Samsung D900 i Opera mini?!?

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Vensla
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 29. Nov 2006. 11:18
Lokacija: Beograd,Vozdovac

Samsung D900 i Opera mini?!?

Post od Vensla »

skinem operu mini 3.1, naravno instaliram je, i pokrenem.
prvo me pita da odredi konekciju i ja kazem OK, ubrzo kaze da je odredila konekciju i da kliknem OK, sto ja i uradim u tom trenutku telefon zakuca na 1 sec i restartuje se. ja odem i pokrenem je ponovo, ovaj put nema onog odredjivanja konekcije naravno zato sto je to malopre uradila. sad samo pishe opera mini loading i sledi restart ponovo. brisao sam i instalirao jedno desetak puta i nista nije uspelo.

da nema mozda neko ideju u cemu gresim?????

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Skini drugu verziju sa njihovog sajta (samo gledaj da bude za tvoju rezoluciju display-a). Teoretski deo verujem da te ne zanima, samo uradi sto sam ti rekao i to je to :) .

pozz :wink:
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

AlenNS
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Uto, 27. Jun 2006. 12:20
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od AlenNS »

Moraš da flešuješ telefon sa drugom verzijom softvera. Ja sam to uradio i uspelo je. Pokušao sam sa dve-tri i ovs što mi sada radi ne restartuje fon.

Odgovori