S700i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
AdiG
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 22:25
Lokacija: Sarajevo

S700i

Post od AdiG »

Razmisljam o kupovini S700i... Jest da mi je poskup, ali bih nekako odvojio lovu za njega.

Ono sto me zanima je: da li se isplati uzeti ovaj telefon??? Ako neko vec duze ima ovaj model, zamolio bih za informacije: kakva su iskustva (brzina, kamera, reprodukcija tona...)???
Takodje me zanima kakvo je stanje sa software-om: operativni sistem, mogucnost download-a programa, melodija i sl.

Unaprijed hvala

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

pa ja sam koristo ovaj fon nekih 6-7 meseci i sad sam ga promenio i uzeo w800. mislim da je telefon zaista dobar,posebno ekran,brzina mu je prosecna nije mnogo spora a nije ni nesto ekstra.meni je jedini problem bila memorija koja mi je premala,to sam lako resio sa w800. :D :D :D :D :D . ton je prilicno dobar!! kamera je zaista odlicna (jedna od najboljih) mada ce ti trebati malo vremena da ovladas njom u potpunosti!! neces se pokajati ako ga uzmes!!

AdiG
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 22:25
Lokacija: Sarajevo

Post od AdiG »

Hvala za info. :)
Definitivno nemam love za W800!!! Vjerovatno cu i uzeti ovaj handy... Ali nisam 100% siguran... :unsure:
Ima li, za otprilike te pare, neki bolji izbor? Kakva je konkurencija ovom telefonu? :blinky:

dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

Motorola E1000, velik i odlican ekran (240x320pix 36x46mm), vrhunski 3D zvuk iz dva zvucnika, 1,3MP kamera, 3G, prosiriva memorija, MP3, AGPS navigacija, BlueTooth itd... plus sto ih nema puno pa ces biti uvek u centru paznje.
Imas na podforumu Motorola temu "E1000-utisci", tamo imas sve info.

milosxp
Banned
Postovi: 12
Pridružio se: Uto, 02. Nov 2004. 19:12
Lokacija: Beograd,Kragujevac
Kontakt:

Post od milosxp »

Definitivno S700i,ja ga imam vec 9 meseci i nijednog trenutka se nisam pokajao,kamera najbolja u klasi,softver jednostavan,dizajn nesvakidasnji...veliki ekran,mp3,radio...i sve ostalo!!!

Bez razmisljanja! 8)
Milos Mihajlovic

AdiG
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 25. Okt 2005. 22:25
Lokacija: Sarajevo

Post od AdiG »

Sve je to super. Zahvaljujem se. Jos me zanima baterija kod S700i??? Koliko traje uz prosjecno koristenje?
I zanime me kako mogu najpovoljnije doci do ovog telefona i gdje, ali hocu ORIGINAL.

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

pa baterija je jedna od zamerki i moje veliko razocarenje!!! u pocetku dok se ne zasitis telefona nekako ces (valjda) skrpiti nekih 24 h a posle jedno mesec-2 trajace ti oko 2 dana (var je to bio slucaj samnom) sto se originala tice,neznam gde da kupis sem royalltona.ja sam moj kupio u telekom+ i kad mi se pojavio mrtav pixel nisu hteli da mi prime reklamaciju!!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa nema original i falsh, sve je to iz iste fabrike. :D
Samo ti uzmi u nekoj prodavnici koja je na dobrom glasu, jer ces za "original", tj. onaj koji nije skinut ni sa jedne mreze, morat da odvojis malo (dosta) vise pare, te bi ti onda bolji izbor bio W800... :P

Edited: Eh da, ja bi razmislio i od W550i. ;)

Edited again :D : Pa K750i uzimaj bre, ja nisam pratio cijene pa sam mislio da je skuplji... On je bolji od ova dva zajedno... :D

cgmiki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Ned, 28. Nov 2004. 19:24
:: Galaxy S6 64GB

Post od cgmiki »

Original imas kod quadra-communications,imaju prodavnice u Merkatoru i YUBC-u.Imam telefon od februara i zadovoljan sam.Memorija do 128 MB,ali dobro meni ne treba vise.Imas novi softver za nadogradnju preko Sony-Ericsson sajta.Baterija moze da traje i nekoliko dana,a moze i pola dana sve zavisi za sta ga koristim.

