K800i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

pa cekajte...ja kad ukljucim opciju red eyes reduction pojavi mi se ta crvena lampica pre nego "okinem"...da nije to to??? 8)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Nije to to,ta crvena lampica ti je pomocno svetlo koje pomaze kameri da fokusira objekat koji slikas,tj. aktivira se kad do pola pritisnes dugmd za slikanje,a red eye reduction ti sluzi za odstranjivanje efekta crvenih ociju na slici,odnosno kad aktiviras tu funkciju blic ti dva puta zasvetli umesto jednom,prvi put da bi nestao efekat crvenih ociju a drugi za normalno slikanje!
U al se raspisah!

bracki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 27. Nov 2006. 10:16

Post od bracki »

http://torchk800.matlista.se/ i btw crvena lampica solidno svijetli u mraku. :) ;) nego mene zanima imate li problema kada udjete u kontakte i krenete prema gore, pa vam nakon opcije "novi kontakti" jednostavno resetira mob. a ponekad mi umjesto konkati pise "klontakti" :unsure:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

nisam imao tih problema... :uhuh:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Nisam imao takvih problema,al mi se desavalo par puta da mi se fon sam od sebe restartuje,a cesto mi se desava da kad pregledam slike preko celog display-a (Landscape) telefon potpuno zabode i posle moram da cekam 10-ak sekundi da se odbaguje,moguce da je to zbog toga sto mi je memorija na fonu skoro puna,a jos nisam uzeo M2,a mozda je i bug u software-u!
Btw koju verziju software-a imate,ja i dalje imam onu staru R1CB001,jel ima neko mozda noviju,preko SEUS-a ne moze,stalno mi govori da imam poslednju verziju iako ima i novijih! :blinky: ;)

milorad28
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 22. Nov 2006. 09:07

Post od milorad28 »

bracki napisao:http://torchk800.matlista.se/ i btw crvena lampica solidno svijetli u mraku. :) ;) nego mene zanima imate li problema kada udjete u kontakte i krenete prema gore, pa vam nakon opcije "novi kontakti" jednostavno resetira mob. a ponekad mi umjesto konkati pise "klontakti" :unsure:


mora da imas neketacke ili zareze u imeniku i zato ti se restartuje probaj da stavis slova umesto toga i radice kontakti normalno

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

znate li koja je najnovija verzija softvera i zasto mi se cini da su slike malo zamucene? inace imam verziju R1ED001...hvala... :oops: :oops: :oops:

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

danas sam posle duzeg vremena snimio video i provalio sam da nema zvuka,odnosno da krzi i to strasno krchi
gasio sam telefon,vadio bateriju,resetovao ga,probao sam i diktafon i shvatio sam da i tada krchi -kada snimam govor(nishta se ne cuje)
posle pola sata sam uzeo opet da proverim i sve je lepo radilo,ali pre toga sam protresao telefon,bojim se samo da nije neka membrana na tom mikrofonu popustila ili sta vec
da li neko zna sta moze da bude,da li je ovo softverske ili hardverske prirode
nisam ni pomishljao da ovako nesto moze da se desi

da li neko zna kako da file koji sa kompa prebacim na fon(u txt formatu)kopiram pa da pastujem u porukama,da to mogu da posaljem kao sms(uradio sam to sa tekstom o cak norisu) a sad nema sanse da se setim sta sam uradio

dojlimi
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:35

Post od dojlimi »

glavna mana k800i je video mod kamere jer je isti kao i na k700i, za 2006 i 2007 godinu opsta katastrofa :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
A N D R O I D

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

danas sam provalio da mi zuji punjac za k800
kada je ukljucen u struju on zuji,a kad ga skinem sa utikaca on zuji jos jace ali samo 3-4 sekunde
da li neko zna o cemu se radi,punjac je se originalan
nokia c7

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Imas muvu u punjacu...

Salim se naravno...

Pozdrav...

dojlimi
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:35

Post od dojlimi »

meni se slicno tako ponasao punjac na w800i pa mi je crkla baterija posle manje od mesec dana. moj ti je savet da ga odneses na popravku ili da nabavis nov punjac. manja ti je to investicija od originalne baterije.pozz
A N D R O I D

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

@llulle - nemoj da mislis da ako je pakovanje original da je i punjac ili baterija...nismo svesni sta sve rade sa tim telefonima, pogotovu skupljim i u "fullu"...sve se da raspakovati i prodavati odvojeno...ja sam recimo dobio karticu uz telefon a to se ne desava u svakoj radnji...nemojte kupovati skupe telefone po najnizim cenama... 8)

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

kako se k800 puni preko usb kabla,probao sam i kao modem (usb internet i kao transfer file)
i ne pokazuje da se puni baterija
pomozite please
nokia c7

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

dojlimi, nije ti sigurno crkla baterija zbog toga, jer meni isto zuji punjac na w800 vec godinu i mesec dana i nista mi nije bilo... :uhuh:
iPhone + CX300

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

sta sad da radim,da li da menjam punjac ili sta
on puni,a rekli su mi da dok on puni da je ispravan
on zuji 3-4 sekunde kad ga istaknem iz utikaca
nokia c7

marko07
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 21. Okt 2005. 13:55

Post od marko07 »

llulle, na stand by-u kucaj: desno zvezda levo levo zvezda levo zvezda i otvorice ti se meni idi u service settings i tu imas opciju charging i tu se podesava da li da se puni preko kabla ili ne!A sto se tice prebacivanja txt fajla i kopiranja texta-prebaci fajl na tel,otvori ga idi na more pa select all pa idi na copy udji u sms pa paste i to je to!

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

uradio sam sve sto si rekao za skriveni meni i usb charging ali nece da pokaze gore na bateriji da se puni-stoji samo zeleno-84%
da li tako treba bez tog znaka za punjenje ili se nista ne desava
da li kada utaknem usb u fon treba da izaberem jednu od dve opcije koje mi on ponudi ili da odbijem obe?

resio sam da flashujem fon preko seusa,pa me interesuje da li moze da dodje do komplikacija ili da fon crkne ili sl.
da li je postupak isti kao sa w810 ili ne da li je nko to radio sa k800
nokia c7

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Fon ne moze da crkne,jer cak i da zeznes nesto samo treba da ga odneses do servisa da ti ga fleshuju i to je to! 8)
Mislim da neces moci nikako da ga sam fleshujes preko SEUSA jer na novijim SE telefonima postoji neka vrsta zabrane,probao sam da to uradim nekoliko puta,kao sto sam radio na starom K750,al mi stalno prikazuje da vec imam najnoviji software (sto naravno nije tacno (R1CB001) :dry: ),znaci jedino resenje je servis,evo pogledaj ovde,vec se diskutovalo malo o tome:
viewtopic.php?t=7644&postdays=0&postorder=asc&start=40
Inace prodao sam ga danas (K800),i trenutno furam poslednju rec tehnologije u svetu mobilnih telefona,Siemens C55 :lol: ,dok ne uzmem za 10-ak dana W850! 8)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ljudi, je l' zna neko zasto mi ne reaguje dugme sa strane za pojacavanje zvuka u slusalici??? imam R1ED001 verziju softvera...ni kad pustim neku pesmu ni kad zovem nekog ne reaguje uopste...ako neko zna...hvala... :oops:

Odgovori