problem sa k550i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
kizacar1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 19. Okt 2007. 05:43

problem sa k550i

Post od kizacar1 »

Kupio sam k550i i zvuk mi delije prilicno lose a povremeno imam i osetan pad mreze.Ne mogu da formiram gprs a ni mms.Fon sam kupio od druga i bez veze mi je da ga jurim oko tih stvari.Sta da radim.
ps:Jezici koje imam na telefonu su Kineski,Engleski Malezijski i tako nesto.

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

kizacar1 izgleda da ces morati da juris druga za te sitnice, izgleda da je on pokusao da ga flashuje ali mu to nesto nije islo, pa sad ti snosis posledice toga. vidi sa njim sta je on to cackao sa telefonom.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

kizacar1, a ako si ga uzeo od druga,poluispravnog red je i da drug snosi posledice....(koje bi bile oko 10e za flash u nekom servisu,tada ce sve biti cakum pakum + sa novim sw)
D500&E71

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ja bih tu ubacio i w610 sw :roll: pa ces imati bolji zvuk, bolji player, flash theme, flash wallpapere... 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

a mogu li u servisu za tih 10-ak € staviti w610 sw, i da sve šljaka kako treba???? i da sve opcije rade???

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Daddy Yankee
Sve ce raditi, posto su k550 i w610 hardverski (pa cak i kuciste) skroz isti.


Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Naročito onih iznad tvoje
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

OK, to volim da čujem, zato što hoću da kupim k550 jer je ljepši, a sw ok w610i jer je bolji 8) :D :D

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

To sam i ja hteo da uradim :) i po meni je k550 puni lepsi, a naravno w610 sw bolji :) mnogo flash menija, walkman 2.0, flash wallpaperi... :roll:
Sve ce raditi ok osim poklopca za kameru, znaci na povlacenje poklopca nece se nista desiti, vec ces morati rucno da ukljucis kameru :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

je li obavezno to oko poklopca, može li se riješiti (iako vjerovatno ne može jer w610 nema poklopac :x :shock: ) al dobro, nije to neki problem.

Danex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 21:21

Post od Danex »

A kakve su posledice po kvalitet fotografija, nakon flashovanja k550i u w610i? Chuo sam da rapidno opada kvalitet fotografija.
Takodje me interesuje, da li postoje (josh) neke negativne posledice tog flashovanja. Ovo shto ste do sada naveli je jako afirmativno za flashovanje.

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ne kvalitet ostaje isti :)
Ne postoje nikakve ostale negativne, evo moze da ti se javi neko ko je to uradio, ja sam za sad pomogao 2 ljudi da urade to i veoma su srecni :roll:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Chien
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 04. Dec 2007. 02:20

Post od Chien »

zdravo svima..trebala bi mi jedna usluga..za 2 dana dolazim u Bg,izmedju ostalog da kupim k550,pa bih molio da mi neko kaze ili posalje pp gdje u gradu bi bilo najbolje da ga kupim novog posto znam kakva je situacija (polovni telefoni sa novim maskama,spakovani u svakakvim kutijama,itd..) sa cijenom otprilike do 140 e..Hvala

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Chien imas ovde sve prodavnice koje imaju k550:
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1332 ... sson/K550i
misim da je svaka prodavnica koja se oglasava ovde dobra i da ne bi trebalo da imas problema, cene variraju pa pogledaj koja ti najvise odgovara, ne zivim u BG pa nezam koje su prodavnice proverene, ali verujem da su sve dobre.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Chien
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 04. Dec 2007. 02:20

Post od Chien »

ma da,vidio sam prodavnice,nego reko` ako je neko kupovao ovaj tel u nekoj sa spiska pa da moze da garantuje..u svakom slucaj hvala kljun :)

fiki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2007. 03:18

Post od fiki »

kupio sam ovaj telefon pre neki dan i radio je dobro tj.mogao sam preko usb da se salje,,ali kad sam oborio sistem na komp on ga vise ne prepoznaje probao sam i sa instalacijom za tel.al nista isao na drugi komp.opet nista,sa drugi kabl nista,pa neznam dal neko ima resenje

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Verovatno si zeznuo nesto na telefonu jer do kompa siguno nije(mozda su ti konektori riknuli??) jer bi po pravilu trebao na drugom kompu sa drugim kablom da radi...resenje ces naci u servisu jedino do sada za takav slican problem nisam cuo.?
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

fiki mora da je problem u driverima, kad prikacis fon na komp trebalo bi da se u donjem desnom uglu pojavi Found New Hardware, i onda ce traziti drivere za fon, onda ubacis CD, koji si dobio uz telefon, i on ce automatski snimiti drivere.
posle toga snimis Sony Ericsson PC Suite, i ima da radi.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

fiki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2007. 03:18

Post od fiki »

da to se pojavi found new hardware ali ga ne prepoznaje,a drajvere za tel nisam dobio imam samo pc suite skinuo sam sa nata,kad ga pustim da skenira ne moze da ga prepozna.....
A kazite mi uz kupovinu dal ide taj cd sa pc suite ili neki poseban program

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

fiki uz kupovinu telefona ide cd, ako si uzeo nov telefon, onda su te ovi u prodavnici zeznuli za osnovnu pratecu opremu.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

fiki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2007. 03:18

Post od fiki »

:x pa po svemu ispada da je tako????
Treba kupovat polako,ne kao ja u zurbi a i neznam nikog ko ima takav tel ovi u radnjama kod mene traze 1000din za cd i kabl usb....mislim da nisu normalni
Ma to i nije tako bitno vazno je da se mi druzimo

Odgovori