w800 i k750

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Q1 je januar, februar, mart, Q2 je april, maj, jun... sto znaci da sam bio u pravu, odnosno da je SE bio u pravu kada je rekao da izlazi u Q2 :mrgreen: ... Q je cetvrtina godine, odnosno tromesecje... a ja bih bas voleo da vidim gde si ti video da je Q1 april :mrgreen:
ne verujem da tje izatji za 20ak dana, mozda ali tesko... pre bih rekao kraj maja/ pocetak juna, mada bih voleo da si u pravu za datum, ali nesto ne verujem... :?
hehe, Wobby, ako kupis original tel moras da dobije ovakvo pakovanje pa makar kupio i u Avganistanu... :mrgreen:

Edit: 1000. post 8)
Poslednja izmena od Akki u Uto, 29. Mar 2005. 16:42, izmenjeno 1 put ukupno.
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Deifinitivno si se preracunao...
Nije smesno pricati o pakovanju kod nas... ako je tel original, nije skinut sa mreze on mora imati originalno pakovanje... najlaksi nacin da proveris da li ti je tel skinut sa neke mreze ili ne... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Poqsaj u mobilshopu, oni dobijaju od Quadre, koji su isto jedni od dilera SE i nokie... mozda tamo imaju...
Sto se tice Comtrade-a, pa znas kako se kaze, plati pa se klati, ne mozes imati i jare i pare... ako hotjes original tel, sa full opremom i internacionalnom garancijom moras se otvoriti za kesh... i to nije slucaj samo kod nas, nego svuda u svetu...to sto kod nas ima 99% telefona skinutih sa mreza to je druga prica.... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

naravno i ja sam razmislio i sigurno cu uzet k750 upravo zbog cene da li vi znate koliko ce mi biti cene krajem leta
dvoumim se izmedje samsunga d600 i SEk750 a i razmisljao sa da uzmem nokiu 6680 ali je ona ispala zbog prevelikih dimenzija
The Bloody Alboz

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

e imam jos jedno pitanje cujem da se ekran gotovo nimalo ne razlikuje od k700.

e sad moje pitanje glasi da li je ekran telefona isti kao kod modela s700 ili lisiji ili bolji
The Bloody Alboz

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Razlika postoji izmedju k700 i k750, ali nije velika, odnosno gotovo da se ne moze primetiti osim ako se ne stave jedan pored drugog... ( naravno ja jos nisam video k750, ali tako kazu ljudi, a i isto je sa svim ostalim modelima kojima je promenjen kontroler samo)...
Ekran od s700 je vrhunski, jedan od najboljih ekrana danas i sigurno je da je bolji od ekrana k750( koji je odlican za tu klasu ali ne i vrhunski...) :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

mis
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Pon, 07. Mar 2005. 14:18

Post od mis »

Danas je K750 izasao u prodaju u Italiji,prva cijena mu je 349 eura sto i nije bas previse,nego sacekajmo da vidimo kakav mu je kvalitet
Stephen:And Africa is where it's at. Recently Joanne and I spent little time down in Afrique sur-mer.
Del :Fabrique belgique.

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

kvalitet mu je odlican!!! ceo net ga hvali!!!!
nema SE je jos jednom dokazao da je najbolji :P :P :P :P :P :P :P

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa izashao je pre par nedelja josh u Engleskoj...samo je tamo pochetna cena bila mnogo veca...

A okej je pochetna cena od 350 e za ovaj fon.. :)

Dobar je,uskoro ce i kod nas da dodje..

bibby
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Ned, 06. Mar 2005. 21:39

Post od bibby »

da li neko ima informaciju kada se ocekuje k750i u legalnoj varijanti u comtrade-u ili mobil shop-u?

svarog84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 28. Maj 2005. 15:51
Lokacija: Novi Sad

Post od svarog84 »

Ma cena je skroz Ok, razmisljam da uzmem s700 koji je 330 evra a sada ovo! 350 za k750. Sta sad da radim? Valjda ovi nasi shabani nece da odvale 500 evra :disgust:

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

kod nasih skidaca sa mreza je sve moguce!!!! :chytry: :chytry: :chytry: :chytry: to treba zabraniti!!

