Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

Samsung Galaxy Watch4 Classic

Slika
NETWORK Technology
GSM / HSPA / LTE
LAUNCH Announced 2021, August 11
Status Available. Released 2021, August 27
BODY Dimensions 45.5 x 45.5 x 11 mm (1.79 x 1.79 x 0.43 in)
Weight 52 g (46mm), 46.5 g (42mm) (1.66 oz)
Build Glass front (Gorilla Glass DX), stainless steel frame 316L or titanium frame
SIM eSIM
MIL-STD-810G compliant*
50m water resistant (IP68)
Compatible with standard 20mm straps
ECG certified
Blood pressure monitor
Rotating bezel
*does not guarantee ruggedness or use in extreme conditions
DISPLAY Type Super AMOLED
Size 1.4 inches
Resolution 450 x 450 pixels (~321 ppi density)
Protection Corning Gorilla Glass DX
Always-on display
PLATFORM OS Android Wear OS, One UI Watch 3
Chipset Exynos W920 (5 nm)
CPU Dual-core 1.18 GHz Cortex-A55
GPU Mali-G68
MEMORY Card slot No
Internal 16GB 1.5GB RAM
eMMC
CAMERA No
SOUND Loudspeaker Yes
3.5mm jack No
COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band
Bluetooth 5.0, A2DP, LE
GPS Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
NFC Yes
Radio No
USB No
FEATURES Sensors Accelerometer, gyro, heart rate, barometer
Natural language commands and dictation
Samsung Pay
BATTERY Type Li-Ion 361 mAh, non-removable
Charging Qi wireless charging
MISC Colors Black, Silver, Thom Browne Edition, Bespoke Edition
Models SM-R880, SM-R890
Price $ 330.00 / € 299.99
izvor: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... -11046.php

_____________________________________________________________________________________________________

Samsung Galaxy Watch 4

Slika
accent copy paste
NETWORK Technology
GSM / HSPA / LTE
LAUNCH Announced 2021, August 11
Status Available. Released 2021, August 27
BODY Dimensions 44.4 x 43.3 x 9.8 mm (1.75 x 1.70 x 0.39 in)
Weight 30.3 g (44mm), 25.9 g (40mm) (1.06 oz)
Build Glass front (Gorilla Glass DX+), aluminum frame
SIM eSIM
MIL-STD-810G compliant*
50m water resistant (IP68)
Compatible with standard 20mm straps
ECG certified
Blood pressure monitor
Rotating bezel
*does not guarantee ruggedness or use in extreme conditions
DISPLAY Type Super AMOLED
Size 1.4 inches
Resolution 450 x 450 pixels (~321 ppi density)
Protection Corning Gorilla Glass DX+
Always-on display
PLATFORM OS Android Wear OS, One UI Watch 3
Chipset Exynos W920 (5 nm)
CPU Dual-core 1.18 GHz Cortex-A55
GPU Mali-G68
MEMORY Card slot No
Internal 16GB 1.5GB RAM
eMMC
CAMERA No
SOUND Loudspeaker Yes
3.5mm jack No
COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band
Bluetooth 5.0, A2DP, LE
GPS Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
NFC Yes
Radio No
USB No
FEATURES Sensors Accelerometer, gyro, heart rate, barometer
Natural language commands and dictation
Samsung Pay
BATTERY Type Li-Ion 361 mAh, non-removable
Charging Qi wireless charging
MISC Colors Black, Pink Gold, Silver, Green, Thom Browne Edition, Bespoke Edition, PXG Golf Edition
Models SM-R860, SM-R870
Price $ 230.00 / € 248.81
izvor: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... -11045.php
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

Već skoro dva meseca koristim Galaxy Watch 4 Classic 46mm, tačnije od polovine novembra, pa da napišem neka svoja zapažanja. Najviše ću ga porediti sa Galaxy Watch 46mm koji sam ranije koristio godinu ipo dana.

