K750 Vodafone i Memory Stick Duo Pro

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

K750 Vodafone i Memory Stick Duo Pro

Post od zorancd »

Zar je moguce da niko nije kupio Vodafone K750 i i da nema kod sebe Memory Stick Duo Pro, i naravno start up fajl na toj memorijskoj kartici??? POMAGAJTE !!!Trebam da prodam pa ocu da vratim na originale....

Zapravo, moze bilo koja start up stvar, ako poznavaoci znaju kako se i gde se nalazi to na kartici....Posto je vecina lajika ovde...ali znam da neko ima sigurno.... Zapravo, da pomognem malko, to je ono, kada izvadite karticu, pa je vratite u telefon i onda ispise na svim jezicima da je ubacena kartica...zapravo ide procec Wizard

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Pojma nemam o cemu pricas,jer ja eto imam bas tu Voda verziju K750i kupljenu u Vodafone prodavnici (u Australiji).Na mom telefonu nije bilo nikakvog ispisivanja ni na jednom jeziku,cak sam uzeo novu Sonyjevu MS od 512 Mb i nista,nema sta da se ispisuje(kad pritisnes tastere sa strane u stand by modu,odma izlista da imas vise memorije ako imas karticu sa vise memorije),vec je sve unapred reseno.Ne znam sto tvoj telefon to radi :uhuh: :uhuh:
Wizard je ipak isao,ali nije mi podesavao parametre za karticu... :dry: :dry:
Kod tebe je neka dzidza verzija,jer ne znam u cemu je caka,moj radi savrseno vec 8 meseci!! :)

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »

Joj, bre ti nista ne razumes, sto bi fleshovao fon majke ti ??? Pa nije problem u softveru telefona, vec sami start up fajlovi na mem. kartici....!!!!

Zelena Jabuko.... !!!! Radi i kod mene....ALi ne znam da li si ikada ceprkao po fajlovima na originalnoj mem. karticii...i da vidis sta sve tamo ima... A pri tom izvadio mem. karticu i opet je dok je upaljen fon vratio....tada ti ispisuje da je ubacena kartica mem.... i onda wizard ako zelis sa kartice....ipak nije dzidza kao sto ti kazes, vec je mozda tvoj dzizda....jer nemas ovo..

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Brate Zorane,moj je 100% original,Australija ipak nije Srbija,moj je kostao 600 dolara(cenu u Evrima konvertuj sam cisto da se uveris da nema sanse da je dzidza,makar po ceni).Mozda nemam ovo,jer je Vodafone mislio da je potpuno nepotrebno i izbacio je to.A i zasto bi ti ceprkao po kartici da vidis sta sve tamo ima kad ne bi nista razumeo ionako,jer su to sve sistemski fajlovi(nema tu nista zanimljivo da ti zaintrigira mastu).Kartica zato ima manje memorije nego sto stvarno pise,to ti je normalna pojava.
Ne znam kako drugacije da ti objasnim,ali evo i sad sam izvadio i ponovo ubacio karticu i apsolutno nista se ne desava,po drugi put! :uhuh: :uhuh:I opet da kazem da moj telefon ne moze da bude dzidza kad SAVRSENO radi od PRVOG dana.Malo verovatno,ali potpuno ISTINITO,nek misli ko sta hoce,samo iznosim licna iskustva.
Kad sam napisao da je tvoj fon dzidza nisam ipak mislio nista lose,jer po tvom postu se moze pomisliti da imas neku vrstu problema i da te mozda fon "zeza".
Brate opusteno,ok!? :wink: :wink: :)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

I ja isto imam Vodafon K-750i sa memorijskom (SanDisk 1GB),i najnormalnije mi radi vec 5 meseci! :D
Kao sto je Green ,rekao,i ja sam isto tako vadio karticu mali milion puta i nikada mi se nije pojavilo tako nesto,nemam pojma zasto se to tebi desava jer nikad ranije nisam cuo da se to nekom desava! :unsure: :?

