D500, loše slike pri lošem osvetljenju

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
bobat
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 26. Jul 2005. 17:30

D500, loše slike pri lošem osvetljenju

Post od bobat »

Juce sam kupio d-5oo,sve je ok,ali nisam zadovoljan kamerom.Ako nisam napolju nego slikam u sobi,koja ima svetlosti,slike su mracne, ima kockica i neke linije idu gore-dole.Sveukupno slike nisu ostre iako su svi detalji na max.(i rezolucija i kvalitet slika).Kad prebacim na komp onda nisu lose.Kakve su vase?Da li je to nesto kod mene zeznuto ili tel ima takvu kameru?Molim vas da mi javite kako bih znao da li da reklamiram?

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Da,tako ti je kod tih kamera chak i kod mene (E720),tako da nema potrebe da ga nosish u servis,menjash software,znachi kamera je takva! Pozdrav :wink:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ne svatam te? Oces da kazes da su slike na ekranu moba loshe, a ne kompu ne? To je onda stvarno jedinstven sluchaj... :lol: A ako mislis na crne kockice, to se vide "rupe" izmedju pixela i stvarno ne znam sto im je to trebalo tako da prave... :dry:

Lena
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 11:26
Lokacija: Bgd

Post od Lena »

bobate.. a da nisi mozda pomislio na to da je ekran na telefonu mnogo manji od monitora, pa da zbog toga ne mozesh bash lepo da vidish sliku? ..
..dnt judge by the Looks..
-beautifuL_bLack-

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Na d500 u rezolucijama od 1152x864 i 1280x1024 slike su dobre na kompu,chak pristojno mogu i da se zumuju i da se vide...

Shto se tiche nizish rezolucija,mogle su bolje da budu,malo se treba igrati sa osvetljenjem i nisu bash oshtre al dobro,na ekranu od fona se vide...

Odgovori