1. DIZAJN
Watch 4 Classic me najviše privukao zbog dizajna. Po meni ovo je jedan od najlepših pametnih satova na tržištu. Čelična izrada, mehanički rotirajući bezel daju premium izgled ovom pametnom satu. Mislim da je mehanički bezel nešto nabolje što postoji na pametnim satovima, izuzetno deluje zadovoljavajuće kretati se kroz interfejs sata preko mehaničkog bezela, a i sam zvuk kada se okreće mehanički bezel dodatno doprinosi premium osećaju. Zamerku koju sam imao na prvi Galaxy Watch 46mm je taj što je sat bio debeo, Watch 4 Classic je sada više slim i savršeno se uklapa u elegantnije odevne kombinacije, težina sata je za moj ukus savršena. Svakako da Watch 4 Classic 46mm spada u grupu velikih satova, ali tu je i veličina od 42mm za one koji žele manji sat. No, kao ljubitelj većih satova, 46mm mi savršeno odgovara.

2. EKRAN
Ovde ne treba previše trošiti reči, ekran je savršen, Samsung je sinonim za najbolje ekrane, pa je tako i u segmentu satova. Ekran je na Watch 4 Classic dijagonale 1.4 inča jako je svetao i vidi se savršeno i na dirketnom suncu. Postoji automatsko osvetljenje ili korisnik može sam da podesi intenzitet osvetljenja. Jednostavno savršen ekran. Ekran je zaštićen sa Gorila glass DX staklom, a pored toga mehanički bezele dodatno štiti ekran, tako da nema brige da će se ekrana razbiti ako slučajno sat padne.

3.NARUKVICA
Ovaj deo sam odvojio kao posebnu stavku zato što mislim da je narukvica sata jako bitan deo i da malo kritikujem Samsung u tom delu. Kupio sam silver verziju Watch 4 Classic 46 mm i default narukvica koja dolazi uz sat je silikonska u svetlo sivoj boji. Pre svega smatram da je bar crna silikonska trebala da dođe fabrički u pakovanju, svetlo siva je ok boja i lepo izgleda na satu, ali većina ljudi ne mogu tako lako da uklope tu boju, tako da smatram da je crna trebala da bude default narukvica i na silver verziji Watch 4 Classic. Takođe, zamerku imam i na širinu narukvice, Samsung je na svim modelima Watch 4 implementirao širinu narukvica od 20mm, a predhodni Watch 3 kao i prvi Galaxy Watch je koristio narukvice širine 22mm, a to znači da svi mi koji smo kupili narukvice za naše predhodne Galaxy Watch modele ne možemo da ih koristimo na Watch 4. Takođe ako je Samsung izbacio Watch 4 i Watch 4 Classic, na Classic verziji je trebalo da fabrički dođe kožna narukvica, jer je Classic elegantniji sat od regularnog Watch 4.
No, problem je rešen kada sam naručio Hybrid Leather band u crnoj boji koji je odličan i koji jako lepo izgleda.

4. WATCH FACE
U početku sam malo bio razočaran izborom Watch face-ova za Wear OS, budući da je Tizen OS na kojem rade predhodni Samsung Galaxy Watch uređaji imao veći izbor, ali sam se brzo razuverio kada sam primetio da se na Google Play prodavnici bukvalno svaki dan uvećava broj Watch Face-ova. Zaista se jako brzo pojavljuju novi watchface-ovi za Watch 4/Watch 4 Classic, tako da je sada izvor dosta veliki i onaj ko je navikao na veliki izbor istih na Tizen OS neće imati problema da nađe omiljeni watch face za Wear OS.