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »

Nemam ja nikakvih bagova ljudi na fonu. Kada udjete u podesavanja telefona, otidite na opciju Autorun, pa ljudi vi ste nepismeni...ta opcija je za pokretanje memory stick preinstalated content menija, extra je izaberite jezik, ispise na ekranu da je pravilno ubacena kartica, a na nekim verzija proveri fajlove na samom memorijskoj kartici, kao sto je recimo scan disk na svim vasim XP uredjajima....KAPIRATE SADA ???!!!!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Nisi bas morao otvarati potpuno novu temu sa istim problemom.Iako sam ti i u njoj odgovorio,mogu i ovde da ponovim da ne znam gde si nasao tu opciju Autorun.Na mom Vodafone K750i takvo nesto ne postoji.Razumeju svi jako dobro,nismo mi nepismeni.
Logicno da ako pravilno ubacis karticu da ce da radi,cak i da ti to telefon ispise.A ne razumem kako bi mogao da je pogresno ubacis a da ti telefon ipak ispise da si je pogresno ubacio!
Ajde reci mi gde tacno u Podesavanjima stoji to Autorun,General ili negde drugo?

altas
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Čet, 19. Jan 2006. 15:39

Post od altas »

Mozda covek misli na setup wizard, kad god se promeni SIM (ne memory) kartica on se pokrene. Ja trazio na Googleu i po stranim forumima, o ovome nema ni reci. Jel to neki K750 Special Edition?

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »

Ma moj ima i Setup Wizard, i plus pokretanje momorijskog modula Wizard...zao mi je sto sam obrisao...zapravo formatirao sa mem kartice te fajlove. Sada ne mogu da ih nadjem uopste.... Nisam ni znao da je to to....Znam da mi je na pocetku bilo tako, ali posle formatiranja mem. kartice...nije vise bilo...jer je obrisalo... STETA>>>> Sada bih svima pokazao...a da li je neka special edition ili nije nemam pojma. Znam da sam je dobio po poslednjem SW u njemu, a rec je o onom kojim ima drajvere za kameru 5.3 model.

Za ZELENU JABUKU, opcija stoji u General, pri dru pise AUTORUN lepo procitaj brale pa vidi... Inace opcija sluzi za pokretanje Wizarda kada ubacis mem karticu u aparat...ima raznih stvari, promena jezika...info o ubacenosti kartice, odmah ti ispise koliko mesta praznog ima, pa cak i proveri kao ScanDisk na Xp, fajlove koji se nalazu unutar....SAmo toliko da te obavestim.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

A evo i ja tebe da obavestim koje sve opcije imas na 1000% original Vodafone-ovom K750(opcije su u Settings-General):
Profiles,Time & Date,Language,Voice control,New events,Phone status,Shortcuts,Music button,Locks,Setup Wizard,Tips and tricks,Master reset /// Kraj,nema vise,ni pomena od nekakvog tvog AUTORUN.
Ok,moguce je da si dobio poslednju verziju SW sa tom opcijom,ali ako si formatirao karticu,povratka nema.Ne znam da li bi to neko mogao da ti ponovo nabavi,posalje ili vec sta...
P.S. Mojim postovima nisam ni u kom slucaju hteo da omalovazavam ni tebe ni tvoj telefon,samo mi je bilo malo cudno sto si toliko uporan o necemu ne bas tako bitnom... :wink: :wink: :) :)

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »

Hehehheheh, znas li Green koja se zemlja nalazi blizu Australije... Upravo tako, mozes i pretpostaviti, jedna je silikonska new era, a druga je taj taj... pa kako bre kazes 1000 ? smesno, ali svaka cast, dobro su te odradili....

