K750i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Stefan 13
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 06. Okt 2005. 21:36

K750i

Post od Stefan 13 »

Jeli imate ikakvih problema sa dzojstikom na K750i. Opisi te mi malo taj mobilni. Sta su mu negativne osobine a sta pozitivne?

Hvala

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Zavisi kako ko, koliko ga pazish itd.... neki kazu da ne valja nista a neki da nisu imali problema uopste a koristili su ga po godinu dana. Ne treba to mnogo da te brine, taj dzoistik je jako jeftin, moze da se promeni za male pare, odesh u prodavnicu gde si kupio telefon, kazesh im da ti ne valja dzoistik i naci cesh resenje. Uglavnom, ne treba to mnogo da te brine.

Pozitivne:
-Najbolja 2mpix kamera sa autofokusom i izuzetno dobrom lampicom (da ne kazem blic)
-Jako dobra mp3 reprodukcija
-Dobra baterija (900mAh li-poly)
-Radio sa RDS-om (zavisi kako za koga, ja ga ne koristim uopste)
-Dimenzije i tezina telefona
-Display je isto dosta dobar
-Ne znam ta josh....

Negativne:
-Losh video snimak (meni je dobar, tj. bash sam zadovoljan ali ga ne koristim jer dok ne bude snimao u 25fps-a nije to to.)
-Nema edge (meni je to nebitno)


Uglavnom best buy telefon za te pare, najbolji telefon sa 2mpix kamerom.
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

kao sto je Dario (asdf) napisao fontel skoro da i nema mane i stvarno za tu kintu nudi dosta ali opet..kako kome... :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

stefm
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 23:56
Lokacija: Indjija

Post od stefm »

Ovaj fon stvarno deluje extra, za ove pare stvarno ga vredi kupiti, ali se dvoumim izmedju ovog i W810i? Sta mi preporucujete?

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ako se lozis vise na muziku onda w810 ali je i dosta skuplji ...a hardwerski su skoro isti tako da se mozda ne isplati uzeti w810 kad za 100€ manje imas k750 koji je naj u svojoj klasi :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@stefm: kupi w800 ili k750 i flashuj ga na w800 (10 evra to kosta). Ako ti kinta nije frka, onda uzmi w810 (ne znam kako vama, ali meni je lepsi).

POz 8)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Ja imam k750i vec 6 i po meseci.Imao sam problema sa dzojstikom jer sam ga nepravilnom "upotrebom" ostetio kontakt foliju ispod dzojstika!!???Inace to je reseno u servisu.....
Ja bih se pre odlucio za w800i.Imam karticu 512mb na ovom fonu ali se meni licno vise svidja w800i:da sam pre pola godine imao para za w800i sigurno bih ga uzeo!Dakle ako imas kintu uzmi w800i!!!Sto se w810i tice nisam imao priliku da ga koristim tako da pitaj nekog ko taj fon ima!!! 8)

nikao
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 18. Maj 2006. 19:03
Lokacija: bih
Kontakt:

Post od nikao »

kljaja imas li problema sa karticom 512 na svom mobu mislim stopa li ti i to!!!
ko ja ti marka kartice?? tacan naziv mi reci

jesi li zadovoljan kako ti funkcionira kad napunis karticu?

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

I ja glasam za W800. Mnogo bolji dzojstik, i prvenstveno maska i tastatura. Imao sam dva K750 i na oba je maska skripela, puckala, krckala sa svih strana-tako da mi se ovaj telefon smucio - a i poklopac kamere je ocajno odradjen!

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Nikao,sto se kartice tice nema problema sa kocenjem tj usporenjem vidljivo je usporenje posto na dok listam slike u fullscreen modu posto ima nekih 250 slika u punoj rezoluciji.Na kartici imam slobodno negde oko 20tak mb.Kartica je marke sandisk.Odlicna je.
@ixtis sto se maske tice tu nema problema,ne skripi ne pucka sl.
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Meni na jednom mestu nije dobro legla,zanimljivo jedan dan je normalno,znaci ne krcka,a drugi dan krcka.A koju imas sandisk,aj idi na www.itsvet.com i prekopiraj link od te kartice
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

nikao
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Čet, 18. Maj 2006. 19:03
Lokacija: bih
Kontakt:

Post od nikao »

..::dH::.. pogledaj druge teme to je vec puno puta objasnjno!! samo trebas nac na kojoj se temi nalazi :chytry: :chytry: :chytry:

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Ma obicna sandisk kartica od 512mb-ona svetlo plava!!!
http://www.itsvet.com/SanDisk-MS-Pro-Du ... ard-67-353
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

schonne
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Uto, 31. Jan 2006. 14:39

Post od schonne »

da li je neko uspeo da poveze mob kao webcam ?
postoji program koj se nalazi ovde http://k700.hitziger.net/index.php?id=i ... =en#webcam.
ja ga skinuo i vidim da ima podrsku i za k750i i za w800i ali nikako da mi proradi kako treba.

Odgovori