protected uid - kako proci?

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
stefaca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 02. Mar 2009. 04:31
Lokacija: Bor

protected uid - kako proci?

Post od stefaca »

vlasnik sam m600i sa verzijom SWa R6A16 i kada pokusam da instaliram neke aplikacije izbaci mi poruku: "the package uses a protected uid" i to je dakle kraj instalacije.

vec par dana citam i resenje je veoma prosto:

1. instalira se CapsSwitch i stavi se na OFF
2. zatim se nekim od fajl menadzera fajl installserver.exe iskopira u c:\sys\bin\

i to bi bilo to ali ne i kod mene odnosno koliko citam na netu ne zalim se samo ja.

kada uradim sve pomenuto i resetujem telefon i onda pukusam da instaliram neki program ekran mi samo blinkne i od instalacije nista. obrisem iskopirani fajl installserver.exe iz c:\sys\bin\ ali onda imam onu poruku da ne mogu da instaliram.

pomoc svake vrste je dobrodosla :)
copyrighted by STEFACA®

stefaca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 02. Mar 2009. 04:31
Lokacija: Bor

Post od stefaca »

sad mi nista nije jasno: jel neko instalira programe na svojim telefonima ili samo kupite fazona radi da bi se reklo da imate?

ovo je svakodnevan problem a ispada da ga niko nema :lol:
copyrighted by STEFACA®

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

stefaca, Postoji vec tema o m600 treba malo prelistati forum i procitati uptstva i pravila,ali posto si novi clan...
Evo ti link i tu pitaj: viewtopic.php?t=8580
i nemoj postovati uzastopno imas ociju "izmeni" a i opciju "trazi" pre nego postavis neko pitanje.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Zaključana tema