SE W550i vs SE S700i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

SE W550i vs SE S700i

Post od iLuka »

jednostavno ako je neko koristio oba modela neka mi kaze iskustva i koji je model bolji i isplativiji za kupovinu... :)

jok_jok
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 23. Nov 2005. 13:54
Lokacija: VŽ, Cro

Post od jok_jok »

ja sam imo s700i, tel je super, ekran isto. kamera je odlicna i kvalitetna. jedino je malo spori kad pregledavas slike

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

jednostavno si promasio (pod)forum u kom si postovao!
Ne znam sto je postavljen forum poredjenje modela kad svi pitaju ovde ili u nokii ili u kafitju... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

da li neko moze da mi kaze konkretno nesto u vezi mog pitanja osim ovakvih "pametnih" komentara? 8) 8) 8)

rocK
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 321
Pridružio se: Uto, 22. Feb 2005. 21:07

Post od rocK »

ma me ni licno w550 ima djeciji izgled , a stero jeste extra ali ne tolio da zanemarim onaj glupi izgled w550 , koa da je radjen za djecu od 5-14 godina ,

:uhuh:
rocK for ever

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Ja sam koristio oba modela,vrlo su slicni,mada je s700i malo ozbilniji tel,inace ja bi se odlucio za w550i-koristio sam bas narandzasti,nije nimalo deciji,super je...
Moj izbor bi bio w550i
MNJIH!

jok_jok
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 23. Nov 2005. 13:54
Lokacija: VŽ, Cro

Post od jok_jok »

Vulle_NS napisao:Ja sam koristio oba modela,vrlo su slicni,mada je s700i malo ozbilniji tel,inace ja bi se odlucio za w550i-koristio sam bas narandzasti,nije nimalo deciji,super je...
Moj izbor bi bio w550i

meni je w550i bas ruzan,ja bi radje uzeo s700! ;)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

hvala na komentarima...mislim da je kamera na S700i bolja i ne znam koliko vreme pojavljivanja moza da utice na kvalitet softvera...kazu da je isti kao K750i "unutra"... :wink:

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Pa napredniji je w550 svakako, i kada bih birao uzeo bih w550
Imao sam s700, a w550 nisam
Sto se s700 tice, telefon je stvarno dobar, ima verovatno najbolju 1.3 mpx kameru (ako znas da radis sa njom), dobar mp3, radio..... a sa druge strane, w550 je walkman telefon, sto znaci da uz njega dobijes mnogo kvalitetnije slusalice, cini mi se da ima fiksiranu memoriju od 256mb (nisam siguran) sto je sasvim dovoljno...

Ukratko, ukoliko volis da slusas muziku na telefonu uzmi w550 neces pogresiti, a ukoliko hoces neobican, ali dosta glomazan (pogotovo kad se otvori :o ) telefon onda uzmi s700

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

zna li neko od vas da li je kamera mnogo losija nego na S700i i da li je to bitna razlika ova dva modela? :|

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Pa nije mnogo losija, u principu to je veoma slicno, ali pri direktnom poredjenju, s700 je malo bolji

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Po meni dobra su oba modela i svaki ima nesto u cemu je bolji.Mada iskreno mene vise zanima koji ima jace zvucnike,jer imam Nokiu 6630 i ponekad ne mogu da cujem telefon kada mi je u dzepu.Pa moze li neko da mi kaze koji od ova dva modela ima jace zvucnike?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

logicno bi bilo da W550i ima bolje zvucnike jer ih ima tri :D i koliko mi se cini stereo zvuk...novijeg je datuma pa je sigurno i zvuk poboljsan...inace ja sam autor ove teme i kupio sam K750i bolji od oba tako da nema vise potrebe potezati ovu temu... 8) 8) 8)

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

Meni nije :P cinjenica je da ima bolju kameru i proshirivu memoriju ali....Ja sam se bash dvoumila izmedju w550i i k750i,i odluchila sam se za w550i zato sto mi je k750i nekako previshe obican,lichi na k700i koji sam pre toga imala samo sa boljom kamerom i proshirivom memorijom tako da me je to nekako smorilo,a w550i me je provukao zbog toga shto je drugachiji,i plus je walkman,ima izmenjive maske,a i u startu imam vishe memorije nego shto se dobije uz k750i. :)

YetZa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 16:10
Lokacija: Smederevo

Post od YetZa »

ljudi,kad smo vec kod w550i... planiram da ga kupim,ali me interesuje da li vredi davati 250 evra za ovaj telefon ili uzeti neki drugi,sa veoma slichnim specifikacijama,i koji bi to fon bio? :)
Just YetZa

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Jel ti treba bas takav"muzicki"telefon ili zelis najvise sto se moze dobiti bez obzira dal ti to treba?Ovako sam postavio pitanje jer za te pare (cak i malo manje ako zelis TIM-ovu) mozes da kupis 6630,a pitanje je da li ti treba Symbian koji ima neke prednosti al opet i mane,posebno gabarite takvog telefona!?Ako ne zelis tako nesto onda apsolutno sumnjam da imas nesto dosta bolje od W550 za te pare!
Pozdrav 8)

YetZa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 16:10
Lokacija: Smederevo

Post od YetZa »

ne bih da komplikujem...vec sam rekla da ne volim nokiine telefone. treba mi bash muzichki fon,poshto non-stop slusham muziku,a ne bih da kupujem mp3,ako vec mogu da imam i fon i mp3 zajedno u jednom uredjaju... :)
Just YetZa

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

E ako je tako onda ne sumnjam da ces biti jako zadovoljna sa W550 i da ce te dugo i lepo sluziti!
Javi utiske kad kupis za ostale koji se dvoume da li da ga kupe!
Pozdrav 8)

avax
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 26. Jul 2006. 21:16
Lokacija: beograd

Post od avax »

imao sam oba s700 je dosta lepsi ali i skuplji , dok w550 ima bolji softver i stereo zvuk sto je extra , po meni se vise isplati kupiti w550 jer su ispravljeni svi bagovi sa s700 a w550 ima iste karakteristike.razlika je u ekranu koji je kod s700 definitivno veci .ukoliko planiras da telefon koristis kao foto aparat onda defiinitivno kupi s700 ,ali ako zelis kvalitetan mp3 plejer onda je w550 tvoja vrsta telefona....... :disgust:

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

samo da kazem reci iskusnijih


"stereo" na telefonu kod danasnjih modela je cisti marketing kao muzicki fon pa jos i stereo dobro nisu rekli da ima integrisam 5.1 sistem... tako da nemojte (kupci) dozvoliti da vam je "stereo" od presudne znacajnosti..
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

Odgovori