5. SOFTVER
Ovde ne treba trošiti previše reči, sve radi savršeno glatko i fluidno. Wear OS je presvučen sa One UI skinom koji je isti kao na Tizen OS i sve to izleda fenomenalno. Sat radi jako brzo i fluidno, a izbor aplikacija je ogroman. Instaliranjem Samsung internet broweser-a bukvalno možete da pristupate web sadržaju kao na telefonu. Integracija Google mapa sa satom je out of the box i to radi bez greške. Sa satom default dolazi Galaxy Buds kontroler app, tako da možete sa satom direktno da povežete svoje Galaxy Buds sluške i da zaboravite telefon ako idete na trčanje, vežbanje i sl.
Ovde ću napomenuti i BT vezu između sata i telefona koja je odlična, bukvalno nema prekida čak iako mi je telefon na spratu, a ja siđem u prizemlje, veza ostaje, što nije bio slučaj sa Galaxy Watch 46mm koji je imao osetno kraći domet BT.
Razgovori preko sata su jasni, zvučnik je dovoljno glasan, a odgovaranje na SMS i slično je jako lako kada se instalira Gboard na sat koji podržava swipe kucanje, tako da preko Gboard app može dosta brzo da se kuca preko sata.
Sat je prilagodljiv do najsitnijih detalja, možete podesiti preko Galaxy Wearble app sa kojih app želite da primate notifikacije, tako da od bukvalno svake app možete da dobijate notifikacije na sat.

6.BATERIJA
Baterija je možda jedina negativna stavka ovog uređaja, Meni traje dva dana, držim uvek uključen Watch face (always on), masa notifikacija mi stiže na sat, a primetio sam da ne tako retko i pričam preko sata, naročito ako mi je telefon na punjaču, pa me mrzi da ga skidam sa punjača a neko me zove. Lično, meni baterija završava posao jer svaki uređaj, čak iako ostane više od 50% punim uveče, jer ne znam šta me čeka sledeći dan, tako je i sa Watch 4 Classic. Međutim moram da napomenem da je trajenje baterije slabije nego na Galaxy Watch 46mm koji sam koristio ranije koji je mogao da sastavi 3 dana. Generalno za one koji pune svakodnevno svoje uređaje, baterija neće biti problem.

7. MODOVI ZA VEŽBANJE
Sat je pun tih modova za vežbanje i detekcija istih je odlična, međutim od fizičkih aktivnosti koristim samo trčanje (naravno tu je i detekcija hoda) koja radi jako dobro i primetio sam da precizno beleži početak i završetak fizičke aktivnosti. S obzirom na broj modova za vežbanje mislim da za svaku vrstu aktivnosti ima mod tako da oni koji su intenzivno u treninhu, vežbanju i fizičkim aktivnostima mogu biti jako zadovoljni satom.

8. EKG i MERENJE PRITISKA.
Zbog zakonske regulative ova opcija je onemogućena na Galaxy Watch 4/Watch 4 Classic u našoj zemlji, međutim to se jako lako zaobilazi, a ovde ostavljam i link kako da se to uradi.
https://www.youtube.com/watch?v=8FAYt6vylmE&t=1s
Testirao sam merenje pritiska i radi odlično, skoro neznatna odstupanja postoje u odnosu ne izmeren pritisak preko standardnog digitalnog merača krvnog pritiska, EKG nisam imao sa čime da uporedim pošto se EKG uređaj mahom može naći u bolnicma i ambulantama, ali verujem da je i EKG precizan.
Naravno, smatram da sata ne treba koristiti kao jedini reper za EKG i krvni pritisak, ali svakako da je dobro imati te opcije na svom zglobu, pa ako se posumnja na bilo kakav problem ili sat pokaže da postoji neki problem otići kod doktora i prekontrolisati.

