Samsung M610

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
2alfa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 21. Okt 2009. 18:53

Samsung M610

Post od 2alfa »

Ovako imam dva tel sams. M610 i oba su sa svajcarske mreze yallo dekodirani kod nas ... e sad ne znam da li je zbog toga problem ili jos neko ima isti, u podesavanjima nigde nema nikakva opcija za to, NECE DA MI CUVA POSLATE PORUKE...
Ako moze neko da mi pomogne bar da znam u cemu je problem , ako je zbog dekodiranja da nosim u servis gde sam to radila da to rese !!!
POZZ

jovan12345
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 16:19

Post od jovan12345 »

Ja nemam taj problem, normalno cuva poslate poruke, a mislim da je isto iz ch. Imam pitanje u vezi telefona. Zadovoljan sam, super me sluzi ali ponekad mi se pali plavo slovo G, a ne idem na internet, pa ne znam o cemu se radi. Ili kad iskljucim pa ukljucim telefon upali se plavo slovo G. Da li postoji neka opcija da se to iskljuci ili pogleda? I Sta bi to moglo da bude?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

jovan12345, ovo je tema za sve probleme i pitanja o Samsungu M610 (osim kvarova za to postoji podforum servisiranje). Ne otvaraju se posebne teme za svaki problem.
To "G" koje ti se povremeno pojavljuje bi trebalo samo da bude indikacija da je GPRS dostupan, ne indikacija da ga koristis. Kada mreza podrzava EDGE trebalo bi da ti se pojavljuje "E".

Odgovor na tvoje pitanje iz PP:
jovan12345 napisao:Ja znam da je dostupan, ali je nemoguce da se povremeno pojavljuje i gasi, zar to ne bi trebalo da bude utvrdjeno samim modelom telefona??
Ovo dostupan se odnosi na mrezu. To sto ti telefon podrzava GPRS je jedna stvar, a podatak da li mreza podrzava GPRS i da li ga ti mozes koristiti je druga stvar.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori