Problem sa E800!Hitno!

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
vlada4win
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2005. 00:30

Problem sa E800!Hitno!

Post od vlada4win »

Uzeo sam ovaj telefon preko MTS-a onoga dana kada su ga promovisali uz paket BEL400(znaci nije divlje kupljen) i prvih mesec dana je OK radio,ali posle tog perioda pocelo je nesto cudno da se desava sa njim.Naime,odjednom ne mogu nikog da pozovem,a sve ostalo radi,mogu da primam pozive i da se zezam po meniju,da slikam...ali ne mogu da okrenem nijedan broj niti da posaljem nijednu poruku.Kad dodje do te situacije ne verujem da mogu ni da primim poruku,dok uredno mogu da primim poziv.Sta da radim?Da li je flex ili flesh reshenje?...(garancija mu je istekla)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Nemam pojma... da ti nije limitiran racun??? jel se to stalno desava?? kako ne mozes da zoves, aj malo detaljnije, sta se desava, sta ti pise( ako nesto pise) ima li zvucnog signala nekog...
Garancija je samo mesec dana?
Ako je nesto zeznut tel ne gine mu servis... sad da li je softver ili hardver( mada ne verujem) ne znam...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

vlada4win
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2005. 00:30

Post od vlada4win »

Ma nema veze to sa MTS-om i racunom.Kada sam ga uzeo 14 oktobra,tada sam i potpisao ugovor sa MTS-om.Gledao si valjda reklamu za taj telefon.Svuda po Bgd-u visili panoi,reklame(Samsung E800+BEL 400 Paket za 9000 din.)...Nebitno!....Kao sto rekoh,uzeo sam ga 14.10.2004 i imao sam garanciju na godinu dana,tj. dobio.(Nije mi garancija istekla,onaj gornji text je moj drug pisao i lupetao).E,sad, ja sam tu istu garanciju izgubio,kao da je u zemlju propala.Ali sa njom i da je imam sad mogao bih boolju da obrisem jer sam nedavno,pre desetak dana,dekodirao telefon da moze i da radi na 063/062 mrezu,posto taj telefon kad sam dobio u Posti,on je bio samo namesten na 064/065 mrezu i nije mogla 063/062 kartica da radi.Moj problem sa telefonom ne datira od kad sam ga dekodirao,nego jos pre toga,tacnije negde u decembru(cisto da se zna da razlog problema ne moze da se trazi u dekodiranju).Posle mesec dana koriscenja on je poceo da se "tripuje" sa tim odlazecim pozivima.Sve bude u redu,ali barem triput nedeljno odjednom ne mogu nikog da zovem,ni da saljem poruke...pise mi pola sata na displeyu calling,ako zovem nekog ili sending,ako saljem poruke i nikako da uspostavi vezu ili da posalje poruku!E,onda ja moram da ga iskljucim,pa da ga ponovo ukljucim i onda sve bude u redu do sledeceg puta dok se ne "zakuca"!I opet isto..restart i sve u redu...Sta da radim i da li se to jos nekom desavalo? :?:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ok, nego ima likova koji limitiraju racun i onda se cude sto ne mogu da zovu i salju poruke... znam za tu foru, ja sam cak mislio da uzmem posto je uzeo burazer ali sam odustao kada sam video kakav je tel...
pa da, zbog toga te pitam za garanciju, to je pocelo da se prodaje u septembru, cini mi se, tako da bi trebalo da imas garanciju, da ga nisi dekodirao... da, telefon je kodiran na 064/5 mrezu i svi ga dekodiraju tako da to ne bi trebalo da bude problem...
Sto se tice tvog problema ja stvarno nemam pojma sta je to... pretpostavljam da je softver ali isto tako moze da bude hardver( mada je manje verovatno)...
znam dosta ljudi koji su uzeli taj tel i svima radi kao sat...
moj savet je da odes u neki servis i raspitas se...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori