K750, diskusija, pitanja i odgovori

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
msimas
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 12. Mar 2007. 10:28
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od msimas »

Probao i slicice sa fona, i nece. I ovo sa POPUP sam probao, tada na off ne izlazi ime i broj onoga koga ja zovem. Kad je na on oda to izlazi a vidi se i slika. Probcu opcije da namestim da je broj samo na SIM i da je samo na fonu.
Da li neko zna?

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

McLaren, sorry ja sam mislio da pitas za sebe trebali kliknut save.. pogresno sam formulisao tvoje pitanje ..to za "Mobil stručnjak" svatit cu kao kompliment a ne kao provokaciju :D :wink:

msimas a jesil uzeo nov fon, koliko ga vec koristis i imas li garancije, ako imas nosi ga tamo gde si ga kupio i neka se oni pate sa time il ako nista neka ti flesuju telefon i ubace novi softwer jer stvarno se vise nista ne moze uradit da to bude ok ..sve to lici na bagovit softwer i Bog zna sta jos nije ok kod njega

moja preporuka je da ga nosis u servis, jeste mala mana ali kao sto rece, Bog zna sta jos nije u redu

msimas
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 12. Mar 2007. 10:28
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od msimas »

Telefon je nov, kupljen pre 7 dana u radnji, pod garancijom je. Ali danas sam dobio sliku jednog pozivaoca. Naime za sada ima 3 pozivaoca za koje zelim da imam sliku kad me zovu. Zena, cerka sin. Danas me pozove sin i na moje iznanedjenje vidim njegovu sliku. Sve izkontrolisem kod njega, slika je u Camera pictures. E onda pogledam i ostale dve slike su istom dir.,(cerka i zena) ali kad me one zovu nema slike!!! Sve tri slike su slikane fonom. Znaci da nije stvar za servis ili reklamaciju, ali ko zna:) Mora da ima neka caka koju ne mogu da provalim. Sto se tica slika, odlicne su, video zapis perfektan, jedan sam stavio na sajt mojih unuka.
Da li neko zna?

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

heh.. napreduje, sporo ali sigurno.. kao sto kazes, u jednu ruku i nije za servisa ali.. nije ni kako treba...
nista, javi kako bude islo posle

poz

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

msimas,sasvim je moguce da ne radis bas sve kako treba,jer cim ti pokazuje jednu sliku,logicno da bi trebalo i za sve druge,procackaj jos malo pa ako jos budes imao problema pitaj! :wink:
napalm death napisao:to za "Mobil stručnjak" svatit cu kao kompliment a ne kao provokaciju :D :wink:
Dobro si shvatio! :wink:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

msimas, u pocetku dok je tel jos nov cesto bude da ima neke bugove,npr meni dok sam ga imao nije prvih 10-tak dana hteo da zapamti precice dzojstika,pa nemam pojma mozda ima veze sa ovim.....
D500&E71

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

loki13, da, upravo sam ja to govorio kad sam ja svoj uzeo, da nije hteo pamtit slike za poziv, melodije za poziv a ni precice.. sad sve OK radi tako.. sve je moguce

McLaren onda hvala ;)

Ciklohell
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 12. Mar 2007. 19:29

Post od Ciklohell »

hvala uspeo sam! desavalo se da ni neke jar aplikacije nisu htele da rade pa sam ja experimentisao sa nekim izgleda glupostima :wacko: ali sam uspeo :D

[eDo]
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 14. Mar 2007. 15:34
Lokacija: Vranje
Kontakt:

Post od [eDo] »

Jer zna neko kako da stavim noviji drajver za cameru da mogu da zumiram na maximalnoj rezoluciji?Telefon je quick share.Kada udjem u skriveni meni software info dobijam Camera versions Camera curent:5.3.Da li moze nesto da se uradi da se stavi noviji sw?Ja sam updatetovao sa aplikacijom koja ide na cd-u uz tel i nije se nishta promenilo i dalje ne mogu da zumiram.
Master , I am here to serve you!

pheonix
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 14. Mar 2007. 20:34

Post od pheonix »

Ovako, imam jedno pitanje... Imam k750i kupio sam ga novog prije 2 mjeseca otprilike... Problem je taj sto kad instaliram neku themu background mi se ne pomjera... znaci bude obicna slika... a taj isti backgroud prije 10 dana je bio pokretan... theme takodjer koje skidam su orginal za k750i a i njegove theme koje dodju na telefonu isto tako nerade, background bude nepokretan... gledao sam u opcijama, background mi je nastiman kao design, znaci nije iskljucen niti kao obicna slika aktiviran... ako moze ko da pomogne :cry: Pozdrav

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

pheonix, pojasni jel ti se i prilikom fabricke npr eternal teme ne pomera pozadina?
Ili si mozda skinuo teme koje nisu animirane!!!
D500&E71

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

pheonix, stavi bilo koju animaciju u GIF formatu i vidi dali se pomera, jr moze biti da i nisu animirane theme ..u ostalom, otkud znas da su bas animirane, nekad je greska u opisu teme

jabre
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 29. Jan 2007. 15:48

Post od jabre »

jedno pitanje
DA LI JE MOGUCE NA K750I KORISTITI KONEKTOR ZA KLASICNE SLUSALICE 3.5mm KOJI SE DOBIJA UZ W800I ILI W810I
P.S. sw mi je od K800i
unapred hvala

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ma može jabre sve, imao si i na prvoj strani rešenje, nego, kako šljaka sw od K800i na K750i :D :blinky: :lol:
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

pheonix
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 14. Mar 2007. 20:34

Post od pheonix »

ni kod enternal se ne pomjera pozadina.... :smutny: a animirane su 100% jer kod prijatelja na istom telefonu tema radi... Da se ja rijesim tog telefona a :) dobivam ponudu da zamjenim sa k610i telefon koristen kao i moj... nesto manje mozda... da li je pametno to uradit... jel kvalitetniji k750i?? Pozdrav

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

jabre, hehe od k800i :lol: :lol: valjda od w800i :o
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Predlog: Ovakve teme cesto mogu da budu pravi haos. Da bi se to izbeglo predlazem da pitanja budu druge boje, recimo tamno plave. Eventualno boldirana crna. Odgovori, klasicna, crna boja. Preglednije je i lakse za pretrazivanje...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

Lobachewsky, apsolutno se slazem samo da li ce moderatori to blagosloviti..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

pheonix, pa problem je onda najverovatnije do sw (nista sto jedan fles ne moze da izleci),a zamena za k610 u principu bi bila silazak sa konja na magarca,k610 je 3g tel i nema dzojstik kao k750,dok k750 ima kameru sa autofokusom (k610 nema),nije 3g i ima duplo jeftinije mem kartice (ms duo pro od 1gb je 30e,dok su m2 od 1gb 60e)!
Po meni bolje ga fleshuj i mirna backa!
D500&E71

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

pheonix napisao:ni kod enternal se ne pomjera pozadina.... :smutny: a animirane su 100% jer kod prijatelja na istom telefonu tema radi... Da se ja rijesim tog telefona a :) dobivam ponudu da zamjenim sa k610i telefon koristen kao i moj... nesto manje mozda... da li je pametno to uradit... jel kvalitetniji k750i?? Pozdrav
To je do fw - poznato je kao bug kod nekih verzija.Ako uradis update,sve ce biti ok.Koliko se secam,kod nekih bugova,lek je bio da nakon sto postavis animiranu temu,udjes u pozive(calls),i kad izadjes iz njih,gle cuda - animacija mrda!Probaj i to.Inace,k610 je losiji od k750,jedina prednost mu je 3g,ali to objektivno ne znaci puno.

Odgovori