Oštećen preklopnik na k750

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
ypow
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 02:05
Lokacija: selo Žarkovo, BGD
Kontakt:

Oštećen preklopnik na k750

Post od ypow »

Naime, burazeru ispao fon i pao na zemlju tačno na klizač za kameru.
Posle toga nije hteo da slika ( i kada je slider otvoren i kada je zatvoren on prijavljuje da je zatvoren - open the lens cover).
Ima neka fora da se ručno zeza pa onda radi, al samo kad je skinuta maska.

Pošto sam bio u par servisa, i dobijam različite odgovore, da li to može da se odradi ( da se zameni taj preklopnik ) i koliko bi koštalo?

Možete ka kažete i gde (na PP).

Pozdrav.


edit: tek sada sam video da postoji podforum servisiranje :( , pa ako baš mora, neka ovo ide tamo
One pack, 2 pac, three pack, tetrapack

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ako je imalo slicno kao na N70 i 6680 reseno aktiviranje,onda mora da ima neki jezicak sa strane koji slajder pritisne kad se sklizne i signalizira telefonu da se moze slikati i u tom slucaju zamena slajdera ne bi imala smisla ako je jezicak na telu telefona ostecen!?
Pozdrav 8)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,ako ga otvarash pazi da ti ne poispadaju svi oni federchici i te gluposti kao Miskoniju... :)
Verovatno ti se rashtimao od pada,treba da se otvori i vrati na pravo mesto..odnesi u servis da ti to urade,ne bi trebalo da ti naplate nishta posebno,valjda...

zorancd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 107
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 18:53

Post od zorancd »

Kao i sto su prethodni reklim najbolje je da odes do servisa...ali nasao sam jedan ruski sajt, kako se ceo SE K750 rasklapa, pa cu ti ukoro dati link, pa pogledaj, mozda ti zatreba za nesto....


http://www.freeforum101.com/sonyericsson

Odgovori