Sony Ericsson > kritike i pohvale

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Puno pohvala za Sony Ericsson sa moje strane, poslednjih godina su iskazali svoju istrajnost nad, navodno, liderom Nokiom. Nikakve uvrede kompaniji Nokia, ali SE pravi stvarno dobre telefone, koji su bolji i od pojedinih Nokiinih koji su skuplji za oko 150 evra. SE pravi extra kamere sa autofokusom i dobrim blicem, mada bih uputio samo jednu zamerku, a to je tako mala stvar i nije mi jasno kako to SE nije uspeo da ugradi u svoje telefone. Kada zovem nekog moram drzati telefon na uvetu, ne moze da se vidi na ekranu da li zvoni telefon osobe koju pozivam, a tu funkciju Nokia ima...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

eh...imala sam gotovo uvek SE telefone...a poslednji je bio K700...i mislim da mu je velika mana što ne postoji mogućnost dodavanja drugih zvukova za poruku...a interesuje me ...ko ima K750 ili neki SE iz W serije...da li je kod ovih modela omogućena ova opcija...?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

mica
Banned
Postovi: 101
Pridružio se: Uto, 21. Feb 2006. 11:01
Lokacija: Kac NS

Post od mica »

Sve pohvale pogotovo za ove nove fonove kao sto su k800 i w950 extra nema sta!!!!!
ninolina, ni ja kad sam imao k700 nisam to mogao ali mislim da su tu gresku odklonili.
......Smej se smej,uvek se smej........

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

ninolina, pisao sam već da su na K750 i novijim modelima ubacili mogućnost da pored standardnih 6 zvukova za poruku postoji mogućnost da dodaš bilo koji zvuk iz telefona. To znam zato što jedan moj prijatelj ima K750 i baš mi je nahvalio taj telefon. W serija ima softver koji je gotovo isti kao kod K750, jedino su izmenili MP3 plejer i W serija ima mogućnost da MP3 plejer koristiš i kada je telefon ugašen (to je dobro npr. kada se putuje avionom pošto je upotreba mobilnih telefona u avionima zabranjena). To ni meni nije jasno što su u starijim modelima izostavili tu mogućnost, ali dobro, savršen uređaj ne postoji. Još jedna opaska - od modela K750 i W800 proizvođač je promenio konektor za punjenje i slošalice, tako da punjači i slušalice sa starijih modela ne odgovaraju, ali je način priključivanja ostao isti, što je po meni minus. U svakom slučaju još jednom sve pohvale za SonyEricsson.
Ghost

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

i ja sam imala k700i ali mi to nije smetalo.Da,na w550i i ostalim nowijim modelima postoji mogutjnost da se postawi bilo koje zwono iz telefona za pokurku :)
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

EnricoAdams
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Ned, 02. Apr 2006. 17:04

Post od EnricoAdams »

stefm napisao:SE pravi extra kamere sa autofokusom i dobrim blicem, mada bih uputio samo jednu zamerku, a to je tako mala stvar i nije mi jasno kako to SE nije uspeo da ugradi u svoje telefone. Kada zovem nekog moram drzati telefon na uvetu, ne moze da se vidi na ekranu da li zvoni telefon osobe koju pozivam, a tu funkciju Nokia ima...
To je i mene zezalo do pre neki dan ali sam otkrio kako mozes nekoga da cimas bez da drzis telefon na uvetu. Dok ne dobijes vezu samo ti se vrti ona animacija za zvanje a od opcija ima samo Cancel. Kada se uspostavi veza onda se sa desne strane pojavljuje opcija Speaker tako da po toj opciji mozes da provalis kada si nekoga cimnuo :)

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

e to i mene strasno iritira :x EnricoAdams, ne moze na mom w550i,opcija speaker se pojawi dosta ranije (nekoliko sekudni pre dok u slusalici ne pocne da zvoni ) a ponekad se weza dugo uspostawlja tako da ne wredi... :smutny:

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

Mislim da SE treba pohvaliti sto razumnoO prosiruje svoju paletu telefona...sa klasama i pod klasama!I kao sto neko ovde rece , ostali proizvodjaci sluze se evolutivnim tokom dok SE ide revolutivnim 8)
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

Naravno, oni polako ali sigurno osvajaju tržište, hteli mi to da priznamo ili ne, od mene za SE mnoooogo pohvala, a kao veliki plus im dajem to što kada hoćeš nešto da prebaciš sa telefona na komp ili obrnuto preko BT veze, ne treba ti nikakav softver za telefon, dovoljan je onaj koji dolazi uz BT adapter (imao sam T630, sada imam K700 i nisam morao da instaliram nikakav softver da bih radio sa njima preko BT-a, čak me je K700 prijatno iznenadio što može da radi kao BT daljinac za PC samo sa softverom koji dolazi uz BT, takođe nisam instalirao softver za daljinac). Kao manu im generalno stavljam to što za zvuk za poruku mogu da se stave samo onih 6 ponuđenih, ali je to od modela K750 pa nadalje kod novijih ispravljeno. Drugu manu dajem za K700 što je kapacitet baterije jako mali s obzirom koje sve funkcije telefon ima (700mAh), tako da memorijska kartica kod njega ne bi bilo dobro rešenje ako bi postojala, iako mu je Media Player odličan.
Ghost

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Mene nervira ovaj tip dzoistika sto skuplja prasinu(i samim tim koci),dizajn(svi su slicni kao jaje jajetu),takodje mi se ne svidja konektor za punac i slusalice kao i nemogucnost lakog menjanja maski.

slayer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 04. Jun 2006. 19:20

Post od slayer »

Sony Ericsson w810i je odlican telefon! ima kameru 2mpx, stereo zvucnike... ma extra! da li neko zna gde u beogradu ima da se kupi ovaj telefon a da nije skidan sa mreze tj. sa walkman logo-om? ko zna molim vas neka mi sto pre odgovori! moj mail je vokiv@yahoo.com
born to kill

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

NIKOLA VAPA/CA, za konektor za punjač si u pravu, to je Nokia najbolje rešila (ako rikne konektor na kablu, lako se menja i ne moraš zbog toga da kupuješ nov punjač), ja sa džojsticima nisam imao problema, a K700 mi je drugi SE (prvi je bio T630 i radi i dalje perfektno), za dizajn si takođe u pravu, mada meni to nije bitno, a što se tiče maski, to po meni i jeste i nije mana (kod Nokia se maske lako menjaju, ali se zato i brzo rasklimaju).
Ghost

Odgovori