W810

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Flash teme? Jel' to sinonim za animirane teme ili sta? Nego Dream_weaver je imao nekih problema sa LEDom- po defaultu mu je treperila, a nije bila u SOS modu.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

vidio sam ovaj telefon ali je skinut sa t mobile mreze ,, pa sada da li se isplati uzimati takav telefon shodno softveru itd.... ??????????? 8)
rocK for ever

woody
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sre, 08. Feb 2006. 18:34

Post od woody »

@ akki, gdje da nadjem flash teme, ako imas koju, mozes li mi poslati....pleeeease? :oops:
@ rocK, w810 skidani sa t-mobile koji se mogu naci kod nas su u potpunosti debrandovani i stavljen im je trenutno aktuelni R4CK003 firmware, koji ispravlja dosta bugova prethodnih firmware-a.Evo, ja imam isti takav i za ovih 5 dana nisam naisao ni na jedan bug ili problem....dakle, nema zime.
Cini mi se jedino da telefon nesto tise zvoni u odnosu na w800, jeli iko to primjetio?
Inace fon je zakon, ekran je strava, mnoogo bolji (svjetliji, ljepse boje, malcice i fizicki veci) u odnosu na W800/K750/D750, narocito se to primjeti kada se direktno uporede.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Aj da odgovorim ovde, bolje nego preko pp=a ,ovako moze da vidi vise ljudi a siguran sam da tje jos neko pitati... a i da ne krsim moje pravilo da ne pruzam podrsku preko pp=a jer ako napravim jedan izuzetak ne bi bilo fer prema ostalim ljudima... ;)
Dakle, download tema za w810 kao i ostalih stvari za w810 se moze natji, izmedju ostalog, ovde... ima ih na jos mesta ali postoji google pa trazite...
Sve bi to bilo ok da, kao i obicno, ne postoji mala zackoljica, a to je da je, izgleda, kod brandiranih telefona iskljucena opcija flash tema jer taj fajl mora biti u fw sto kod operator verzija nije slucaj... samo da napomenem da ja to nisam probao jer imam nebrandiran telefon i kod mene flash teme rade, ali ako je verovati ljudima na forumima koji imaju brandirane telefone i kojima ne radi, a ne vidim razlog sto bi se neko zalio na nesto sto radi, onda je jedino resenje da se ubatzi novi sw koji nije brandiran...
naravno vi koji imate brandiran telefon skinite, probajte pa javite, ali mislim da netje da moze, nazalost :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Akki aj objasni kakve su te flash teme,ja sam probao na k750i i nece da radi,aj objasni malo.Je to kao animirana tema,ili je nesto drugo.
evo sad sam na nekom stranom forumu pronasao ubacivanje tog flsh plugina,ali hoce li mi neko reci za sta je to,je su to kao animirane teme.Je ovo ta flash tema Slika
i ova SlikaI taj plugin flash moze da se ubaci u k750i i w800i,u k500i u k700i,i s700i
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Flash teme su teme koje su uradjene u flashu, samo ime govori, sta je flash procitaj ovde...
Da to sto si nasao su flash teme, koje menaju kompletan izgled menija a taj plugin ne pomaze... mora biti podrzan od strane sw telefona... mada o5 kazem nisam probao ni na brandiranom w810 ni na nekom telefonu koji ne podrzava flash teme pa probajte mozda radi ali mislim da je mrka kapa... ;)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Akki ali svi koji su probali taj plugin njima radi,i stavljali su te flash teme,evo sad sam video da je ubacivo te teme flash
Poslednja izmena od MilančeBGD u Ned, 11. Jun 2006. 18:30, izmenjeno 1 put ukupno.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

daj link da vidim... kao sto rekoh nisam probao, mozda radi ali ne verujem dok ne vidim svojim ocima... :wink: jer je problem sto swf fajl mora biti u ROM=u telefona....
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

marke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 11:33

Post od marke »

ja sam na 810i stavio te teme, bez ikakvog plugin-a pre toga, i radi...(nije brandiran)
orbit, equalizer i emerge... i rade fino, samo sto mi se jedino orbit svidja...