9. OPŠTI UTISAK
Moje lično mišljenje je da je Watch 4 Classic najbolji smartwatch na tržištu, najkompletniji uređaj, a u prilog tome svedoči i nagrada koju je ovaj sat dobio kao najbolji pametni sat u 2021. godini. Teško da postoji stavka koja se može zameriti satu osim baterije, sve ostalo je zaista vrhunsko i u sat je spakovano sve što se može spakovati u jedan pametni sat.
https://www.androidheadlines.com/2021/1 ... tch-4.html

Slika

Slika
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

JACKSS10e
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Uto, 12. Mar 2019. 17:28
:: S10e
:: s8,s5 mini,Nc5

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od JACKSS10e »

Ja imam mehanicki sat orient i znam sta je rucni sat,ovo mi se nesvidja,pljosnato i nerealan prikaz

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

@JACKSS10e, takođe sam ljubtelje klasičnih menahničkih satova. Kupio sam 2020. svoj prvi pametni sat Galaxy Watch 46mm da vidim da li mi se sviđa i da li mi odgovara sama ideja pametnog sata i zaljubio sam se u koncept pametnog sata. Watch 4 Classic je u svemu unapređen i zaista, uz kombinaciju lepog watch face-a, odaje utisak kao pravi mehanički sat. Od kako koristim pametne satove, retko stavljam svoje mehničke satove.
Naravno, mehanički sat je klasa za sebe i to bezvremenska klasika, ali pametni sat mi poprilično olakšava neke stvari i više nego što sam mislio.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Dario90
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 16:01
:: Microsoft Lumia 550
:: Huawei P Smart 2021

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od Dario90 »

Cini mi se da ce za par godina smartfon biti suvisan, sta mislite?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

Pa možda ne za par godina, ali za deceniju ili više možda ćemo imati hologrmaske ekrane koji se projektuju iz pamentog sata. Naravno ovo je sada malo SF, ali ko zna šta budućnosti nosi. Za sada mi je impresivno šta proizvođači uspevaju da uguraju u relativno malo kućište sata, do pre neku godinu specifikacije sata su bile rezervisane za neke telefone ,a sada imamo po nekoliko GB RAM-a i desetine GB memorije na našem zglobu.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od janka_88 »

Slažem se sa svim stvarima koje si naveo i kao ogromna mana je po meni baterija. Prije ovog sam imao Galaxy Watch 46mm i baterija bez problema 3 dana uz 24-satno nošenje (osim prilikom kupanja) gdje je bilo aktivno kontinuirano praćenje otkucaja srca (kroz testiranje sam utvrdio da skoro nema razlike u potrošnji baterije). Na istom principu nosim i Watch4 Classic 46mm ali bez AOD, nego samo na pokret ruke buđenje koje gasim tokom noći da se ne pali dok spavam. Naveče punim pred spavanje i nekad naredno veče dočekam sa 50%, a nekad sa 65-70% i iskreno ne znam u čemu je fora sa tim. Generalno sam zadovoljan i pritisak sam poredio direktno sa aparatom za mjerenje i iznenađujuće precizan.

https://imageupload.io/i/gZwI9QvhVi
Poslednja izmena od janka_88 u Uto, 11. Jan 2022. 14:34, izmenjeno 1 put ukupno.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

@janka_88, da Watch 4 Classic ima trajanje baterije kao GW46mm, bukvalno bi bio skoro savršen sat.
P.S. Inače nisi dobro postavi sliku, ne može na nju da se klikne kako bi se ista pogledala.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od janka_88 »

Evo sad sam postavio link gdje se vidi izmjeren pritisak na satu i na aparatu. Odstupanja neznatna. Slažem se za taj dio baterije jer mi na ovom unosi neku vrstu nesigurnosti samo trajanje jer nekad izdrži 48 pa i 60 sati bez problema dok nekad potroši i 60% za 24 sata... Na GW46mm je svakako izuzetno lako bilo kontrolisati bateriju. Kad mi treba trajanje baterije samo ugasim paljenje ekrana na pokret ruke i tako bi mi puna baterija trajala po 5-6 dana.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od m@c|-|oR »

Koji sve satovi imaju mogućnost merenja krvnog pritiska? Na kom principu radi? Kao i klasični merač pritiska (stiskanjem krvnih sudova) ili su izmislili neku drugu foru?
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

