K750, diskusija, pitanja i odgovori

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

ms, pa videces i sam da baterija dobija svoj optimalan vek trajanja tek posle mesec dana,a taman ces ga i za tih mesec dana izuciti i manje cackati,pa samim tim verujem da ces biti prezadovoljan trajanjem iste!
D500&E71

ms
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 28. Apr 2007. 22:59

Post od ms »

Evo posle 70 sati kapacitet baterije je pao do 15% i evo sada sam je napunio. Ovo je odlican rezultat. Hvala na savetima!
Punjenje je trajalo 1h15 min, a tel je bio ugasen za to vreme. Tako da je ipak sve u redu sa baterijom.

Blackmore
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 01. Maj 2007. 11:34

Post od Blackmore »

Da li neko zna gde se mogu kupiti slusalice za k750i, bilo da su ove originalne, bilo neke kvalitetnije, tipa modela HPM-70...? Nesto su mi otkazale moje, moram da ih prelepljujem...kontakti su oslabili...

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Blackmore, pa trebalo bi da ih ima u svakom servisu,bar sam ja za sebe u prvom servisu na koji sam naleteo kupio nove sluske pre 6-7 meseci..pozzzz 8)
<<<Black N96>>>

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Tapazzirung, samo se moli Bogu da nije otisla kamera.Jer ne verujem da je to bas jeftino,nego sam ja mislio da nije slucajno otisao mali deo koji pokrece kameru kad se otvori poklopac pa sam te zato pitao da to uradis.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

nikolabj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2004. 19:58

Post od nikolabj »

[quote="McLaren"][/quote]
a da li se kada iskljucim "gsm and gprs", nego ukljucim "gsm only" GPRS sam aktivira kad, npr. primam MMS?

Izmenio:gameforce:Nepotrebno citiranje cele poruke!
SE k800i +1gb +mps60 :-)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Da,najnormalnije bi trebalo da primas i saljes MMS-ove! :wink:

dejanbr
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 25. Jan 2007. 00:19

Post od dejanbr »

Da li neko zna gde se moze kupiti kod nas MXE-60-ksenonski blic za k750i?
:blinky: Unapred zahvalan!

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Au bre svi hoce da im se servira na tacni,kao prvo prelistaj ovu temu koja ima samo 7 strana a kao drugo pogledaj malo forum pa ces naci...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

Tapazzirung napisao: ...CDA je 102239/43 a tu se nalazi i 1EOW sto znaci da je budzen... da li mogu da updatujem softver preko SEUS-a...?
Pa pošto ti je ubačen CDA od Z1010 (Operater "3", Italija), SEUS ti uopšte neće prepoznati telefon i prijaviće ti da ne postoji update (kao da već imaš najnoviji software).
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

nikolabj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2004. 19:58

Post od nikolabj »

narode, hocu ovo da vas pitam: kad sam imao SE Z600, a moze i na T630, kad udjem u bluetooth opciju, mogao sam da 'udjem' u fon kome je ukljucen bt, naravno kad mi dozvoli, i da mu "browsujem" fajlove i uzimam sta mi se svidi. moze li to (i kako) na Clari, ja za godinu ipo nisam uspeo, mozda neko drugi jeste?
SE k800i +1gb +mps60 :-)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Ne postoji integrisan fabricki BT browser na K750,al zato ima extra java program koji to radi mnogo bolje nego fabricki! :wink:
Ako te zanima javi mi se na PP! :wink:

Vulle
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 13:06
Lokacija: Beograd

Post od Vulle »

Imam problem sa SE k750i kada ga povezujem sa PC-jem. Naime kada zakacim telefon na kabl sve lepo funkcionise, prebacujem slike itd. ali kada otkacim telefon racunar mi se resetuje. Jel imao neko neka slicna iskustva? Unapred hvala!
...

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

reset se desi samo kad iskljucis samo fon ili i flash,dzojstik ili bilo sta drugo preko usb'a?proveri u biosu podesavanja vezana za usb i proveri ovu proceduru sa fonom na drugom kompu da vidis dali se isto ponasa!
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Vulle
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 13:06
Lokacija: Beograd

Post od Vulle »

desava se samo kada iskljucim fon. probao sam na drugim racunarima i samo se na jos jednom desilo. u biosu sam sve proverio i sve je ok.
...

minotaur
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 14. Maj 2007. 11:40

Post od minotaur »

Pozz svima..
Imam cudan problem sa aparatom.. Uzeo sam pre par dana k750i skidan sa vodafon mreze, softver R1CA021 i ono nesto drugo mu je CDA 102338/***. Uzeo sam karticu od giga i desava se da nece da cita mp3 koji prebacim sa kompa na karticu. Nasao sam na netu da je to neki bug i da se ne desava kad se koristi citac kartica za prebacianje. Medjutim desava se. I desava se da kada snimam film zabaguje, samo izadje iz moda za snimanje i taj film je neupotrebljiv. Ako pokusam da pogledam film displej postane beo i telefon se restartuje, a nekad samo zablentavi, pa moram da vadim bateriju.
A nista od ovoga se ne desava kada ubacim onu karticu od 64 mega koju sam dobio uz telefon.
Ima li neko neku informaciju u vezi sa ovim? Da li mozda tesko handluje kartice od giga (da, ms duo pro je kartica, ne znam da li ono PRO pravi neku razliku) ili je samo kartica losa ili nesto vec...
Hvala unapred...

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

Da, kartica i treba da bude ms duo pro (razlika je u kapacitetu, obične su do 128MB, preko toga je 'pro').
Kod mene 1GB radi sasvim normalno. Probaj da formatiraš karticu (naravno, prethodno backup-uj važne podatke). Ako to ne pomogne, probaj tvoju karticu u nekom drugom telefonu ili uredjaju, tek da vidiš da li je do fona ili do kartice. Takodje, ako možeš, od nekog pozajmi istu takvu karticu pa probaj kako radi s tvojim tel.
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

imam r1ca021 sa O2 mi je skinut fon i imam istu od 1GB koja naravno naj normalnije funkcionise bez ikakvih bagova ili zastajkivanja

mislim da je do samog vodafone skidanja jer oni imaju posebne i neracionalne sw za mnogo sdtvari.. flesovanje ce 100% resit tvoj prob

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Vulle ako se na jos jednom kompu desio isti slucaj onda je stvar jasna,flashuj fon i trebalo bi da to resi problem.
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

dulemk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pet, 15. Dec 2006. 16:35

Post od dulemk »

Jedan prijatel ima k750 i nekad kad slika sliku(ali ne uvek - nekad radi nekad ne), slika se ne snima na fon nego se vreca nazad u meni odma posle slikanje :smutny: .
Dal moze da bide do softver ili je pokvaren fon(nisam zapazio verzija softvera).
A isto i video ne sniva duze od 10 seunda a memorija je prazna.

Odgovori