Ubacivanje acoustic drajvera i ikona

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
fender
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 01. Nov 2008. 01:33

Post od fender »

heh resio sam problem oko onog Command: Error 0x02...

neke audio zezalice koje sam ubacio su pravile problem...izbrisah gamad i sada je sve ok :)

Fantom31
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sub, 13. Sep 2008. 20:04
:: GT-N7100

Post od Fantom31 »

da li modu da se ubace drajveri za zvuk nak850??? Kako i koji su najbolji??? Cuo sam da moze preko A2uploader-a ali meni nece da pokrene taj program.
sta da radim???

Fantom31
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Sub, 13. Sep 2008. 20:04
:: GT-N7100

Post od Fantom31 »

Jel moze neko da mi okaci l ink za download nekih novih drajvera za k850i??? :roll: :roll: :roll:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

sale987, mora da ti je promaklo, ali modovanje K850 je moguce vec skoro mesec dana! :roll: :wink:
Pogledaj malo >>OVU<< temu! :wink:

Irena777
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 17. Jan 2008. 16:46

Post od Irena777 »

Nestao mi je RSS-reader iz precica i ne mogu da ga nadjem na drugom mestu(moguce da mi je neko izbrisao).GDE da ga nadjem i jel' zna neko gde ima boljih drajvera od verzije 2.5 za 3g kameru ?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Poruke, pa unutar poruka se nalazi RSS ;)
A ko jos koristi 3G kameru, da je k790i bio mnogo zastupljeniji u Evropi prodavao bi se mnooogo vise nego k800i.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Irena777
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 17. Jan 2008. 16:46

Post od Irena777 »

Ja ga koristim,mada ga mnogi ne koriste i ako imaju.Ponekad moze da bude korisno.U svakom slucaju hvala ti! ;)

MiLaN_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 02:05

Post od MiLaN_93 »

E, jesu li ovi acoustic driveri samo za k800? Posto ja imam walkman mob. Pa ne znam shta bi se desilo ako bih ubacio neki driver u moj mob. ?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Acoustic su za sve DB2020 modele :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

dange
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 07. Nov 2007. 19:15

Post od dange »

imam k530@w660, zanima me dali se ubacivanjem nekih drivera može poboljšati camera(koji su to driveri),i dali je stvarno vidljivo poboljšanje...fala

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

dange, ja ga imam, i iskreno receno, kamera na k530 i nije neka... Ako bas hoces da probas, trazi Brazzuka-ine camdrivere :)
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

Prophet
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 16. Jan 2009. 08:53
Lokacija: Planet Earth

Post od Prophet »

Pozdrav!! imam k800i i radim preko XS++3.1 znaci mijenjanje ikona. Zanima me kako i sa kojim programom da mijenjam one ikone od signala na displeju, ikonu od baterije i loudbar-a??
Believe or not, it's happens...

Slobodan_NS
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 227
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 20:48

Post od Slobodan_NS »

zasto kada ubacim w880i acoustic drajver Bude mi jak glavni zvucnik a kad me neko zove i kad pricam na onaj mali zvucnik jako ali jako slabo se cuje!? mislim znam da su tako drajveri uradjeni ali jel moze nekako da se zbudzi da se pojaca taj mali zvucnik za pricanje!?

Kod: Obeleži sve

Prophet
to ti se zove patchovanje telefona a kako da to uradis 2 momka su ti perfektno objasnila ovde : viewtopic.php?t=14592

i

viewtopic.php?t=14635 , posle ako ti bude zatrebala pomoc slobodno pitaj!

Prophet
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 16. Jan 2009. 08:53
Lokacija: Planet Earth

Post od Prophet »

Instalacija "Quick Access Patch-a":

1) Prvo sto treba da uradite je da vas Main Firmware prevucete u "qamaker.exe" koji se nalazi u folderu Setool2Lite-a.

Ne kuzim gdje mi je Main Firmware? Imam folder qamaker ali nemam taj Main Firmware. Napravio sam backup gdfs i imam taj file kao " gdfs_35342701607033.bin ". Probao sam njega prevuci na qamaker.exe ali nista se ne dogadja... Mobitel je SE k800i
Believe or not, it's happens...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Trebas prvo odraditi update na CID52 ;) i ubaciti R8BF003 FW.
Takodje ovo je tema za ubacivanje drajvera, a ti pitas o patchovanju...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Prophet
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 16. Jan 2009. 08:53
Lokacija: Planet Earth

Post od Prophet »

Nasao sam, i krenuo sa procesom koji je uspjesno zavrsio sve do kraja. Sve sam napravio kako je bilo receno i izvadim bateriju, stavim nazad i upalim mob. kad poruka INSERT CORRECT SIM CARD :blinky: :blinky: :blinky: :blinky: :blinky:
Mobitel je kupljen u T-com centru i odkodiran je bio na Tele2 mrezu. tj mogao sam staviti u njega 098 i 095 kartice. Koristim 095 karticu i sad mi je poslije ovoga procesa koji je prosao bez greske prijavio da je kriva kartica unutra. Kako da napravim backup gdfs-a, koristio sam Setool2lt za to sve.
Believe or not, it's happens...

Milanokos
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 190
Pridružio se: Pon, 14. Jul 2008. 22:55

Post od Milanokos »

Prophet, i ne znam po koji put se ponavlja na ovom forumu...zakljucao si fon...SIMLockPatchGen skini sa neta,napravis patch za otkljucavanje u .vkp exstenziji i ubacis preko JDflasher-a ili setool-a... :)
Iphone 3GS 16 Gb
SE K850

joca_kg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:45

Post od joca_kg »

Imam problem da ubacim acoustic drajvere u k800i.color red, erom cid 52 , otp cid 51,software r1jg001.ubacivao sam preko xs-a po tutorijalu,i sve super ide ali zablokira na "activating filesistem".Da li moze neko da mi pomogne oko ovog problema?? unapred hvala

milutinndv
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Ned, 16. Dec 2007. 05:26

Post od milutinndv »

Jel može neko,ako ima da okači ovo na net,treba mi za k800i, centur's dispdriver0_v.4.Dispalay driver.Ugasili su link koji sam našao.I da ovde stavi link.Unapred hvala.

stolef
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 07. Mar 2008. 23:59
:: samsung s3 I9305
Lokacija: Novi Sad

Post od stolef »

Milanče molim te za pomoć, danima čitam ovo sve i nikako ne mogu da povratim kameru iz mrtvih.
Nisam planirao,ali sam ubacio i srpski i bolje acustic drajvere,što je dobro i hvala na svim uputstvima,ali KAMERA mi je i dalje mrtva i ni jedan drajver joj ne pomaže. inače imam k750 CID 36 RED

POMOZI MI ZA TU KAMERU PLIIIIZ

Odgovori