Sony Ericsson Satio (Idou)

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
hibiskus
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 666
Pridružio se: Sre, 18. Mar 2009. 01:34

Post od hibiskus »

Satiashi :lol: dela mi objasnite jednu stvar, elem posle dugo lutanja oko toga cime da zamenim 5800 na kraju nekako dodjoh do satia. Vidim da ima dosta dobrih ponuda na oglasima oko 360 evra, pa me interesuje u cemu je fora da se u prodavnici prodaje za 600 evra, a u oglasima oko 400. Tj. da to slucajno nisu neki pre release modeli, koji su ograniceni u nekom obliku i ako je neko kupio preko oglasa da li moze da podeli svoje iskustvo oko funkcionisanja telefona?

p.s. ako imate nekog poverljivog lika koji moze da nabavi satia moze PP
8) 8)

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Koji smartmovie radi na Satiu,instalirao sam par verzija ali mi ne rade kako treba. Cim rotiram displej zablokira se i izadje iz programa ?

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Koji PC Suite da skinem za Satio ? da li vam Face detection prepoznaje samo jedno lice ili vise ? pri svakmo startovanju garimna sa racuna mi se sikne 1-2 din. , da li treba nsto da se iskljuci da mi se neskidaju pare sa racuna ?

Mr.Q
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Uto, 11. Maj 2010. 23:38

Post od Mr.Q »

DAli je neko da sada uradio sertifikat za satio i ubacio preko njega neku aplikaciju pa da mi objasni kako se to radi na PP ?

nike
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 09. Jul 2010. 10:28

Post od nike »

Pozdrav,Imam problem sa WI FI-em,kada pronadje sve gde mogu da se nakacim na svakom pise Unknown.Jel treba nesto da se podesi ? Da li znate neki sajt gde se mogu skinuti igrice i aplikacije za ovaj telefon ? Da li znate mozda kako da promenim ton koji mi zvoni kada mi stigne prouka i da namestim vibraciju kad mi stigne poruka ili kad me zovu ... ? 8) i kako da obrisem aplikacije koje sam instalirao :S ?

Mr.Q
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 73
Pridružio se: Uto, 11. Maj 2010. 23:38

Post od Mr.Q »

nike udjes lepo u settings pa u personal-profiles-options-personalise-tu podesavas tonove i biras profile. Ili ka kliknes na dugme koje je na vrhu telefona on ti izbaci sve profile pa sam odaberes zeljeni. A aplikacije brises menu-settings-application mng-installed app.- tu vidis sve sto ti je ubaceno u mob i sto ti se ne svidja ti uninstall i kraj. To ti je to ... :lol:

venjegus
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Pet, 01. Maj 2009. 00:00

Post od venjegus »

kako da izbrisem igrice koje instaliram =))))??? jbg pcoetnik sam sta da se radi al ajde neko da mi pomogne.... :D :lol:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Отвори менаџер апликација па унишатвај шта хоћеш. :wink:
Слобода или смрт

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

Ima li negde u Bgd. da se nabavi adapter za 3.5mm sluske za Satio ? Malo je bezveze da ovakav fon nema 3.5mm jack
Motorola Moto G

kapistec
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 14:25

Post od kapistec »

Puno pozdrava. Moze li mi neko reci kako da podesim telefon da kad ukljucim GPS preko garmina ne naplacuje? Napominjem da je namesteno samo na Internal GPS dok server adress je na "supl.soniericsson.com". Na Nokiu N95 koju sam koristio pre ovog telefona uvek posle koriscenje GPS-a na poket data je stajalo 0 kb dok mi sad zaracuna neki kb na svakom ukljucivanju. Hvala unapred

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Evo imam mali problem pa da upitam kako da prebacim kontakte koji mi se nalaze na kompu u telefon?Ako moze ono korak po korak.Pokusavao sam preko programa sony ericsson pc suite ali nisam uspeo da odradim.U programu pc suite otvorim opciju file i tu mi se pojavi opcija my computer sa leve strane i sa desne my phone ali nikako ne uspevam da prebacim kontakte u telefon i gde tacno da ih smestim.Kad se prebace u fon pod koju opciju se kopiraju u telefonu?
Ako neko zna zamolio bih ga za odgovor.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

kapistec
AGPS ти скида око 4-5 кб са нета тј ребну ти читавих 20-30 пара :roll:
Трошкови су огромни нема шта, ако се рачуна на нивоу деценије коришћења AGPS :lol:

bojke1
Пробај да их увезеш у outlook па после да одрадиш синхронизацију са мобилним.
Можеш и да их пребациш на е/остало/контакти па да их из опција у именику телефона увезеш.
Слобода или смрт

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Kod mene nece pa nece.Na oba nacina sam probao ali jednostavno nece.Inace imenik je prekopiran iz nokie n73 na komp a sada ne mogu nikako da ih vratim na satio.Moram da ih upisujem jedan po jedan.I evo sve do sada sam ih ubacivao.Potrajalo je ali sta da se radi.U svakom slucaju hvala na savetu.

venjegus
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Pet, 01. Maj 2009. 00:00

Post od venjegus »

Jel bolja camera od xperiex10 od satiove....mislim ok mgpx satio ima 12 xperia 8 al uopste cije su slike bolje???? :D :D :D :lol: :lol: :lol:

kapistec
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 14:25

Post od kapistec »

Bestboy reci mi dali je ista ta tarifa kad koristis gps u inostranstvo i gde u settings mogu da iskljucim AGPS ukoliko zelim? Na forumu sam negde procitao da u " Standalone on/off treba da se setira valjda na on ali nisam siguran.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

venjegus
Погледај тестове...
Ја бих рекао да satio поседује бољу фото камеру. Али ускоро х10 добија 720р снимање па ти види шта ти је битније.

kapistec
Није никако иста тарифа!
У подешавањима позиционирања можеш да искључиш АГПС. Проналажење сателита ће се тад одужити на пар минута.
Слобода или смрт

kapistec
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Uto, 21. Apr 2009. 14:25

Post od kapistec »

Bestboy u redu je ali molim te recimi korak po korak kako da iskljucim AGPS zato sto zaista ne mogu da nadjem. Pozdrav

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

kapistec
Нажалост не поседујем satio па не могу са сигурношћу да ти кажем путању.
Требало би да буде подешавања/позиционирање/ опције и ту негде ће бити и сетовање АГПС-а.
Потражи мало...
Слобода или смрт

oggyexclusive
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 24. Sep 2010. 20:54

Post od oggyexclusive »

Ljudi imam problem...prilikom dolaznog poziva ne vidim nista ukoliko je telefon zakljucan.Kada stigne poruka cujem zvuk i kada probam da otkljucam ali totalno zabaguje i nece da se upali screen i onda tako pritiskam dugmice ili cimnem sebe sa drugog telefona i onda proradi...
Na pr tako kada zabaguje je aktiviram kameru i slikam i posle vidim da nrmalno slika samo se ne aktivira screen...Stvarno ne znam sta da radim?Nosio sam ga u servis i oni su ga flashovali ali i dalje je isti problem...
Molim vas pomozite jer vec pocinjem da ludim!!! :shock:

bojke1
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Uto, 11. Jul 2006. 20:23

Post od bojke1 »

Pitao sam ranije ali posto niko nije odgovorio evo da pitam opet.
Koji smartmovie radi na Satiu,instalirao sam par verzija ali mi ne rade kako treba. Cim rotiram displej zablokira se i izadje iz programa ?
Da li ima neka verzija smart movie playera-a koja provereno radi na satiu?Ako neko zna zamolio bih ga za preporuku.
Najlepse hvala.
Pozdrav.

Odgovori