Raspored ikona

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Raspored ikona

Post od kefalo »

Cao, posto nema posebna tema o k770 ili je nisam uspio naci, molim Vas da mi pojasnite, kako se podesava drugaciji raspored ikona na ovom telefonu.
Na njemu postoji samo jedna fabricka flash tema, i nikako da je podesim da se prikazuje na drugaciji nacin osim mreznog, a znam da sam to vidjao na youtube..
Da li za drugaciji prikaz , treba da instaliram drugu temu ili postojecu mogu da podesim, kako flash tako i obicne..

Hvala :)
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

nemo421stc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 29. Okt 2008. 21:49
Lokacija: Subotica

Post od nemo421stc »

Moraces da ubacis druge flash menije, ili da menjas menu.ml pa da namestis izgled kako god hoces (full screen, 4x3).

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Da li bi mogao da mi poblize pojasnis sta i kako da uradim jer nikada nisam baratao sa obicnim SE fonovima...
Mislim gdje da nadjem te teme i koji je proces instalacije ili eventualnih podesavanja...
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Ima već par tema o K770
viewtopic.php?t=15165
viewtopic.php?t=15529

A za menjanje ikonica viewtopic.php?t=11985

Tu možeš i pitati ako nešto nije jasno :wink:

Zaključana tema