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

ja sam video oglas na wapu, lik prodaje novi tel (bar tako kaze), za 410eur.
I jos je iz NS ako nekog zanima...
:)

svarog84
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 28. Maj 2005. 15:51
Lokacija: Novi Sad

Post od svarog84 »

Pa dobro s obzirom da je s700 u NSu 360 eura to i nije toliko pun al' s obzirom na evrop-skih 330-350 i nije bas malo

Vlada UK
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 31. Maj 2005. 19:24
Lokacija: London

Post od Vlada UK »

Samo da vas obavestim da sam pre dva dana u Londonu (UK) imao prilike da kupim K750i i bas sam se razocarao. U zurbi da ga izbace na trzsiste pun je bugova i ostalih tech problema. Moj savet vam je da ne zurite kao ja sa kupovinom ( kupio jedan vratio ga uzeo pare kupio drugi u drugoj prodavnici opet sa istim problemom ) polako i sigurno cekajte dok ne poprave greske koje su napravili.
Vlada UK

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Pa dobro u pocetku je svaki telefon bagovit, dok ne izbace novije firmware-e.
A koje to greske ima k750? Ajde navedi najvece, zanima nas. :unsure:

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Ok, hvala na odgovoru :)
Sto se menija tice na k700 i k500 je bio brz pa je naglo usporen na s700, pa je pretpostavljam k750 samo nasledio boljku od predhodnika, sto se kamere tice nadam se da ce to biti ispravljeno u sledecem firmware-u, sa slusalicom je opet ista stvar kao i na s700, sto ja ne smatram za neku preteranu manu, to je zato sto je rupica(e) za slusalicu mala :disgust: , i tu nema leka, ostalo me zanima da probam uzivo pa cemo da podelimo utiske.
U svakom slucaju zanima me da cujem misljenje svih onih koji su se domogli ovog telefona...
E i samo da znas do sada si poslao 3 poruke sa skoro identicnim tekstom :lol:
Poz...

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

Miljance napisao:Ok, hvala na odgovoru :)
Sto se menija tice na k700 i k500 je bio brz pa je naglo usporen na s700, pa je pretpostavljam k750 samo nasledio boljku od predhodnika, sto se kamere tice nadam se da ce to biti ispravljeno u sledecem firmware-u, sa slusalicom je opet ista stvar kao i na s700, sto ja ne smatram za neku preteranu manu, to je zato sto je rupica(e) za slusalicu mala :disgust: , i tu nema leka, ostalo me zanima da probam uzivo pa cemo da podelimo utiske.
U svakom slucaju zanima me da cujem misljenje svih onih koji su se domogli ovog telefona...
E i samo da znas do sada si poslao 3 poruke sa skoro identicnim tekstom :lol:
Poz...
sto se tice menija na k750,barem je 200x brzi od s700

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Drago mi je ta je tako, zvuci i logicno posto je k750 po jbenchmarku najbrzi SE nesimbian telefon.Cisto da se zna da je prethodna moja poruka replika na poruku koja je izbrisana jer se pojavila na 3 mesta. :wink:

sasa-SE
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 19:56

Post od sasa-SE »

Miljance napisao:Drago mi je ta je tako, zvuci i logicno posto je k750 po jbenchmarku najbrzi SE nesimbian telefon.Cisto da se zna da je prethodna moja poruka replika na poruku koja je izbrisana jer se pojavila na 3 mesta. :wink:
veruj mi ja sam ga testirao malo juce,nisam primrtio nijedan bug,slikanje sa kamerom ja neverovatno :o :o :o :o :o
meni je mnogo brz,

Odgovori