Problem sa igricama na D600

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
Radmajster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pet, 08. Sep 2006. 10:38
Lokacija: Sombor

Problem sa igricama na D600

Post od Radmajster »

Ljudi pomagajte poludecu Juce sam ga uzeo i pokusao da skinem neke java igrice sto sam video u mobi-ju preko poruka se narucuju ali kad sam pokusao da ih preuzmem kaze da moj telefon ne podrzava ali tek kad su naplatili pa vas molim da mi kazete sta to mogu da skidam posto nigde nema naveden d600 ni kod polif ni kod animacija ni kod realtona ni kod java igrica :o AKO JE TAKO JEDINO DA GA BACIM KAO I PRETHODNI MOB :ohmy: Da li neko moze da mi da neki sajt sa igricama ili gde mogu da skinem foot managera vukelicrade@yahoo.com POMAGAJTE

Andrejica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 04. Sep 2006. 16:43
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Andrejica »

znaci ne mogu da verujem.. ti si vec 4-5 koji se zali na d600 a predhodni clanovi su mi ga strasno nahvalili a kako vidim samo problema sa njim...

qwertyka
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:18

Post od qwertyka »

:)
Ajde shta se odmah nervirash... zashto nisi prvo pitao !?
Ako si dobio datakabl... imash uputstvo na netu kako se uploaduju igre... (na srpskom sam negde video)... lepo skinesh igre sa neta i poshaljesh na mob (JEFTINO)... :)

Poslao sam ti adresu na email, pa pogledaj uputstvo...

@Andrejica, dobar je telefon...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

vazno da odma kukaju a nisu ni pogledali :uhuh: moze na d600 sve da se instalira od jave, i podrzava i animacije i polifone melodije 8)

loooooool
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Čet, 31. Avg 2006. 01:48
Lokacija: Serbia

Post od loooooool »

Ajde ako te ne mrzi poslaji i meni mail na mail to uputsvo i adresu posto posedujem isti:
messiah_774@hotmail.com
Hvala unapred

Radmajster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pet, 08. Sep 2006. 10:38
Lokacija: Sombor

Post od Radmajster »

Trenutno nisam u prilici da koristim data kabl a igrice koje sam hteo da skinem ne moguda se skinu za dz pa cak ni sa neta :uhuh: jedino da ih narucis preko porukica sa onih oglasa iz novina ali tek kad posaljes poruku oni ti skinu pare i jave vas mobilni ne podrzava pa bih molio da mi neko posalje neki link na wap-u sa dobrim igricama ma i 1 football manager bi bio dosta mai previse vukelicrade@yahoo.com

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

imas ovde negde to upustvo kako da se instalira igra preko wapa, e sad nadji igru na netu skini je i uploduj je na neki sajt preko koga mozes da skines takve stvari, ukucaj adresu koju dobijes na sajtu u brouser na telefonu i instalacija bi trebala da krene, kao kada instaliras operu, e sad pre ovog ima jedna sifra mrzi me da trazim uradi nesto sam koja ukljucuje mogucnost instalacije preko wapa 8)

Radmajster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pet, 08. Sep 2006. 10:38
Lokacija: Sombor

Post od Radmajster »

da ne otvaram temu posto izgleda da ih samo ja i otvaram interesuje me negde sam procitao u vezi memorijskih kartica za d600 od 1gb pa me interesuje da li podrzava samo trans flash ili mogu i neke druge a link je bio za neki bratski sajt od mobilnogsveta ali je o kompjuterima i tu su bile cene

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Svako moze lako da popuni 1GB,ako zna kako i cime!Ja sam,doduse na smartphonu,nabacio TomTom i mapu Istocne Evrope (200MB),onda nesto preko 100 mp3 pesama i po neki film da mi prodje vreme dok putujem negde... ma milina! :)
Pozdrav 8)

Radmajster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pet, 08. Sep 2006. 10:38
Lokacija: Sombor

Post od Radmajster »

kao sto rece lomnica treba mi za sve i svasta nego niko mi ne rece koje kartice mogu na d600 i da li ih ima od 1gb i gde mogu da ih uzmem a da nisu preskupe :roll:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

Radmajster, ne moras na vise mesta da postavljas isto pitanje i da bezveze otvaras nove teme imas vise tema i o karticama pa potrazi malo 8)

Radmajster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pet, 08. Sep 2006. 10:38
Lokacija: Sombor

Post od Radmajster »

sorry ali nisam mogao u tim temama da nadjem konkretan odgovor a to je tip ili ti proizvodjac kartica svi se vrte oko nekih linkova a na njima milion proizvodjaca pa me interesuje tacan naziv proizvodjaca za d600

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

nebitno koji je proizvodjac ima ih vise bitan ti je tip kartice a to je microSD (Trans Flash), znaci moze bilo koji proizvodjac 8)

Radmajster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pet, 08. Sep 2006. 10:38
Lokacija: Sombor

Post od Radmajster »

instalirao sam pc studio 3 i kad ga pokrenem pitame za konekciju izaberem preko usb-a i prikljucim fon ali na monitoru konstantno ostaje isti prozor na kome usb svetluca i tajmer odbrojava vreme i pise pricekajte par minuta da ostvari povezivanje cekao sam i po 10 minuta ali se nista ne desava sta da radim kartica koja je u njemu od strane kompjutera biva prepoznata kao novi hardver i sa njom mogu da radim ali van pcstudia sta da radim skinuo sam neke igre sa neta i procitao sam na forumu da pored softpicka treba i pc studio pomozite

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

proveri drajvere za kabel posto je to najcesci problem prilikom povezivanja imas ih na samsungovom sajtu

Radmajster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pet, 08. Sep 2006. 10:38
Lokacija: Sombor

Post od Radmajster »

da li je moguce zaobici pc studio i koristiti new studio koji sam skinuo sa romingovog sajta i jos jedno pitanje drajvere sa samsungovog sajta nisam nasao pa ako mozes da ostavis link hvala

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

izgleda da nema na samsungovom sajtu :oops:
guglaj malo po netu pa ces naci... 8)

Radmajster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Pet, 08. Sep 2006. 10:38
Lokacija: Sombor

Post od Radmajster »

ok nacicu nesto nego jos jedno pitanjce koji program se koristi da igru skinutu na pc iu jar formatu prebacim u jad

neecola
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 05. Nov 2006. 22:42

Post od neecola »

koristi jad Maker nekad radi nekad ne telefon imam 6 meseci i na kraj pameti mi nije da ga menjam dodushe najjednostavnije je da skidash sa wapa igrice ili aplikacije

Odgovori