E900

Fabrički OS, Android, Windows, Bada, Symbian
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSBada OSSymbian OS
janbo_pfc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 06. Sep 2006. 14:57
Lokacija: ng sity
Kontakt:

E900

Post od janbo_pfc »

Moje pitanje glasi:
Posle instaliranja disc-a koji je bio u kutiji datog telefona,preko usb kabla povezem telefon sa compom i comp bez problema nadje new hardver,i oznaci ga kao discF (sto je u sustini i nebitno),ali sta se dalje desava.Kada probam da otvorim taj "discF" sledi poruka na sred ekrana ""please insert disc F""sto kontam kao da trazi mem. karticu tel. koju ja nemam.Pretpostavljam da nevidi tel. ili????
Mozda trebam nesto da podesim u tel. ili compu da bi to funkcionisalo,tako da ako je imao neko isti ili sl. problem neka mi pomogne tj. mozda ne samo meni...

ps:ujedno sve u vezi E900,evo teme

pozz

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@janbo_pfc: To sto je on nashao (kao sto ti kazesh discF) je najverovatnije mem. kartica (a ne telefon). Tako da ako kupish mem. karticu i ubacish u telefon nece ti se pojavljivati vishe "please insert disc F" nego ce ti otvoriti karticu. A da bi pristupio memoriji telefona treba ti neki softver (koji bi trebalo da si dobio sa instalacionim diskom uz telefon), ako nisi onda potrazi na netu.


pOz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

janbo_pfc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 06. Sep 2006. 14:57
Lokacija: ng sity
Kontakt:

Post od janbo_pfc »

Sve sto sam dobio sam instalirao tj.disc na kome ima "samsung pc studio 3".E sad me konkretno zanima da li pomocu tog programa mogu resiti moj problem i kako,ako ko zna da mi objasni.Kontam da nije neka filozofija,a da se upustam u sta nisam siguran niti hocu niti smem...
Pitanje i dalje aktuelno

janbo_pfc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 06. Sep 2006. 14:57
Lokacija: ng sity
Kontakt:

Post od janbo_pfc »

Vise nije,mislim aktuelno nasao sam sta me muci.Toliko je prosto i jednostavno da se stidimmmmm :wacko: Programcic "studio 3" je veoma jednostavan za upotrebu,jedino sto mi sada nedostaje je program kojim cu avi. konvertovati u zeljeni format koji podrzava fon.
Nadam se da toga vec ima na forumu,tako da vas dalje necu daviti......
pozzzzz spc. dario

qwertyka
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 109
Pridružio se: Sub, 26. Avg 2006. 00:18

Post od qwertyka »

U opcijama telefona, imash USB Settings... tu stavi umesto Data storage... stavi Modem... i radice savrseno...

Pozdrav

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

ImToo 3GP converter i Mp4 Converter su ti programi koji mogu da konvertuju avi. (a i druge raznorazne formate) u 3GP i Mp4.

Potrazi malo google, nacicesh :). Ja ti preporucujem da koristish samo mp4 format i da svaki snimak koji prebacujesh da stavish da ima 25.00fps-a (ne vishe!) da ne bi gledao "usporene snimke" (kao sto je 3gp) na telefonu :)

POz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Odgovori