XIII
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 12. Jun 2006. 19:34

Post od XIII »

pitanje posto sam pred kupnjom ovog aparata (allmost there :) )
koju bateriju ima W810i (vrsta i koliko mili ampera)?
jacina zvucnika zvona ( jace il slabije od K700i) ?

woody
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sre, 08. Feb 2006. 18:34

Post od woody »

Baterija : 900mAh Li-Poly BST37
jacina zvona je nesto jaca u odnosu na K700, ali subjektivno, cini mi se nesto slabija u odnosu na W800.
Ako ga vec mislis da kupis , obrati paznju na firmware.Moj ti je prijedlog da ne uzimas ako nije verzija R4CK003, jer se masa ljudi zali na prethodne verzije, izgleda da su prilicno bugovite.
Firmware mozes vidjeti : settings-->general-->update service-->software version.
Takodje, pozeljno je da telefon nije brandovan.
Sretno! :wink:

marke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 11:33

Post od marke »

mislim cak da je bolje da uzmes ne brandiran telefon nego sa novijim fw, jer citajuci po stranim forumima, najcesce je kod brandiranih telefona problem sa bug-ovima.

XIII
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 12. Jun 2006. 19:34

Post od XIII »

To ljudi, hvala.
Ali zar se nemoze update sw napraviti manualno preko fona. To su stavili kao mogucnost...
Naravno da uzimam ne brandiran fon.
K700i koji sam imao bio je brandiran pa mi je sve nekako bilo kao pod uzdama (kocenje), cak ni remote za de3sktop nije sljakao (a imao sam najnoviji sw)
damn i taj brand (zigosanje)

Milenaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 11. Maj 2006. 12:16

Post od Milenaa »

ja sam u slicnoj situaciji kao XIII, samo me jos interesuje da li neko zna u kojoj prodavnici(u beogradu) ima da se uzme doticni w810i da nije brendiran i da ima novi sw?!?

hvala! :)

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

a moze li neko reci koji je onda najbolji FIRMWARE za w810 , ili koje bi bilo pozeljno uzeti ????????? :wink:
rocK for ever

marke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 11:33

Post od marke »

pazi, ja imam R4CE012, to je kao stariji, bagovitiji fw, ali nemam BAS nikakve probleme sa njim, ali sam citao da sa njim imaju samo brandirani telefoni...tako da ako ne uzmes skidano sa mreze, svejedno ti je koji, mozes da ga update-ujes preko seus-a uvek, sto ne mozes u slucaju brandiranog, mozes samo da ga nosis u sevrvis da ti ga fleshuju...

Udja
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 19:15

Post od Udja »

imam jedno pitanje :roll: da li moze nekako da se nadje neki program pomocu kojeg ce moci da se gledaju filmovi na fonu....slicno smart movie-u ili tako necemu? kthx

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Moze li mi reci neko ko ima SE W810i kakav je telefon u principu i da li se isplati kupiti ga? Da li se uz telefon dobijaju slusalice i da li je osetljiv na padove, posto sam cuo da K750i jeste?

seCSuallac
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Ned, 02. Jul 2006. 12:49
Lokacija: Gracanica
Kontakt:

Post od seCSuallac »

pa, po swemu sudeci, miSLim da SADA wredi Qpiti owaj foNETeL... cena u TELEKOM+ (gde nije skidan sa mrezze - moze neko da proweri ako mu nije PRaBLM) je SADA 294 EWRa i s obzirom da ima weci broj WRLina nego mana - wredi za te parcije!! :?

aLi se nikako ne bix dwoumio izmedju SE, "nokiJE", i samsunga!! SE ima UNiwerzaLne modeLe, za raZLiQ od nokie i samsunga koji imaYU modeLe sa jednakim brojem mana i wrLina!! SE ima modeLe koji za nase cene imaYU SUPer funKCije, a to je, po meni, weLiki + ...
:wink:
dets wor a du bejbi!! 8)

marke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 11:33

Post od marke »

Vredi ga kupiti sigurno... savrsen je kao telefon.. sve ima i radi perfektno... nema sybian ali za mene je to plus.. zbog trajanja baterije, trebace ti ako dosta slusas mp3.. ali kao telefon, radi super i izgleda jos bolje :)

Odgovori