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

A ti si izgleda zaboravio u kojoj zemlji TI zivis :P :P :P .To sto postavljas temu sa "problemom" za koji vlasnici K750i nikad nisu culi,a kamoli imali,to je tvoj problem,ljudi su se nasli u cudu i logicno je da ti niko u tome ne moze pomoci.Da je neko imao resenje,davno bi ga dobio...
Ova tema ladno i opusteno moze pod kljuc,jer naravno nemam nameru da se raspravljam...Ne znam sta ti to smeta u mojim postovima i zbog cega ovako javno prozivas,za to postoji PP,ali ok,mozda sebe vec smatras za nekog "eksperta" sa svoja 44 posta :D A i moguce je da ne shvatas funkciju ovih smajlija koji jasno pokazuju da su postovi napisani u vedrom duhu.
Zemlja koja je blizu Australije i nije tako blizu kako se tebi to geografski cini i iako 70(mozda i vise) % svega,stize upravo iz te zemlje,onda mozemo zakljuciti da se i poreklo tvog telefona dovodi u pitanje,zar ne!?
:wink: :wink:
To sto sam napisao da je moj K750i 1000% original ne treba shvatiti ozbiljno,jer 1000% ne postoji u ovom slucaju :roll:,a ko je u stvari "odradjen" ,neka prosude ostali clanovi... :dry:
Moj ti je savet da dobro proucis ovaj forum,jer u njemu nema mnogo mesta za postove i teme slicne tvojima.Mozda nece biti obrisane,ali ce naici na totalno ignorisanje mase. :D :D
:P

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »

Mislim tebe jabuko ima svuda....ja mislim da tebe niko nije pitao....ali ipak stalno se ti nekako pojavljujes na svim temema....Covece, tebi je izgleda toliko dosadno...I pazi molim te...mislim prozivas bilko kakwe teme postavljene od strane vecina korisnika...Mislim da i ti sam ne znam sve...Malko se urazumi... Ima ljudi, koji znaju, pusti neka oni odgovaraju.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

OK,neka bude kako ti kazes...vise necu da dajem pametne komentare,i treba da me je sramota sto "SVE"znam(ja ne znam,ali izgleda da ipak sada znam da nisam imao pojma da sam sve znao ono sto ustvari nisam :oops: :oops: )

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »

Koj se to nama pravi pametnaaaaaaaaaaaaaaaa....... hahhahhahahhaa, jos i filozofiramo ovde...E covece, ajde ljudima da damo prave savete, ako se vec toliko trudis da smaras po forumima. Onda daj jedan pravi savet....meni nije potrebam, jel ok ?

evo jabukicer pa se malko uci @@@@@ OK ?

http://koti.welho.com/msalon19/img/k750folders.gif

Zar ti nije cudno da ipak ima taj folderic ??? E sada da vidim tvoju filozofiju ???!!!! :uhuh: mislim da je nema vise !!!!

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Pa naravno da mi je cudno,ko i svima ostalima,jer ocigledno si TI jedini lik koji ima taj foldercic.Da ga neko sa foruma takodje ima,daaaaaavno bi svima nama laknulo od tvojih prozivki.
Ne znam sto si se toliko nakacio na mene,al nek ti bude...Dovoljno govori o tvom karakteru :lol: :lol: :P
A te foldere sa tog ko zna kojeg dodgy sajta moze da vidi svako ko ima card reader pa da ti fino izlista sve sto imas na kartici...
A gde su ti folderi sa telefona(sa tom,vec cuvenom,opcijom AUTORUN) pametnjakovicu,ovo sto si ti preuzeo je ocigledno pregled sa kompjuterskog ekrana,zar ne? :wink: :wink: Hehehehe......
Vlada Zem ti je lepo objasnio,al boli tebe,vodis svoju politiku,verovatno te neko placa za to...
Moze lock na sve teme gde smo moj drugar Zoki i ja ostavljali komentare... :D :D :D

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Ne bih da dolivam ulje na vatru i zapocnem nova raspravljanja,al eto samo da kazem da kad sam Update-ovao preko SEUS-a pre jedno mesec dana,sada vec burazerov K750 (Vodafon),primetio sam da se pojavila ta opcija "Autorun" u Settings-u,tako da ipak postoji! :roll: :oops: :wink:
Tek sam juce primetio,inace sadasnja verzija SW je R1CA021! :wink:

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »

VECINA njih nije ni verovala, izgleda su svi ipak imali neke starije verzije softvera a ja nekako najnoviju od pocetka....pa sta da sada kazem, sem da ipak ima dosta ljudi ovde koji nemaju pojma, pre bi da se raspravljaju nego da se sami u to i uvere....samo toliko.

Odgovori