Samsung S5670 Galaxy Fit

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
NolleSRB
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 19. Nov 2011. 17:50

Samsung S5670 Galaxy Fit

Post od NolleSRB »

Dobio sam telefon pre neki dan i imam jedno pitanje (izvinjavam se ako je glupo)... Da li je moguce aplikacije tipa facebook premestiti na SD karticu? Ja sam pokusao na sledeci nacin: usao sam u podesavanja>aplikacije>upotreba memorije>facebook medjutim kada udjem opcija premesti na sd karticu ne radi? To pitam zato sto bih zeleo da te aplikacije prebacim na karticu zbog vise mesta... Hvala...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

NolleSRB, aplikacije za koje ti je onemogucena opcija "Premesti na SD karticu" mozes eventualno da probas da prebacis tako sto ces instalirati neku aplikaciju poput "Move2SD Enabler-a".
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

goranjelicic983
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 29. Jan 2012. 14:10

Post od goranjelicic983 »

Drugari,potrebna mi je pomoc!
Uzeo sam Samsung galaxy fit preko mts. Koristim ga vec 10-ak dana. Sve je fino radilo do juce dok nije poceo da me muci FB. Pokrenem fb preko aplikacije koju sam skinuo sa marketa i onda krene ucitavanj,pa prekine,pa ponovo ucitavanje naslovne strane na fb i izbaci posle minut neku gresku...
Na net idem bez problema. Napravim mobilnu pristupnu tacku u tel i nakacim lap top i opusteno idem na fb uz pomoc lap topa. Znaci da do konekcije i pristupnih tacaka nije.
Brisao sam aplikaciju fb za android i instalirao ponovo i isti problem.
Sinoc sam vratio sve na fabricki podeseno u telefonu (resetovao ga) i iz pocetka. odradio sve kako valja,instalirao fb za android,radio malo i jutros opet nece.
Da li neko zna o cemu se radi?
Hvala

motoe770
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Uto, 02. Jan 2007. 22:26

Post od motoe770 »

fb aplikacija je uzas teski,procitaj samo komentare na marketu i sve ce ti biti jasno,nije do telefona. Najbolje je da koristis fb preko browsera

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Pa da, a za chat skini neki od messenger-a. Imas ih dosta, preporuka za ebuddy :)

Odgovori