Nove poruke

ukoliko niste sigurni kako forum funkcioniše, ovo je pravo mesto da probate
Pravila foruma
Ukoliko niste sigurni kako forum funkcioniše, ovo je pravo mesto da probate.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Nove poruke

Post od janka_88 »

Mogu li znati koji moze biti razlog zbog kojeg me svaki put kad izadjem sa foruma automatski odjavi sa njega? Ja sam nastimao da me automatski prijavljuje, ali to se ne desava. I ne pokazuje mi koji su novi komentari u temama kao prije. Mogu li znati jel to do sajta ili do nekih podesavanja u browser-u?

Da napomenem da je do prije 2-3 dana sve radilo bez problema i odjednom ovo se poceli desavati.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Svakako nije do sajta, verovatno si nešto čačkao u podešavanjima za cookies u browser-u, brisao keš, isključio password, proveri.

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Vidim i ja da nije do sajta. Na firefox-u sam radio onaj clear private data i od tada ne radi kako treba. Kad koristim operu onda nemam tih problema. U svakom slucaju hvala. pozz

vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Post od vanjuska »

Ja isto imam taj problem, uopste ne pokazuje nove poruke nego su mi stalno bele one ikonice nikad zute, nikad ne znam da li je pisano ili nije, a isto me svaki put odjavi sa foruma iako sam namestio da me ne odloguje, a koristim Operu...
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

janka_88 opera i ie mi ne prave taj problem ali kromirani voli malo da me zeza ali mislim da verezija plus zeza malo dok obična ne.zato koristim operu i naravno ono štikllirano pored prijave.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

I ja sam imao taj problem. Ispod nicka i pass-a treba štiklirati kvadratić da zapamti detalje i kad browser pita isto remember. Nekad se desi kad kliknem nove poruke da bude belo, ali ako kliknem još jednom, sve je u redu.
Nokia Lumia 630

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Za notifikacije plus pogledajte da li vam u bookmarku Mobilni Svet stoji upisan sa ili bez http://www.. Meni i dan danas trazi da se ulogujem dva puta ako ukucam bez, a tada se poniste notifikacije za nove postove.

vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Post od vanjuska »

neverovatno ali antecova fora je upalila, na speed-dial mi je stajao link za forum bez www i samo sam to ubacio i sad sve sljaka ko ludo :) Thnx!
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Molim i drugi put, mada nisam ja smislio resenje, davno se pricalo o tome http://www.mobilnisvet.com/forum/viewtopic.php?t=17650 . Ne mogu sada da se setim zbog cega se to desava, pricali su i o tome stariji clanovi, ali nije ni bitno.
Pozdrav

Odgovori