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Vidim da je telefon po specifikaciji super,ali me zanima da li ima dovoljno jake zvucnoke i kakva mu je kamera u poredjenju sa kamerom na 6630.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

U poredjenju sa 6630 mislim da S700 ima bolji zvuk,a shto se tiche slika,ako hocesh dobre slike na S700 morash malo da chachkash tj da znash da slikash...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

slozio bih se sa dexterom i dodao bih da me odusevio onaj najveci ekran koji sam video...inace MP3 "budi iz mrtvih" a kamera je 100% bolja od 6630 (koju sam imao)... :wink: :wink: :wink:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Dobar je telefon,malo je vec u "godinama",ali jos uvek prva liga.U jednom stranom casopisu sam procitao da je slika odstampana sa ovog telefona i sa kamere od 4 Mpix bila skoro ista po kvalitetu! Ne bi im bas poverovao 100%,ali sigurno je da je kamera sasvim ok za jedan telefon,ako dajes prednost kameri.
Definitivno dobar izbor 8) ,da imas malo veci budzet,predlozio bih k750i,w800i...

ikka
Banned
Postovi: 19
Pridružio se: Pet, 25. Nov 2005. 17:50

Post od ikka »

e a najzanimljivija stvar je to sto sam ja slikao neke slicice sa s700 i onda ih lepo odneo kod (mesto gde se izradjuju slike-stao mi mozak pa ne mogu da se setim kako se zove) i uradio sliku i ne vidi se nikakva razlika izmadju 1,3 mpx i na primer 3 mpx

jok_jok
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 23. Nov 2005. 13:54
Lokacija: VŽ, Cro

Post od jok_jok »

imo sam ga i ja, mogu reći da sam zadovoljan. imo bi ga još i sad, da mi nije pao na pod i razbio mu se displej. zna neko kolko košta novi displej i kolko bi para mogo dobit za taj fon sa razbijenim displejom??? :unsure: u vezi teme, meni je malo štekao kad sam pregledavao slike, nekad su mi animacije stale, pa sam morao izać i opet otvorit animaciju. još od mana mogu reća da ima sitne tipke, i da mi se često dogodilo da umjesto # stisnem 9. ostale mane mu nisam našao

bojankrmar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2006. 20:41

Post od bojankrmar »

e ljudi moze da primi vece kartice od 128. kome nemoze to je zato sto je stara verzija..... inace noviji mogu

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Jesi ti siguran u to!?Mislim da je problem u tome sto on podrzava samo MS Duo format memorijskih kartica,koje i ne postoje vece od 128MB,treba da podrzava MS Duo Pro da bi isao preko 128MB a malo sam sumnjicav da moze podrska za,doduse slican format,da se doda softverski!?Jesi ti to probao ili ti je rekla setra od tetke kojoj je to rekao drug kome je to rekao njegov kum...!? :wink:
Pozdrav 8)

mica
Banned
Postovi: 101
Pridružio se: Uto, 21. Feb 2006. 11:01
Lokacija: Kac NS

Post od mica »

....................za te pare mozes kupiti i bolji fon 8) 8) 8) ...w550....v3i.................
......Smej se smej,uvek se smej........

bojankrmar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2006. 20:41

Post od bojankrmar »

ima da se kupe ms duo kartice vise od 128 mb. sonyericsson preporucuje 128. imas u platou kartice a i puni ih oglasi... inace zvao sam i comtrade koji zastupa SE i rekli su mi da sigurno moze. pozz

bojankrmar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 10. Apr 2006. 20:41

Post od bojankrmar »

ljudi bezite od motorole v3i i v3x....ma uopste od motorole ja sam imao v3x i odma sam ga se otarasio.

Odgovori