@janka_88, da iznenađujuće precizno radi merenje krvnog pritiska.
To za uštedu baterije nisam probao na GW46 mm dok sam ga imao, meni je i na tom satu od prvog dana bio upaljene always on i da se ekrana pali na detekciju pokreta ruke i rotiranje bezela i maksimalno je mogao da sastavi 3 dana. Kod Watch 4 Classic sam primetio da postoji opcija Watch only koja nije bila na GW46mm, a kojom se sve disabel-uje sem sata i tad baterija može da traje 14-15 dana.

m@c|-|oR, iskreno ne znam koji to sve satovi imaju, mislim da ima Samsung Galaxy Activ 2, naravno Samsung Galaxy Watch 4/Watch 4 Classic, mislim da ta opcija postoji i na Galaxy Watch 3. Za Apple satove nisam upoznat, ali znam da neki od njih imaju EKG, ali za merenje prisitka nisam siguran.

Ovi satovi koriste svetlosni senzor da mere pritisak. Koliko sam razumeo, Samsungov pristup je zasnovan na meri koja se zove vreme prolaza pulsa, to je vreme između kontrakcije srca i trenutka kada puls stigne do određenog dela tela, kao što je zglob. To je povezano sa krvnim pritiskom. E to vreme sat kalkuliše i dobiju se ti rezultati. Naravno, ovo je nešto najosnovije što sam razumeo kako ta tehnologija radi.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od janka_88 »

Ono što nisam spomenuo je debilni nastavak za punjenje. Znači punjači za telefone se svi prave sa C izlazom, a oni stavili na kabal A izlaz i uz to "postolje", ako se može tako nazvati, je povezan sa kablom odnosno nije odvojiv. Apsolutno debilna odluka po meni da me osakate sa punjenjem sata. Istina imam Samsung power bank 25W sa bežičnim punjenjem ali nije to poenta. Za uređaj koji zvanično košta 400€ nov su morali malo više pružiti slobode.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

@janka88, da, u pravu su, punjač koji dolazi u pakovanju je razočarenje. Takođe punim sat preko Samsung wireles power banka, ali idiotski je što su stavili punjač na izlaz A umesto da je izlaz C.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od janka_88 »

Preko wireless power bank-a je nešto sporije punjenje nego preko postolja koje dolazi uz sat. Npr. na istom procentu prikazuje vrijeme punjenja lupam 1h i 15 minuta, dok sa power bank na istom procentu stoji 1h i 30min. Nije nešto drastično ali ipak sporije. Ne znam kakva je situacija kad bi se koristilo postolje od GW46mm, da li si ti u mogućnosti testirati?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

@janka_88, prodao sam GW46mm, pa je sa satom otišao i punjač, tako da nisam stigao da testiram punjač od GW46 mm na Watch4 Classic. Iskreno nisam obratio pažnju u vremenu punjenja kada ga punim preko njegovog fabričkog punjača i kada ga punim preko Samsungovog wireless power bank-a. Čudi me da uopšte ima razlike jer je i punjenje preko njegovog fabričkog punjača ustvari wirelees punjenje.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

Stigao danas paket od Ringke sa zanimljivim dodacima za Watch 4 Classic 🙂🙂

Slika
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od janka_88 »

Ako zbog nečega prodam ovaj sat to će biti definitivno zbog baterije koja je blago rečeno razočarenje. Evo sinoć oko 20h skinuo sa punjača i imam još 58%, a od notifikacija samo pozive imam.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

janka_88, probaj nešto sa ovog klipa za štednju baterije.

https://www.youtube.com/watch?v=-JYx0xnABsA

Ja oko 8h ujutru skinem Watch 4 Classisc sa wireless punjača i koristim ceo dan sa svim notifikacijama, plus Always watch face je uključen konstantno i uveče između 18-19h kada dođem kući imama oko 50% baterije.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Samsung Galaxy Watch4 Classic/Watch 4

Post od znemanja »

Stigao novi veliki update za Watch4/Watch 4 Classic.

Slika
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori