski režim. Čisto bzv primetim da se kod Z1 primećuju pixeli na ekranu dok nišanis da slikaš Z2 manje, S5 čista slikao oštrija nema pixela da se primećuju. Baš me interesuje Z3 u poređenju sa S5 kakav je.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Samsung Galaxy S5

Post od kutijagreha »

Azimuth, Da li stvarno mislis da postoje Z1 i Z2 sa losom i dobrom kamerom? A pritom su oba telefona za isto trziste

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Samsung Galaxy S5

Post od Azimuth »

Ne mislim ja nista, samo prenosim iskustva drugih, onih koji su promenili 2-3 ista modela i sa nekima pravili prilicno lose a sa drugima znatno bolje fotke ;)

nemanja19801
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 28. Mar 2015. 20:17

Re: Samsung Galaxy S5

Post od nemanja19801 »

Sto se tice Z2 i S5. Bas sinoc sam to proveravao sa drugarom koji ima Z2. U mrklom mraku na S5 je za nijansu ostrija slika i bolja, a na Z2 je blic ubitacan ali ne daje pravu sliku boja jer u mrklom mraku slika kao da je 12h podne i vidi se bukvalno sve...
Vec u uslovima smanjene vidljivosti kad tek pocinje da se mraci ili je slabije svetlo u prostoriji S5 odnosi dosta vecu pobedu u odnosu na Z2 jer je slika realnija i bolja, posto tu Z2 opet sa onim vanzemaljskim blicem izbeli sve.

DjordjeHPetrovic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 23. Apr 2015. 22:22
:: Samsung galaxy s5
:: Samsung galaxy s2

Re: Samsung Galaxy S5

Post od DjordjeHPetrovic »

nemanja19801 napisao:Sto se tice Z2 i S5. Bas sinoc sam to proveravao sa drugarom koji ima Z2. U mrklom mraku na S5 je za nijansu ostrija slika i bolja, a na Z2 je blic ubitacan ali ne daje pravu sliku boja jer u mrklom mraku slika kao da je 12h podne i vidi se bukvalno sve...
Vec u uslovima smanjene vidljivosti kad tek pocinje da se mraci ili je slabije svetlo u prostoriji S5 odnosi dosta vecu pobedu u odnosu na Z2 jer je slika realnija i bolja, posto tu Z2 opet sa onim vanzemaljskim blicem izbeli sve.
Eto čovek objasnio lepo. Ipak sam u pravu jednostavno pod lošijim osvetljenjem s5 lepše prikazuje sliku.

maximusrexus
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 28. Apr 2015. 14:20
:: Samsung S5

Re: Samsung Galaxy S5

Post od maximusrexus »

pozdrav ljudi, imam jedno pitanje, nisam neki poznavalac mobilnog softvera, nista posebno, zato mi treba pomoc, zena i ja imamo S5, nakon opbavesatenja o updatu ja sam moj updateovao a nakon nekog vremena i njen, ali nakon zavrsene instalcije update na njenom, bio je ponovo neki dodatak i to sam updatevoao, i nakon toga joj se telefon cesto resetuje sam nacisto poludi, moj je ok, ali mi je pre par dana ozbacio ponovo neki update.

da li da odradim na mom update jer je ocigleno na njenom nesto zeznuo, i st oje nabitnije i poenata posta, sta vam treba od podataka i sta da se uradi da se taj bug koji se pojavio neutralise?

Odgovori