Sony Ericsson Aino

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
cune
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 24. Nov 2009. 14:54
Lokacija: Trebinje/RS

Post od cune »

telefon je extra
MISLIM DA NEMA OVAKVIH
ali zasto ne rade neke telefone sa vise interne memorije kao sto radi nokia na n95 8gb,na n96 16gb ili na n97 cak 32gb :o
zasto to ne radi SE a ne da sve ostavlja na M2 .mislim da bi se dosta bolje prodavali

sekula71
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 23. Apr 2004. 19:42
Lokacija: adelaide australija

Post od sekula71 »

pa sta povuklo je iz jedne radnje nije propast sveta ovde tih problema nema satio bas lep mada i aino nije los
neznam da je laz ili ne samo neki ljudi jedva cekaju da de nesto desi i da propadne sony ericsson neznam sta im je u cilju
sekula71

cgmiki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Ned, 28. Nov 2004. 19:24
:: Galaxy S6 64GB

Post od cgmiki »

Znači isti sajt koji je to i objavio (iz različitih izvora) sada je objavio da je lažna uzbuna.
Ne zna se ko je luđi?

sekula71
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 23. Apr 2004. 19:42
Lokacija: adelaide australija

Post od sekula71 »

sekula71

cgmiki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Ned, 28. Nov 2004. 19:24
:: Galaxy S6 64GB

Post od cgmiki »

Dobili telefon u Komtrejdu. Jeftiniji je nego što ga ovi "prodavci" prodaju trenutno.
Stvarno je tragikomično.

30.1.
Jutros išao da ga uzmem kao poklon. 43000 dinara. Uz njega dolazi i kartica od 8GB.

I već je ubačen najnoviji FW.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ima li nekih iskustava sa ovim telefonom, neko da ga je probao, neki review?! :wink: :wink: :wink:

iggorr
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 09. Nov 2010. 19:30

Post od iggorr »

ja sam kupio ovaj telefon juce, jos ucim da ga koristim ali za sada mi je sve odlicno, to da je TS samo za medije je po meni super, ostalo sve radis kao na obicnom slide telefonu. Za sada nemam negativnih ocena.

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Ima li ko ovaj telefon, kakvi su utisci? :wink:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

mikec_thebest
Banned
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 09:48
Lokacija: ---

Post od mikec_thebest »

Moj prijatelj ima ovaj telefon i ne radi mu youtube. Kada otvorim neki snimak, on vrti i vrti al ga na kraju ne otvori. Da li može pomoć? HITNO!
Unapred zahvalan za odgovor.
PS. Tražim po internetu već 2 sata kako to da namestim :x

EDIT: Pronašao sam. U pitanju je verzija softwarea. E sad ne znam kako da stavim Youtube 1.4.7.?? Kaže da ne može da zameni
NOKIA N82

serious
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 26. Jan 2011. 20:17

Post od serious »

Da li se u ovaj telefon mogu ubaciti mape i kako? Trazio sam po internetu,ali ima samo za simbian telefone..

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

serious, za sada nema upotrebljivih GPS mapa Srbije za java telefone .
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

mikec_thebest
Banned
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 09:48
Lokacija: ---

Post od mikec_thebest »

serious, pogledaj malo ovaj sajt: http://www.serbiamap.net/download.html
Te mape sam ja ubacio na moj AINO, i uključim gps i nema brige. Jedino što mape nisu jako detaljne, usavršavaju se još uvek. Ako oćeš detaljne mape, pogledaj MOBILE GMAPS
Nikola031, jel znaš možda kako da rešim ovaj problem sa youtubeom?
NOKIA N82

DzajaZiPo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2011. 18:23
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DzajaZiPo »

Ljudi ovako...uzeo sam telefon u oktobru...na pocetkusam bio odusevljen...ali kasnije mi se sve vise i vise nije dopadao. Kao prvo,operativni sistem mu i nije neki. Kamera iako pise da je 8.1 MP sluzi me losije nego VGA! Samo i najmanji pokret pri slikanju ce sliku napraviti veoma losom. Touchscreen radi samo kada je telefon zaklopljen,imas samo kameru,pregledanje slika,muzika,video i radio. Zvucnici uopste nisu jaki,a najvise me nervira to sto nema Jack za slusalice od 3.5mm. Pokretni senzori samo rade na igricama i u medijima. Osetljivost ekrana je nula. Jedino dobro na telefonu je Video snimanje koji ima bolji kvalitet od kamere,a kod svih proslih telefona,bilo je upravo obrnuto xDD Sve u svemu,telefon je OK,kajem se sto sam ga uzeo,jersam mogao za duple manje pare kupiti npr. HUAWEI u8110 koji je mng bolji. Eto to je to za nas Aino :D
:P

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

DzajaZiPo, trebao si pre kupovine da se informises i onda bi odah znao na cemu si....
Ovakoje dzaba plakanje za prosutim mlekom......
D500&E71

pigy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 12:29

Post od pigy »

zasto mi kada odem u podesavanje/konekcija/usb odaberam odaberem u default modu USB memory device-file transfer, prilikom kopcanja na racunar napise lijepo mass storage device ali umjesto da otvori foldere od telefona i kartice on se samo restartuje, tj upali se ponovo, i tako stalno, dok MTP i Windows mod rade normalno...

Odgovori