K800i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
exotic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sub, 06. Okt 2007. 18:45
Kontakt:

Post od exotic »

Fear_90 ;) mislim kao sto ti kaze da je kartica ostecena a sad moze da si slucajno u pocetku gurao na pogresnu stranu ili si je pipnuo sa necim (obicno metal ostecuje karticu) ili (sto sumnjam) lose je napravljena.
exotic

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Šta će se desiti ako svoj k800 sa k810 softverom update-ujem preko SEUS-a? Da li je to najsigurniji način da vratim k800 softver?
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ne znam :) ko zna da li ti je telefon skidan sa neke mreze ili ne... posle jos treba da zakljucas telefon i da dobijes sw od nekog drugog provajdera :roll:
Bolje da flashujesh sa k800 sw 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

MilančeBGD napisao:...ko zna da li ti je telefon skidan sa neke mreze ili ne...
Kako to da proverim? Dobio sam ga u orginalnom pakovanju sa svim uputstvima i garancijama. Da li postoji mogućnost da je sa mreže? (Ovo pitam samo zato što sam na dial-upu, inače bi odma flešovao telefon)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Pa trebalo bi da nije sa mreze, ali ko zna... lako se skine maska i stavi nova, lako se ubaci novi softver...
Pa gore ce biti da radis sa dial up preko SEUS-a, jer ako pukne veza...
Bolje ovako skini fajlove koji su potrebni pa flashuj :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Dancsi pa obicno telefoni koji su sa mreze imaju ime te mreze negde nalepljenu na telefonu.a i vidi se po izgledu menu-a, neki operateri promene izgled menu-a. po tome sto si ti dobio uz fon tvoj fon ne bi trebalo da je sa mreze.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

nikolabj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2004. 19:58

Post od nikolabj »

npr ako ti je u glavnom meniju ikonica 1 ili 2 recimo O2 ili vodafone to je naravno sa mreze, i ako su ti u fonu bili neki internet profili od tih mreza...
SE k800i +1gb +mps60 :-)

Ibrahim Gueye
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pon, 08. Okt 2007. 06:10

Post od Ibrahim Gueye »

sto se tice K800i modela, vidim da je najvise skidan sa O2 i Vodafona, recite mi koja je bolja varijanta (uvek sam se klonio od Vodafona), i da li postoje od jos nekih operatera, recimo Orange ili... ? Hvala
Galaxy Spica Eclair + Sennheiser MX 560

nikolabj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2004. 19:58

Post od nikolabj »

najbolji su svi od operatera 'cybershot' :lol: :lol: :lol:
sad ozbiljno, o2 je 0k, ali je najbolje ako nadjes bez mreze, tj cist.
SE k800i +1gb +mps60 :-)

tuki
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 20. Okt 2007. 18:46

Post od tuki »

vlasnik sam kartice sony memory stick micro m2 od 1gb kartica se posle kratke upotrebe zakljucala. kako karticu otkljucati dali zna neko odgovor .... hvala

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Nosis u neki servis i vidis da li neko radi... 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Vec ima jedna teme o ovome, ali posto je ovo tema za k800 red je da pitam i ovde. Da li sa svojim k800 mogu da idem na kablovsku internet konekciju tako sto telefon i komp povezem USB-om ili bluetoothom ?
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

primus
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Sub, 26. Maj 2007. 20:29
:: Xperia T
:: K800i

Post od primus »

pozdrav, ljudi!
zna li neko gde bih mogao da nadjem (da kupim) slusalice HPM70? bas bi mi valjale uz ovaj fon :D

sara kej
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 21:05

Post od sara kej »

neka mi neko napise da li je moguce i kako podesiti sonyericsson na nemacki jezik ,obzirom da te opcije u telefonu nema ,pored toliko drugih jezika...........
unapred hvala,
sara kej !!!!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

primus, pa preporucio bih ti da pogledas u Comtrade-ovoj radnji,posto su ti oni ovlasceni distributeri legalnih SE proizvoda,ocekuj i cenu shodno tome....(oko 2000 din),ili pogledaj malo u radnjama koje su bolje opremljene opremom za telefone.....

sara kej, pa ako nemas nemacki jezik medju ostalim jezicima,tesko da ces ga ikako podesiti,jedino da ti u nekom servisu ubace i nemacki...
D500&E71

Ibrahim Gueye
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pon, 08. Okt 2007. 06:10

Post od Ibrahim Gueye »

Evo i ja sam konacno postao ponosni vlasnik ovog cuda tehnike! :D
mnooogooo me je odusevio ovako uzivo, lepse izgleda u stvarnosti nego na slikama...
uzeo sam cist telefon (6 eura skuplji od O2 verzije) i sve sam dobio uz njega, samo ne CD, ali nije mi ni potreban za povezivanje sa racunarom, prepoznaje tel. kao mss storage device.
kupio sam odmah i SanDisk M2 memorijsku od 1GB, sada sledi zabava!
p.s. radio je perverzija!!!
sve pohvale za ovaj vrhunski model!!!
Galaxy Spica Eclair + Sennheiser MX 560

dejan1907
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 29. Okt 2007. 03:43

Post od dejan1907 »

e imam frku sa k8ooi nece da mi ucita karticu formatirao sam je milion puta radio reset podesavanja i nece i nece uvek mi pise kao da nije umetnuta ili pa ima je a kad probam da ubacim nesto na nju opet se zezne u cemu je fora moze li mi reci neko

tuki
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 20. Okt 2007. 18:46

Post od tuki »

isto se i meni desilo sa karticom jednostavno tel nevidi karticu kao da nije umetnuta,kartica se jednostavno zakljucala momentalno mi je u jednom servisu pate se da je aktiviraju. jos nisam dobio od njih odgovor .......cekam

adriano
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 17. Avg 2006. 10:53

Post od adriano »

Ja vas sve preklinejm ali preklinjem (i moderatora da ne skolni ovo pitanje) da mi odgovori da li je moguce promeniti masku i koliko kosta to stavljanje nove maske i ako mozete da mi kazete gde da to uradim u bg-u?
Ove 2 nedleje su mi bile pune obaveza i sve mi ej to doslo glave i sad danas malopre ispadne mi mobilni iz dzepa na beton...i izgrebala se gornja strana i levi deo donjeg dela k800 i za vrh ono najgore ekran...znaci ima u sred ekrana jedna mala ogrebotina ali iritirajuca i ne mogu da podnesem./... ja vas preklinjem da mi enko odgovori... siguran sam 90% da je to rasptravljano anjverovantije u ovoj temi ali ja nemam zivaca da gledam...molim vas.

nikolabj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2004. 19:58

Post od nikolabj »

sara kej, pa ako nemas nemacki jezik medju ostalim jezicima,tesko da ces ga ikako podesiti,jedino da ti u nekom servisu ubace i nemacki...

pokusaj sa updateovanjem softvera- ja sam to uradio na k750 a imao sam samo engleski i kineski i posle sam dobio i ruski koji mi je trebao i jos neke...
SE k800i +1gb +mps60 :-)

Odgovori